Първият ми блог

Мисля че блога ти е добър.. Аз все още съм начинаещ но разбрах че ще е по добре да го направиш на англииски (май :))
 
Блогчето ти е мног яко и е с яка тематика. Аз ще чакам скоро да пуснеш постче за Дейвид Бекъл, любимият ми футболист. :) Мисля си че има много блогове и сайтове с подобна тематика, които ще ти паснат за линк партюри, сещам се и за форума на колинара.:) Продължавай в същият дух. :) Можеш само да му сложиш някакво описание, за повече инфо, но и така е добре. Чао и успехи. :)
 
Много добра идея за блог! Съветвам те да унифицираш съдържанието за всяка една статия , например
Име
Дата на раждане
Държава
Първи стъпки
Кариера
Личен живот
 
Blinky каза:
Блогчето ти е мног яко и е с яка тематика. Аз ще чакам скоро да пуснеш постче за Дейвид Бекъл, любимият ми футболист. :) Мисля си че има много блогове и сайтове с подобна тематика, които ще ти паснат за линк партюри, сещам се и за форума на колинара.:) Продължавай в същият дух. :) Можеш само да му сложиш някакво описание, за повече инфо, но и така е добре. Чао и успехи. :)

Вече го има и Бекъм ;)
 
TaloV, т'ва защо го правиш на блогспот, ами не си сложи едно wiki скриптче на някакъв евтин хостинг + един Wordpress към него. Гледам, че ти е интересно много и имаш желание да го развиваш и да го пълниш с контент. В един момент ще се чудиш как да извадиш пари от т'ва, а ако ти е по категории разделено и с една търсачка ще стане много готина футболна енциклопедия на български, каквато няма никъде. Пък към нея едно блогче на футболна тематика с едно малко форумче ще направи един много хубав портал. И без т'ва cup.bg се чудят, къде да рекламират. Заебавай го тоя блогспот, докато е време. Такъв вид съдържание не е за блог, на теб ти трябва енциклопедийка :)
 
Ами аз още не съм навътре с нещата...но за сега ще карам с блога...пък по нататък ще му мисля.. ;) Нека видим как ще вървят нещата с блога първо пък има време за всичко :)

Е*аси смотаното...от днес от 12 клика в/у реклами имам 0.30$ . На какво прилича това... :( :( :(

Кажете къде мога да си преведа биографиите на английски, защото сам не се справям много добре...пък и адсенса е много нисък по 0.07$ на клик
 
TaloV каза:
Кажете къде мога да си преведа биографиите на английски, защото сам не се справям много добре...пък и адсенса е много нисък по 0.07$ на клик

аз ще ти ги преведа на изгодни цени , иначе фрии преводачите превеждат дословно и е кофти
 
аз ще ти ги преведа на изгодни цени , иначе фрии преводачите превеждат дословно и е кофти

Ако става въпрос аз ще си намеря и някой приятел да ми ги преведе, но исках да попитам за някой прводач да не си губя моето и на приятелите времето...
 
TaloV каза:
Кажете къде мога да си преведа биографиите на английски, защото сам не се справям много добре...пък и адсенса е много нисък по 0.07$ на клик

моите кликове над 5 цента не са се качили .... просто ужасия :(
 

Горе