Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv + %

nnedkov

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте ,
Tърсим хора с опит в интернет маркетинг, сео , уеб сайтове изграждане дори и на теория с много добри комуникационни умения .. пакети и обучение ще бъде предоставено , както и интервюто през skype , дори от там може да се извършва телефонията след това с клиентите.
Някои изисквания за работата:

1. Английски на добро ниво за телефонни обаждания и комуникация с клиенти/потенциални клиенти , както и за комуникация - емейли , контакти и предлагане на подходящи пакети според website-а

2. Опит с продажбите по интернет, телефония, мрежови маркетинг , guerilla marketing

3. Data Entry & Networking/Social communication - да можете да проучвате(ние ще Ви покажем методите) и извличате информация към която да се свързвате с потенциалните клиенти, за който имат нужда от специфичния продукт..
комуникация с потенциални клиенти по социални мрежи

4. Опит в webdesign development & internet marketing , seo services knowledge би бил доста полезен.

Търсим хора които да обединяват няколко умения в продажбите , телефонията и websites & marketing knowledge - тези знания биха Ви допринесли за сериозни печалби.. и дългосрочно израстване в собственото си развитие.
Ние можем да Ви предоставим най-добрите услуги в различни варианти - от custom web design & development services до seo & online marketing strategies в различни формати и варианти до seo packages, social services packages , premade/templates & custom websites..

Заплатата, която можем да предложим е : 300 eu + 5 % от всяка продажба + дългосрочна комисионна е възможна при сериозни вазимоотношения.

Знаем, че не можем да Ви задължим нито имаме интерес от това , но ако можете да си оптимизирате времето и да допринасяте с резултати, които да покриват заплатата Ви (~3 клиента на месец) и да печелите до няколко пъти нейния размер се постига с 7-12 клиента на месец... иначе взаимно няма да сме си полезни..

Ще проведем интервюта с кандидатите които желаят постоянна и развиваща се кариера, длъжност в този модел на работа.

Благодарим за интереса

[email protected]

skype : jangozo
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Силно заинтересован съм от проекта Ви. Ще се свържа с вас посредсвом skype.
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

emi ok skype sum dal pishi ...

ina4e interesnoto e 4e 2 4oveka obshto se zainteresovaha ot sedmica vreme a do skype nikoi ne stigna :D a puk vsi4ki tursiat rabota ?
dali ne pisah tvurde mnogo i da sum stresnal horata nz :(

v jobs saitovete sa dosta pove4e zainteresovani no te ne razbirat ot saitove kato memberite tuka ...
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Елементарно! Човек с тези умения трябва да е луд да работи за някой. Тук голяма част от хората имат тези умения, но се занимават със себе си. Ако сложиш една 0 на заплатата може и да се върже някой:)
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Как пък не видях една обява дето да е написана в първо лице множествено число и да съдържа представяне "Ние сме едикои си...".
Все се налага човек да копва частта от мейла дето е след @-то и да пейства в нов таб...
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

biaaro ako sa tolkova dobri da zapovqdat samo na % kakto i sme pisali :) ako iskat se zanimavat i s managirane uspeh razbira se.

Noke - niama nishto kopirano v obiavata mi sam sum ia pisal ~30-40 minuti mi otne pls budi snizhoditelen purva - vtora mi e v jivota :)
... nie sme niakolko 4oveka ot irlandia, bulgaria i usa koito mojem da sre6tame potencialnite klienti koito zainteresuvate offline i da im prodavame dobri reshenia za tiahnite nujdi.. za portfolio i interes se vklu4i na skype. thx.

svurzaa se edno mom4e no niama opita i umeniata, pusnah q v jobs tam imashe po goliam interes , koito iska vse pak da pishe.

Blagodarq za izlishnite mnenia i uspeh na vsi4ki , malko pove4e da se podkrepqte vi pojelavam sushto, 4e ne ostanahte/ostanahme, spoko i az zaminavam niama da vi pre4a v bg :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

You must spread some Reputation around before giving it to nnedkov again.
Момче, нямаш ли кирилица?
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

spoko i az zaminavam niama da vi pre4a v bg :)
Недков, научи се да пишеш грамотно на родния си език (по възможност на кирилица). И ние сме в интернет, не в Бг :)
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

p.s.. izvinete 4e popitah neshto nad srednite umenia za tozi forum (ne vklu4vam vsi4ki, osobeno tezi koito ne idlevat 24/7 tuk) :D
za tova li sveti 4erveni4koto buton4e :? moje li poimenno da si priznaete publi4no i zashto ... ili i tova e pod/nad dostoinstvoto vi :)
get a job bre :) ili pitaite vashte roditeli kade sa vi nau4ili da mrazite jivota kak da izbivate stresa ~~priznavam si i az se nakefih da vi naredia obratno :) shte gledam ostataka ot ve4erta da svar6a neshto smisleno oba4e
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

....aa epa ako e za kirilicata shte izvinite lo6 navik :) ostavqm vi na spokoistvie 4e mi stana tapo ako sum 4erven zaradi kirilicata :D a i da ne ka4vame posta nagore nqma smisal da se draznim za nishto.
uspehi na vsi4ki :) malko sme stqgaite si partake6ite za rabota i tva e :) (y)
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Ех как без да искам ти дадох зелена ряпа :cry: :shock: Сериозно, пиши на кирилица! 4 и 6 не са букви!
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Ех как без да искам ти дадох зелена ряпа :cry: :shock: Сериозно, пиши на кирилица! 4 и 6 не са букви!


Опитах да поправя грешката, ама не ми стигна паура:)
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Я дайте да пробваме rep wheel, mini rep net и други схеми :D
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

извинявам се :) навик ми е да пиша на латиница от скайп :) приятна вечер
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

При мен ли се бъгна нещо или той преди малко светеше в червено, сега е с 4 зелени квадратчета :D
 
Re: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Гледам, че темата е обърната на офтопик, та така или иначе вече са минали 12 такива мнения, ще си позволя да се включа.

Първо - стига бе хора, и аз съм давал веднъж или два пъти червена репутация за латиница, ама това беше при написване на тотално неграмотна тема, а и на публикации целящи заветните 10 мнения за да се пусне тема в пазар-а. И на мен ми избочва очите, това което е написано на шльокавица, ама трябва ли да бъдем толкова първични? На мен пък ми направи добро впечатление, почти достатъчно грамотната обява, както и подредбата и. Човека се е постарал да пусне обява като хората, което не се случва често в последно време (за което пък току що му дадох зелена репа - убийте ме с камъни).

Второ - към човека пуснал темата - малко критика, като гледам от предишните ти мнения си достатъчно интелигентен за да направиш разлика от градивна и обидна критика, та:
1) Изискванията ви са прекалено високи, за подобно заплащане
2) Изисквате познания в много области, което значи, че е практически невъзможно да намерите подходящ кандидат, а още повече за такова заплащане.

По-добрия вариант (ако наистина търсите кадри, с бъдеще) е да разделите нещата на 3 нива и съответно 3 служителя:
1) Човек занимаващ се с онлайн/телефонния маркетинг на фирмата ви
2) Човек занимаващ се с оптимизацията на сайта/сайтовете ви
3) Човек занимаващ се с дизайн на сайта/сайтовете ви.

Това цялото на куп е доста трудно да го намерите при възнаграждение по-ниско от 3000 лв. Ако пък последвате съвета, ще имате възможност да наемете трима човека, тясно специализирани и почти разбиращи от работата си на цена от 500/700 лв (предвид цените за които се работи на днешно време).

Това прави 1500/2100 лв. или иначе казано 50 до ~30% по-ниски разходи.


При мен ли се бъгна нещо или той преди малко светеше в червено, сега е с 4 зелени квадратчета :D
Не се е бъгнало. Като влязох беше с 1 зелена, по-горе съм написал, защо и аз му дадох зелена ряпа.


Добавка - забелязвам в последно време тенденция да се хейтва във всяка една тема от пазара. И аз го правя от време на време, но при явни измами, а не просто ей така. Отделен е факта, че в последно време ги цвъкате тези репутации за щяло и нещяло. Разбирам някой да използва някой нецензурен израз, защото 16 годишните му нерви са натиснати, ама да плющите червено, само защото някой е писал на латиница, когато не е имал възможност си е просто ненужно. Направете забележка в темата, репортнете темата до модераторите, евентуално може да се пренапише мнението на кирилица от някой от тях (правил съм го преди години, когато бях модератор в един голям форум). Правила има, на никой не е приятно да чете български на латиница, ама издребнявате прекалено много. Дори аз дето все още се причислявам към новобранците във форума, смея да твърдя, че той (форума) се измени прекалено много и хейта надминава в пъти полезните мнения.
 
Последно редактирано:
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

При мен ли се бъгна нещо или той преди малко светеше в червено, сега е с 4 зелени квадратчета :D

Не е бъг, ами @redrum го е озеленил хубавичко:))
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Така като гледам момчето е сложило 5% към заплатата, което означава, че с подходящите умения служителят ще може да си докарва 1500/2100 лв. Въпросът е дали, ще може да се справя сам...
 
Re: От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 l

Така като гледам момчето е сложило 5% към заплатата, което означава, че с подходящите умения служителят ще може да си докарва 1500/2100 лв. Въпросът е дали, ще може да се справя сам...

Тук, или математиката ми куца или не съм разбрал правилно написаното от nnedkov в първата тема, или при теб съществуват същите проблеми :)
Написано е, че поддръжката на 3 клиента ти докарват 600 лева, което пък следва, че за клиент печелиш 200. Умножено по процента прави 10 лева на клиент. Не знам каква машина трябва да си за да докараш тези пари, предвид, че на 200 лева 5% се равняват на 10 лева.
Съмнява ме, някой да може да менажира повече от 5 проекта, да следи мненията в социалните мрежи, да прави проучвания, а освен това и да се занимава с дизайн и оптимизация :)
Ако някога се роди такова животно, ще бъде в азиатските страни, а дори и тогава, едва ли ще се навие да предложи услугите си за такова заплащане.
 

Горе