П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

От: П*тките от zamunda.net

Аз затова не пиша коментари и т.н.
Тегля си - ако не ме радва, трия и чакам нещо по-качествено
Много правилно казано. Какво ти пука да кой какво се чепка там, това е компексарско - да седиш и да се храниш с някой, защото те е засегнал на някаква тема, която е толкова безмислена. Примерно да защитиш даден филм. Свиква се с факта, че има различни хора и мнения и толкова...какво толкова има да седиш и да насираш форума им. То за това е толкова красив. ;)

Единственото, за което ме яд там, е че там (по тези места) има хора с потенциал и те се опитват да излязат от стереотипа. Ако можем да достигнем до тях, ще ми е много приятно - да налеем малко свежа кръв тук. :)
 
От: П*тките от zamunda.net

Аз пиша коментари в Замунда, но странно защо никой не ме банва нито ме предупреждава. Може би щото не се дърля с другите за глупости, а само си коментирам торентите. Не знам от коя година имам акаунт там. Май още от времето на Линкос.
 
От: П*тките от zamunda.net

Замундата в последно време е едно чудо нямам думи ... орязаха ни чужбината като стой та гледай, всеки ден с различни проксита влизам, че блокират кучетата. Иначе може си добавите фейсбук страницата им, интересни дискусии стават вътре.
 
От: П*тките от zamunda.net

Мене даже ме блокнаха заради коментар педерастите!!!
 
От: П*тките от zamunda.net

Незнам дали е известно, но бат google май ги е деиндексирало. За толкова голям сайт това си е събитие. Ето - zamunda.net
 
Последно редактирано:
От: П*тките от zamunda.net

дреме им :)
 
От: П*тките от zamunda.net

дреме им :)
...:wink:

еее това за какво е "Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа."?
 
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

що така се нервирате бе хора, вярно че в бг само това е май животът,


----------------------------------------------------------------------
zamunda
 
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

за това не пиша нищо там, само си свалям :D
 
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

Ей спамер, върна тема от 2009-та година, тъп ли си какъв си?:twisted:
 
Последно редактирано:
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

Аз затова и непиша коментари, имам 2 или 3 предупреждения, защото се опитвам да налея малко мозък на някого без обиждане и такива селски прояви, но уви някои ме е докладвал, че давам акъл и така спрях да пиша под коментари, дори спрях и да ги чета, защото като видя коментар под някои филм "plz kajete kak da s1 sloja subs na f1lma" или "ee mn tup film be i vie ste tupi zakvo go ka4vate" и ми се обръщат червата.Последното наказание беше, защото направих забелешка на един дето беше наспамил и напсувал сичко до 9-то коляно, казах му че това тука не му е село да псува на воля и той явно се засегнал и ме е докладвал и ми сложиха 4 седмици без право да пиша коментари и последно предопреждение, а най-интересното е че този див селянин дето беше насрал толко много коментарите никво наказание.
 
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

Коментарите са за да се изразява мнение за определено нещо, а не за да се нанасят обиди и др. Аз лично в замундата и арената не чета, нито пиша коментари. Трябва да се радваме, че замундата ни е спестила толкова пари макар и нелегално :D Представете си, че някой Ви даде 15 лева и Вие да кажете - махай се от тука бе, дай 100 или се махай. Същата работа е в замундата... До някъде подкрепям мнението на автора за модераторите, защото повечето от тях банват на поразия или те заплашват с техните "големи права" ( не са ме банвали досега в замундата, макар, че имам 30tb ъплоад и 10tb download, но са ме заплашвали :D ) :)
 
От: П*тките от zamunda.net, дата.бг и тнт

ИСКАМ СНИМКОВ И ВИДЕО МАТЕРИАЛ ПО ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА!!!
 

Горе