Търся: Работа/допълнителен доход онлайн

BoyanAngelov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, уебмастъри! Завърших училище и имам свободен месец юни ( 6 месец ), понеже юли заминавам за чужбина на обмен. По принцип лятото работя, но за 1 месец, че и по-малко не можах да си намеря работа в град Русе ( от където съм ), затова се насочвам към хората, посетители на форума. Нямам специални умения, не съм правил подобни неща досега, но видях някои възможности като да качвам обяви, стоки в онлайн магазини, както и да копирам, пренаписвам статии. Знам, че доста хора биха ми казали веднага копирайтинг, досега не съм го правил, ще започна да се упражнявам и съвсем скоро смятам, че ще мога да постигна нещо. Съща така, всеки ще напише да кажа нещо повече за себе си, какво харесвам, какво правя..та, на 18 години съм, току-що завършил икономическа гимназия, специалност ,,Икономика и мениджмънт", имам ниво на английски В1, имам интерес към криптовалути и акции, страст са ми автомобилите и автомобилните спортове, работил съм с авточасти 3 години ( като наемен работник всяко лято ). Нямам опит с фотошоп, лога, SEO, програмиране, въпреки, че сега тепърва изучавам HTML и CSS. Ще бъда благодарен на всяко мнение, поствам тук, защото не мога във Freelance Jobs & Projects. Благодаря предварително на всички, поздрави и лек ден!
 
Здравей, здравей. :)

Може да пуснеш някое твое предложение в пазара. И реално да покажеш какво си писал. Ако искаш и бързо да захванеш някой, раздай някоя друга безплатна статия. ;) Успехи. Аа, да, гледай да споменеш в кои сфери може да пишеш. Хората, пълнещи си сайтовете държат на това хората да разбират за какво пишат. Поне в повечето случаи.

Ако още не можеш да пускат тема в Пазара, пусни още 3 мнения да набереш нужния минимум постове. Ако решиш и тук. А после ще 9имаш и възможност и в секцията Freelance Jobs & Projects.

Успехи.
 
Благодаря за отговора, и то точно от теб, Blinky. Мога да пиша на теми ( интересни и понятни за мен ) - автомобили, автомобилни спортове, всякакъв вид технологии - смартфони, компютри, периферии, криптовалути, акции, валути, музика, иновации, финанси, финансова грамотност, мотивация, новини, събития, здраве, здравословно хранене, режими, може би и политика :D. Мисля, че това е всичко за което се сещам, пиша го тук, за да събера нужният брой мнения.
 
Без връзки и познати в нишите, защо не пробваш с директна продажба на статии? Наскоро имаше тема, някой бързо продаде 20-тина статии за туризъм мисля.
 
Благодаря за отговора. Имаш предвид да пиша статия и после да я продам направо готова, с тема, избрана от мен, например? Не е невъзможно и бих се справил с това, но ще бъде трудно да predict-на нужна тема, освен ако не е нещо нашумяло и актуално. Все пак, благодаря за идеята и съвета, ще опитам и нещо такова, все пак не трябва да се губи време, пък дано пожъна успех. Поздрави! :)
 
Благодаря много, Blinky. Свободен съм в момента и мога да приемам поръчки. Който има желание може да ми пише, гарантирам коректно, качествено и сериозно отношение. :)
 
Привет, Боян. Изпрати ми на лично няколко материала по твой избор и CV. Благодаря
 
Здравейте, @BoyanAngelov,

Някога замислял ли сте се да работите от вкъщи чрез интернет посредством афилиейт маркетинг?
Афилиейт маркетинга е напълно легален и реален начин за печелене на пари посредством интернет.

Накратко:

Издателите (можете да бъдете и Вие) промотират продукти/услуги на световноизвестни рекламодатели посредством афилиейт линкове на аудитория, която считат, че е готова да закупи продукта/услугата. В момент когато Ваш получател направи покупка посредством Вашия уникален линк/ове, Вие получавате комисионна, изразена в процент от продажбата.
Можете да промотирате продукти и услуги навсякъде: във Вашата фейсбук страница, личен блог, собствен уебсайт, форуми, канал в Youtube! Начините за промотиране на партньорски програми чрез афилиейт линкове са безкрайни и зависят само от Вашата креативност!

Поздрави,
MyLead
 
Здравейте, @BoyanAngelov,

Някога замислял ли сте се да работите от вкъщи чрез интернет посредством афилиейт маркетинг?
Афилиейт маркетинга е напълно легален и реален начин за печелене на пари посредством интернет.

Накратко:
Издателите (можете да бъдете и Вие) промотират продукти/услуги на световноизвестни рекламодатели посредством афилиейт линкове на аудитория, която считат, че е готова да закупи продукта/услугата. В момент когато Ваш получател направи покупка посредством Вашия уникален линк/ове, Вие получавате комисионна, изразена в процент от продажбата.
Можете да промотирате продукти и услуги навсякъде: във Вашата фейсбук страница, личен блог, собствен уебсайт, форуми, канал в Youtube! Начините за промотиране на партньорски програми чрез афилиейт линкове са безкрайни и зависят само от Вашата креативност!

Поздрави,
MyLead
Благодаря за предложението, не планирам поне за момента да се занимавам с аффилиейт маркетинг. Лек ден!
 
UP. Портфолиото ми нараства, в момента съм свободен и приемам поръчки. Всеки, който има интерес за съвместна работа може да ми пише.
 

Горе