Работа в ЕКИП

Avitohol

New Member
Здравейте, общо взето тепърва навлизам в нещата, но се хвърлям на дълбокото :lol: Имам идея за създаване на мрежа от такива сайтове, но честно казано реализацията нещо ми куца. Имам нужда от двама трима партньора, най-малкото за творческата дейност. Надявам се все някой ще се включи в общ проект. Ако искате да се свържете с мен skype - dr_sasho
 
:lol: това за vitohol го видях след като се бях регнал извинявам се на човека, Не се опитвам да копирам. А за Проекта обяснявам кратко. Имам следната идея: Регистрират се в GB да речем (в последствие ще се реши) 6 сайта за различни продукти и взимаме темплейти. Променят се тук там, пипват се по украсяват се и се качват. След това се създават периферни сайтове, върху които ще се наблегне на дизайн и съдържание. Тези периферни сайтове ще дават информация за отслабване, сексуални съвети (примерно) форуми, дискусии привличане на хора и разбира се линкове към нашите продукти. На тези сайтове могат да се качат и други банери реклами и т.н. И общо взето това е като цял Мащабно е и изисква няколко човека, но успее ли си е малко постижение в интернет бизнеса. Та трябват не повече от трима четирима човека, но всеки един от тях трябва да е поне малко спец в дадена област PHP, HTML, CEO, Web DIsign и най-вече някой който перфектно владее английски и може да коригира грешките на останалите. А за първите няколко неща вярвам, че не са нужни кой знае колко знания, все пак като се обединят умовете на няколко човека се раждат добри идеи.
 
Според мен е по-добре всеки да си направи по един сайт и да ги обедините в нещо като мрежа. После правите един или повече блогове с категории с името на нишата и всеки си пише постове в категориятa като правите СЕО на блоговете заедно :roll:
 
точно Мининет :) само че без блогове, лично аз тия работи не ги харесвам, а иначе ще се получи точно така всеки ще си създаде по два сайта с продуктите, НО заедно ще ги променяме и ще ги поддържаме, а переферните за тях всеки ще отговаря за по един. Целта тъй като има хора като мен дето не са големи спецове в областа да си помагат взаимно със знания и идеи, в същото време шанса да се продава се увеличава двойно.
 
Avitohol каза:
точно Мининет :) само че без блогове, лично аз тия работи не ги харесвам, а иначе ще се получи точно така всеки ще си създаде по два сайта с продуктите, НО заедно ще ги променяме и ще ги поддържаме, а переферните за тях всеки ще отговаря за по един. Целта тъй като има хора като мен дето не са големи спецове в областа да си помагат взаимно със знания и идеи, в същото време шанса да се продава се увеличава двойно.
Аз съм съгласен да работим в екип пишете ме сайта ми е в потписа ако ви харесва и е добър за тая работа само трябва да видим ако сички които се съберем да имат примерно Skype и да напраим конференция в чата за да изясним всичко.
Поздрави
 
добре вече сме трима още един човек ни трябва. invisible какъв ти е скайпа?
 
Защо всеки се хвърля да препродават продукти ... дори такива, които никой няма да си купи? Защо не пробваме да направим портал указател, в които да се дава пълна инфо за клубовете в страната, или ресторантите например... нещо като "морето.нет" ама по-разширено? Ще има много повече рекламодатели ;) поне според мен... скоро започвам работа по един такъв проект... но все още се чудя докъде ще успея понеже времето ми е доста оскъдно.
 
Да Витохол е прав генбъкс рулз, иначе Авитохоле, бате мен не ме брои за проекта аз мога да ви помагам :), но сега на този етап имам други проекти, иначе момчетата вече си правят съвместен проект :)
 
това дето го казахте за клубове ресторанти и т.н вече го има programata.bg и дори и в хартиен вариант. За GB точно тях имам предвид :) за проекта на другите ... няма нищо по-хубаво от съвместната работа. Който е навит нека днеска в 9 часа да е на линия във форума.
 
а добре тъкмо помислих, че няма никой, ами нека първо се преместим в скайп за по удобно моя ник е dr_sasho аднете ме
 
От: Работа в ЕКИП

[video=youtube;aUeysGoPFTk]https://www.youtube.com/watch?v=aUeysGoPFTk[/video]
 

Горе