РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. БЕЗ ЛАЙКДЖАКИНГ!

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,


УСЛУГАТА НЕ СЕ ПРЕДЛАГА НА ТОЗИ ЕТАП! БЛАГОДАРЯ.

Предлагам РЕАЛНИ фенове. Които НЕ СА добавени с кликджакинг. Няма ги тея скрити бутони и т.н.
Хубавото на този тип услуга е, че феновете, които ще Ви добавя, нямат голям % отхаресвания.
На 5000 харесвания имах около 20-50 отхаресвания(зависи какво е името на страницата) ;)

Цените са следните:


2000 фена = 45 лева
5000 фена = 99 лева
10,000 фена = 199 лева
20,000 феа = 499 лева(Само 1 ПАКЕТ остана!)
(цената е такава, защото добавянето става БАВНО и ТРУДНО)

(Феновете са БЪЛГАРИ, има и процент БЪЛГАРИ от чужбина.. най-вече от Испания и Германия(но не очаквайте много от тук))
НЕ ТАРГЕТИРАМ ФЕНОВЕ. Какви влезнат такива. :)

Срокове НЕ давам и гарантирам. (Може да ви ги вкарам за няколко дни.. може и за повечко време)
Ако нещо се обърка, плащате цената 1ст за фен. (Тоест, ако съм ви вкарал 7000 фена, а сте поръчали 10,000 фена, и не мога да Ви вкарам повече, Ви връщам 30 лева.)

Няма да взимам много поръчки. Просто на този етап мога да си позволя да направя няколко странички..

Предлагам този вид услуга, защото за момента съм си напълнил доста мои странички.. И искам да нацъкам малко и на други хора.

Важно!
Трябва да знаете, че ВИНАГИ има риск страниците Ви да бъдат баннати.(Винаги има, при всякакъв вид услуги).
Аз мога само да Ви кажа, че харесванията НЕ СА правени с лайк джакинг.
Аз НЕ НОСЯ отговорност, ако страницата Ви бъде банната по време на правене на феновете и след направата на фенове. Тоест Риска си е ИЗЦЯЛО ВАШ!
Това е което мога да кажа.. ако не сте доволни, Винаги може да дадете парички на фейсбук за реклама.
Единственото, мога да дам като гаранция е, че по време на правенето на феновете, АКО страницата Ви бъде банната, аз ще Ви върна парите. НО НЕ НОСЯ ОТГОВОРНОСТ ЗА БАННАТАТА СТРАНИЦА!
* Някой път цената варира спрямо името на страницата, но с това ще се доуточняваме на лично!
* Цената също така варира спрямо ГОЛЕМИНАТА на страницата! , но с това ще се доуточняваме на лично!
* Ако клиент се откаже по време на процеса, феновете се таксуват по 3ст на фен!



Плащане: PayPal(приоритет) и Банков Път

Очаквам Вашите поръчки. :)

Отзиви:

emk0 каза:
Много коректно и качествено беше изпълнена поръчката. Феновете които са добавени са активни. Препоръчвам услугите на Симеон по прехвърляне на фенове.

Fozzy каза:
Аз останах много доволен. Бързо ги добави и са адски активни.

поръчах 5000 , колегата докара даже повече . поръчката е изпълнена за 4 дни. всичко е наред.

Изпробвах един пакет с фенове. Бяха добавени бързо и има раздвижване в активността :)

mitkowin каза:
Привет,
Поръчах на монеф за проба 10 000 харесвания и съм доста доволен. Момчето е коректно, справи се бързо и точно буквално 5 секунди след като му ги поръчах. Минаха вече няколко дни и страничката продължава да расте. Потребителите, които получих са добри. Говора се увеличи

Препоръчвам!

Fozzy каза:
Феновете са реални и адски активни. Имах 10 000 човека в страницата с около 2000 говорения. Поръчах пакет от 20 000, които Симеон добави изключително бързо. Първите 2-3 дни феновете си стояха на около 30к, но бяха много активни. След това, който имаше да отхаресва се разкара и в момента имам по 50-100 нови вирал лайка на ден. Отделно говоренията станаха над 32к, повече отколкото харесванията.

Поръчвайте, няма да сбъркате.

Искам и аз да похваля monefff.
Поръчах му 10 000 likes изпълни задачата съвсем коректно и професионално,комуникацията също е на много високо ниво.
За да разберете какво точно е свършил, искам да ви обясня малко по подробно.

Имам страничка с 13 500 фена която е правена с лайкджакинг, на месец расте с по 500/600 фена.
Страничката която ми направи monefff, (10 000 фена)на ден расте с 80/100 фена.

Така че ако имате възможност услугата която предлага monefff е по доброто решение.

Ползвах услугите на monefff.
Справи се изключително добре, предвид специфичната тематика на фен страницата. До момента впечатленията от активността на феновете са чудесни. Препоръчвам!


Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Възможно ли е да закупя пакет от 2000 фена за 20лв? Какво гарантира, че феновете не се генерират чрез кликджакинг? Може да комуникираме и чрез ЛС.
 
Re: От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Възможно ли е да закупя пакет от 2000 фена за 20лв? Какво гарантира, че феновете не се генерират чрез кликджакинг? Може да комуникираме и чрез ЛС.
Казвам, че не се правят през лайк джакинг. Не съм много фен на този тип правене на фенове.
Феновете не се насилват да влизат при мен. Влизат си по собствен избор.. Разбира се има и отхаресвания.. няма как да няма, то във всякя страница има :)

Възможно е да купиш 2000 фена за 20 лева да. Пиши ми страничката на ЛС и ще я погледна.

Поздрави,
Симеон
 
От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Пуснах ЛС,
/ Емо
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Свърши работата доста бързо, като малко преизпълни поръчката. Още не мога да кажа дали е благодарение на услугата му, но наблюдавам ръст в лайковете, който не знам дали се дължи на него или на това че е неделя.

По-нататък ще изкажа още впечатления.
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Свърши работата доста бързо, като малко преизпълни поръчката. Още не мога да кажа дали е благодарение на услугата му, но наблюдавам ръст в лайковете, който не знам дали се дължи на него или на това че е неделя.

По-нататък ще изкажа още впечатления.
Трябва малко време да мине, а и зависи какви снимки им се пускат ;)
Гледам, че няма отписвания на фенове.. което е добре ;)



И няма да взимам МНОГО поръчки.. повече от 2 големи поръчки няма да правя..

Скоро мисля да прекратявам услугата, който намазал намазал.. ;)

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Много коректно и качествено беше изпълнена поръчката. Феновете които са добавени са активни. Препоръчвам услугите на Симеон по прехвърляне на фенове.
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Аз останах много доволен. Бързо ги добави и са адски активни.
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Понеже ДОСТА хора ми писаха на ЛИЧНО.
Връщам услугата, НО цените са различни.

Допълнение:
Феновете НЕ напускат страницата Ви. на 20,000 фена има напуснали около 40..
Феновете НЕ се правят с ЛАЙКДЖАКИНГ! При мен те ЗНАЯТ, че харесват страницата Ви!

Ако има желаещи на ЛС.

Няма да взимам много поръчки! Не повече от 2-3!
 
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

поръчах 5000 , колегата докара даже повече . поръчката е изпълнена за 4 дни. всичко е наред.
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Добавям НОВ пакет. Имам няколко свободни позиции. Поръчвайте бързо, защото скоро ще съм пълен отново ;)

Феновете са активни доста и няма отхаресвания ;)
Очаквам нови поръчки.

Поздрави,
Симеон
 
Re: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Феновете са реални и адски активни. Имах 10 000 човека в страницата с около 2000 говорения. Поръчах пакет от 20 000, които Симеон добави изключително бързо. Първите 2-3 дни феновете си стояха на около 30к, но бяха много активни. След това, който имаше да отхаресва се разкара и в момента имам по 50-100 нови вирал лайка на ден. Отделно говоренията станаха над 32к, повече отколкото харесванията.

Поръчвайте, няма да сбъркате.
 
От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Привет,
Поръчах на монеф за проба 10 000 харесвания и съм доста доволен. Момчето е коректно, справи се бързо и точно буквално 5 секунди след като му ги поръчах. Минаха вече няколко дни и страничката продължава да расте. Потребителите, които получих са добри. Говора се увеличи :)

Препоръчвам!
 
Re: От: РЕАЛНИ и АКТИВНИ Facebook фенове. 1 ст = 1 фен!

Феновете са реални и адски активни. Имах 10 000 човека в страницата с около 2000 говорения. Поръчах пакет от 20 000, които Симеон добави изключително бързо. Първите 2-3 дни феновете си стояха на около 30к, но бяха много активни. След това, който имаше да отхаресва се разкара и в момента имам по 50-100 нови вирал лайка на ден. Отделно говоренията станаха над 32к, повече отколкото харесванията.

Поръчвайте, няма да сбъркате.

Благодаря за коментара :)

Привет,
Поръчах на монеф за проба 10 000 харесвания и съм доста доволен. Момчето е коректно, справи се бързо и точно буквално 5 секунди след като му ги поръчах. Минаха вече няколко дни и страничката продължава да расте. Потребителите, които получих са добри. Говора се увеличи :)

Препоръчвам!

Благодаря за коментара. Само да допълня, че не съм направил феновете за 5 секунди, просто 5 секунди след като ми плати започнах с пълненето на феновете.

Открит съм за нови поръчки.

Поздрави,
Симеон
 

Горе