РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Ако още ще источваме социолисма темата ще отиде в киреча, щото едно време се ходело на работа да се играе белот,,, па язе си чукам белота сеги на лоптопа
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Тия "реформатори" как нагло се докопаха до властта, 5 партии с по 2 процента подкрепа, много нагли отрепки са

Викаш по-добре да бяха си ги напазарували, като другите, че да си доволен :D
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Типичен фанатизиран комсомолец :lol: Значи, твърдиш че не купуват - е аз ти показвам, че купуват. Сега, 50 човека били купили, какво значение има. Реакцията е породена от това, че СДС и Костов по това време не са в добри отношения. Абе въобще, циганьорите в България до един са убедени либерали и демократи :clap:
 
От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

А с този какво ще правим?

post-2642-0-89034500-1377337514_thumb.jpg

Този не се пипа сега, нали в момента БГ лапа на мангала обама, отвъд окена. Ама предвидливо са го направили малък, че ако задуха вятъра отново на Изток, да може да се демонтира набързо:twisted:
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Ама големи сте. :D Не ми е присърце тоя паметник но нали се сещаш, че има разлика м/у паметна плоча на загинали бойци (което е практика по цял свят) и паметник на чужда армия агресор и окупатор, чиято цел е да всява страх в обществото. Плочата почита загинали момчета войници, а не американската армия, която ни е бомбандирала. Такива плочи има по целия свят. Войника изпълнява заповеди, било е война в крайна сметка. Англичаните защо отдават почит на Владимир Вазов, като ги размазва на Дойран. Както и да е тея паметници по принцип показват, че войниците са обикновени хора и е един вид заравяне на томахавките.
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Тия загинали "бойци" са сринали София и са убили 2000 души. ЦИВИЛНИ ОБЕКТИ. Какви други американци е имало тука, войници? Освен това, има описани случаи на - мятане на играчки бомби от тия "бойци", РАЗСТРЕЛ на катапултирали български пилоти и прочее. Тези неща са военни престъпления, а не "война в крайна сметка". Историческата ти неграмотност е потресаваща, абе типичен комсомолец.
 
От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Тия загинали "бойци" са сринали София и са убили 2000 души. ЦИВИЛНИ ОБЕКТИ. Какви други американци е имало тука, войници? Освен това, има описани случаи на - мятане на играчки бомби от тия "бойци", РАЗСТРЕЛ на катапултирали български пилоти и прочее. Тези неща са военни престъпления, а не "война в крайна сметка". Историческата ти неграмотност е потресаваща, абе типичен комсомолец.

Всъщност, най -добрите асове на БГ са се обучавали именно на месершмитите
(тогава това е била супер-технология).
Сега няма самолети за практика дори:)
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Мамкаа му, винаги съм искал да подкарам боенен изтребител, ама на няколко пъти ме отрзязаха, че съм бил прекалено едър.... Ще взема да си купя такъв:)...
 
От: От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Всъщност, най -добрите асове на БГ са се обучавали именно на месершмитите
(тогава това е била супер-технология).
Сега няма самолети за практика дори:)
Май има 2? Иначе, нали нашите приятели ни пазят...
 
От: От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Не хапете ръката, която ви носи преродни ресурси, тряабва да хапете ръката, която ви изполва (ЕС ), толкова е лементарно..
 
От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Тия загинали "бойци" са сринали София и са убили 2000 души. ЦИВИЛНИ ОБЕКТИ. Какви други американци е имало тука, войници? Освен това, има описани случаи на - мятане на играчки бомби от тия "бойци", РАЗСТРЕЛ на катапултирали български пилоти и прочее. Тези неща са военни престъпления, а не "война в крайна сметка". Историческата ти неграмотност е потресаваща, абе типичен комсомолец.

Ама си яка дървена глава. :) Тоя паметник не е за американската армия или правителство, а за летците. Тия летци изпълняват заповеди, те са войници, като всички останали независимо от коя държава. Но преди всичко са хора, чисто човеши се почитат, защото са загинали тук. Отделно е направен пред посолството на САЩ, не на пъпа на София.

Аз питам, къде са българските паметници в Русия? Изобщо защо, когато става въпрос за Русия веднага го обръщате към САЩ, някакви странни комплекси ли имате не знам. Пак казвам, ако питаш мен, ще го бутна тоя паметник.

п.с. Комсомолец, трол и тн. може да ме наречеш тогава, когато ми покажеш, по каква линия ми пускат директивите и опорните точки. До тогава са само празни приказки, плод на фантазията ти. :)
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Всеки военнослужещ, загинал под знамето си, независимо от коя страна на фронта се с сражавал има право на достойна памет. Мъртвият не ни е враг и отдаването на почит към загиналите е въпрос на цивилизованост, част от моралния кодекс на всеки офицер.
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

"Американските военните и дипломати потърсиха мнението на нашия съюз, представляващ техните живи бивши противници с идеята да почетат с паметник своите загинали пилоти. Подходът беше изключително коректен, откровен и уважителен.

Представителите на УС на Съюза на възпитаниците на ВНВУ изразиха своето становище, че подкрепяме и приветстваме почитането на войнската памет, стига това да стане във форма и по начин, който не накърнява българското достойнство и интереси. "

Та предлагам да спрете да умнеете... :)
 
От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Ама си яка дървена глава. :) Тоя паметник не е за американската армия или правителство, а за летците. Тия летци изпълняват заповеди, те са войници, като всички останали независимо от коя държава. Но преди всичко са хора, чисто човеши се почитат, защото са загинали тук. Отделно е направен пред посолството на САЩ, не на пъпа на София.

Аз питам, къде са българските паметници в Русия? Изобщо защо, когато става въпрос за Русия веднага го обръщате към САЩ, някакви странни комплекси ли имате не знам. Пак казвам, ако питаш мен, ще го бутна тоя паметник.

п.с. Комсомолец, трол и тн. може да ме наречеш тогава, когато ми покажеш, по каква линия ми пускат директивите и опорните точки. До тогава са само празни приказки, плод на фантазията ти. :)
Летците са терористи избивали мирни българи. Летците са терористи извършвали военни престъпления и разрушавали невоенни обекти. Летците са терористи разстрелвали във въздуха катапултирали български пилоти. Летците са терористи, разстрелвали селяни (пикирайки) в Карловско. Летците са терористи, мятали бомби-играчки, които са осакатявали българчета. Ако ти си ок с това, значи си комсомолец с празен мозък.
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Ти му обесняваш, като на дете в първи клас, той си знае неговото. Няма смисъл да се спори с дървен философ.

Пак ти го пускам това, понеже го избягваш.

"Американските военните и дипломати потърсиха мнението на нашия съюз, представляващ техните живи бивши противници с идеята да почетат с паметник своите загинали пилоти. Подходът беше изключително коректен, откровен и уважителен.

Представителите на УС на Съюза на възпитаниците на ВНВУ изразиха своето становище, че подкрепяме и приветстваме почитането на войнската памет, стига това да стане във форма и по начин, който не накърнява българското достойнство и интереси. "

Не е, като паметника на съветския окупатор, издигнал дулото на оръжието си по-високо от кръста на катедралния ни храм и по-високо от знамето на българския парламент.
 
От: От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Ами хайде, направи партия и защитавай националните интереси. Всъщност, аз ще съм един от ревностните подддръжнци, само да не стане историята Троцки-сталин:)
Холи крап:)
 
От: РБ предлага референдум за преместване на паметника на Съветската армия.

Хйде бе шибаняк, национнален говорител, та ще те правиме ли мин.председаел или не:)
 

Горе