Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

radev

Well-Known Member
Пичове! Здравейте!
Досега не се бях занимавал, но даже и Уордпресс си инсталирах :D
Вътре е празно, но сефтосах първата статиика, сори не е много кратка, но така ми потече :)
Надявам се поне да ви е забавно
Ще се радвам много на коментари да кажете мнения:

Тук е!

П.С. свързана е със самия сайт, който е една директория по-назад
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Радвам се!
Не мога да накарам обаче тоя Уордпресс да разрешава писането на коментари без да е необходима регистрация и логване. Досега рових :oops:
 
Някой от БГ блогърите беше казал, че ако една статия е повече от 3 абзаца - не я чете :)
Малко по-сбито се опитай следващия път. Иначе темплейта е семпъл, харесва ми.
Малко като напълниш със статии, тук там някоя картинка / банер и ще заспи работата.
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

да, ще го заспя :)
За статията признавам си беше абсолютно овличане. Плановете ми са за кратки и ясни..

ъъм :) а нещо за коментарите как да ги подкарам без логване :)
И в гугъл няма нищо...
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Хм странно , виж си нещо настройките от админ панела . Не би трябвало да е по дефолт да се логва някой че да пише коментар, сами си попълва име , и сайт и това е .... Да не би нещо от самата тема да е ...
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Полсушах ви и двама ви. Направих настройките според скрииншота. Без резултат. Смених темата, без резултат. Мистерия! Утре ще ровя по пхп-тата, дано открия нещо.
Мерси! Ако се сетите за нещо, споделете.
Поздрави!
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Блога е много як и мисля че му трябва малко графики, както и пейджове отгоре. Но като цяло е добър. А иначе мастъра спомена че повече от 3 абзаца не правил на статия, защото не се четяла цялата ако е много дълга. Но има различни стилове в тази насока. Ако имаш да кажеш много е тругно да го събереш в толкова малко писане.

Бате, няма да е лошо и да понапълниш блог рола с някой друга джуджавка - каквото ти идва на ум - като тагчета или друго което да го направи по бълен от тази му част.:)

И урл-ата са много кофти. Виж там какво може да се направи. много са дълги и имат знака за спейс (%20) между думите...:)

Успехи и много трафик.:)
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Благодаря! :)
Като му свикна с УордПресс-а ще е шаренко.
УРЛ-та с интервали къде видя? То има едно урл и половина още..

но са на кирилица. Предлагаш да ги направя на латиница ли?

.. коментарите накрая ще зема да ги махна нацяло.. нямат подкарване мааим
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Батка , ти ме озадачаваш с тия коментари. Влез в който и да е блог да видиш как е , винаги формата за коментари излиза след края на статията, ако си отворил цялата статия. Ако ползваш тага more също може да се изведе бутон след въвеждащия текст на статията. Пробвай с някоя класическа тема или тия които са по дефолт да видим дали няма да ти излезе формата за коментари след края на статията ако си я отворил цялата.
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Пич смених 10 теми вече... и с more без more същата работа. Гледах за някви проверки в сорса.. нищо особено няма.. бахти... И съм сложил абсолютно дефолтен УордПресс
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

яко! махнах проверките за логване за коментарите, махнах сичко..
тва си седи "Необходимо е да влезете със потреб. име и парола за да пишете коментари."
хаха
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Имаше някакъв плъгин който обръщаше УРЛ-тата в кирилиса или от смяната на езика. НЕ съм обеден, но определено темите ти са с много големи УРЛ-та с интервали. Като дам на линка са нормални, но като цъкна излизат дълги и насечени, може би моят браузър не чете кирилицата, но да провери и някой друг. :)
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Ето тука имаше нещо за url-тата как трябва да са :

http://yoast.com/articles/wordpress-seo/
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Поздравления за блога :)

При мен е така:
Настройки - Коментари - и всичките опции са включени.

За да пишеш коментар в моя блог:

Авторът на коментар трябва да попълни името и e-mail адреса си.
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Сложи си WordPress 2.5.1 , няма да имаш проблеми. Откъде си дръпнал инсталацията на блога?
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Дръпнах WordPress 2.5 от някакъв български сайт в който инсталацията е на български език. Нямаше 2.5.1, сега вече видях че има от няколко дни. Ще взема да ъпдейтна, друго не ми остава.. Че и други неща не ми бачкат...
 
От: Първия ми блог на стари години. Сори ще дадете някой коментар :)

Ъпдейтнах!
С коментарите е се така :)
Вече са ми се тая...

Малко се заиграх: тука за любопотните :)

Иначе на третия ден с 3 статии и половина Гугъл ми вади 23 резултата от сайта хахаах

Blinky, UTF URL-тата на кирилица си излизат перфектно, няма никакви интервали и омазаници... и не съм слагал никакви плъгини и прочие..

бива си го Пресс-чето... с малко играчка с него може да стане лудо :)
 

Горе