Работата от вкъщи като фрилансер (freelancer) - Накратко!

Blinky

Owner
Ако сте търсили някога работа от дома, вероятно сте виждали много реклами, които твърдят, че ще направите стотици долара на седмица пишейки от дома. За съжаление, много от тези реклами се оказват скем, който ви кара да вършите незначителна или неблагодарна работа само и само да отбият номера и да ви ощетят с време, предимно.

Реалността е, че можете да направите пари, работещи от дома си с реална печатна работа, чрез предлагане на различни услуги. Това не изисква опит или много на финансиране. Всъщност, започването може да се осъществи с малко или никакви разходите.

Може би се чудите кой точно ще Ви плаща, за да извършвате тези услуги от домашния си компютър. Ето кратък списък на няколко хората и местата, които се нуждаят от този тип услуги редовно.

1. Интернет маркетърите се нуждаят нон стоп от статии, продуктови описния и ревюта.
2. Хората занимаващи се с артикъл маркетин и блог гестинг са от тези, които правят това чрез текстов формат на техните или чужди блогове и артикъл директории.
3. Клиентски интервюта , които са предназначени за сайтове и помагат за развиването им.
4. Заетите блогърите и собствениците на сайта имат нужда от това също.

Това са само няколко от хората и местата, за да Ви даде представа за търсенето на такива онлайн услуги днес. Има много други възможности, да предложите Вашитее услуги и да водите достоен живот като фрилансер или уеб девелопър.

И така, какво е заплащането? Сигурен съм, че се чудите. В днешната икономика, всеки иска да направи един долар. Рейтингът на фрилансерите варират с опита, вида на обработваните файлове / текстове / програми, както и за около часа би Ви отнело, но общо казано една статия на професионалист варира от $2-$4. Има и по скъпи, както има и по-евтини. Важни са много фактори, както и личната договорка между купуваш и продавач.

Цените са малко по-различна в зависимост от регионалния пояс също, както и имат характер към договорките между 2-те страни. Много от фрилансерите са на база проект, други на час, трети на задачи и така. Но целта на всяка от страните да се постигне максимален ефект, като и купувача и продавача имат изгода от сделката. Често успешната сделка води след себе си продължение в отношенията, което оформя и силния бизнес растеж.

Успехи от мен.

П.П: Коментарите са добре дошли. ;)
 
От: Работата от вкъщи като фрилансер (freelancer) - Накратко!

Добър вечер. На мен ми хрумна тези дни да напиша една статия (тема) за "Живота на един freelancer - плюсове и минуси". И мисля да понатрупам още малко опит и идеи и да го оформя като thread. Сега като видях твоята тема се мотивирах още повече. Имах сравнително добър старт тук в писането. Даже имам и идеи за сайтчета, една от които, според скромното ми проучване ще бъде напълно уникална и иноваторска за БГ(и не само), но това вече като изям още много хляб и като събера финанси и за сиЕрене да има. :)

Ама стига съм развалял темата. Поздрави! :|
 
Re: От: Работата от вкъщи като фрилансер (freelancer) - Накратко!

Добър вечер. На мен ми хрумна тези дни да напиша една статия (тема) за "Живота на един freelancer - плюсове и минуси". И мисля да понатрупам още малко опит и идеи и да го оформя като thread. Сега като видях твоята тема се мотивирах още повече. Имах сравнително добър старт тук в писането. Даже имам и идеи за сайтчета, една от които, според скромното ми проучване ще бъде напълно уникална и иноваторска за БГ(и не само), но това вече като изям още много хляб и като събера финанси и за сиЕрене да има. :)

Ама стига съм развалял темата. Поздрави! :|
Добро утро от мен. Това не само звучи добре, но ще е нещо много ценни за всеки един от нас, както и за хора силно занимаващи се с това. Ще ми хареса да го прочета и лично ще имам ангажимента да го шерна, защото мисля, че не само ще е полезно четиво, но и ще добър ресурс за всеки един започнал или мислещ да започне този тип работа. Дано съм дал нещо като мотивация, за да може се амбицират хората да споделят. Ще се радвам да видим нещо от теб тук скоро време.

Поздрави и от мен. ;)
 
От: Работата от вкъщи като фрилансер (freelancer) - Накратко!

Много ще ми бъде интересна тази тема за плюсовете и минусите. С удоволствие ще я прочета, като несъмнено ще ми бъде много полезна :)
 

Горе