РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

procreator

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
ПРОДАДЕНО!


Правя малко прочистка на страниците които немога да поддържам вече!


1- 15 к - за 140 лв.
2- 30 к.- за 250 лв + подарък 12 к :)

Мисля че е изгодно! :rolleyes:

Общият брой на страниците са 7-8, в последните седмици не са много поддържани и ТАТ-а падна, защото нямам времето за поддръжане!

Плащането може да бъде на живо ако сте от Сф или региона, или пък банкова сметка или Paypal.
 
Последно редактирано:
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

Я метни едно ЛС със страниците
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

Имам интерес - прати ми страниците на ЛС...
 
От: Re: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

КОй има съмнение coolice ти ли някой друг :) ......... фитбека ми е безупречен ;) имам фирма и работя сериозен бизнес през това са ми тези 300 лв!..............евтино ли ти се струва че ги давам или защото доста страници? Какво те наведе на тази мисъл? И настоявам да ми се извиниш!
Всъщност причината просто, че си имам достатъчно страници и по малките страници не ми трябват, само това!
П.П. и виждам че съм подвел доста колеги въпреки, че съм написал че страниците са 7-8! Най голямата е от 10 к останалите са по 5 - 6-7 к, ....!
 
Последно редактирано:
ами аз получих репорт през системата за репорти че имало тема в сърчеднжинса за теб затова те питам да отговориш ?

не съм те баннал директно както обикновенно защото някой може да ти прави мръсно.... само че ще минем през малко сапунка докато разберем ако не е така ще изчистя темата....

В пазара до скоро се навърташе сериен измамник и затова сме много мнителни...
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

С всичките, които са писали в темата съм работел нееднократно, могат да са ми като гарант за качество :))))
Това ми е уебсайта : http://www.inter-complex.com/................Радостин Валеов за да не стоя инкогнито :)
Интересно ми стана все пак къде сте видяли нещо съмнително за мен!?
 
А този който е подал репорта не ми отговаря на личните дадох му 24 часа да се обади нямаго никакъв... извинявам се за неудобството ама трябва да сме мнителни
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

Аз мога да гарантирам за Ради, защото от доста време поработваме заедно . Бях му креатор на няколко от страниците, но понеже имам доста работа спрях да му помагам с развиването и той продължи сам, но както е писал в темата, вече му е трудно
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

Пусни и на мен страниците, които имаш
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА ФБ СТРАНИЦИ (42 к, изгодно)

Купих странички от него, всичко беше точно! Много коректен!
 

Горе