Работа с трудни клиенти

От: Работа с трудни клиенти

Фризьорите са много по-малко от хората, предлагащи уеб услуги.

НИ СЪМ СИГУРНА...
 
От: Работа с трудни клиенти

Ето ви решението, преписано от форума на джумлата:

Ценоразпис

Цитат
1. Отговор на въпрос 2 лв.
2. Правилен отговор на въпрос 5 лв.
3. Същото, но в писмена форма 10 лв.
4. Отговор на глупав въпрос 12 лв.
5. Вежлив отговор на глупав въпрос 15 лв.
6. Правилен отговор на глупав въпрос 20 лв.
7. Вникване в проблема 5 лв./час
8. Вникване в проблема с посочване на недостатъците 10 лв/час
9. Вникване в проблема с отстраняване на недостатъците 15 лв./час
10. Вникване в проблема с искрено съчувствие Услугата не е активна в момента
11. Съчувствие 10 лв.
12. Искрено съчувствие 20 лв.
13. Съвет 5 лв.
14. Правилен съвет 10 лв.
15. Изпълним съвет 15 лв.
16. Правилен и изпълним съвет 20 лв.
17. Замислен поглед Безплатно (до понеделник)
18. Мълчание 1лв./мин
19. Вежливо мълчание 2 лв./мин
20. Виновно мълчание 10лв./мии
21. Мълчание с радостна усмивка 5 лв./мин
22. Мълчание с иронична усмивка 10 лв./мин
23. Мълчание със замислен поглед 5 лв./мин
Намигване Намигване Намигване
 
От: Работа с трудни клиенти

това като това:


img0042zx3.jpg
 
От: Работа с трудни клиенти

имал съм опит с една фирма-изпълнител, която бе нещо от рода на: "ама тук едно 200 лв, защото е редно да го има + 300 лв. за модул, който иска този cms да е максимално изпълним" .... и така некви глупости, които реално нямат много смисъл, особедно ако за сайт ти посика 3К. бяха си измекяри и то големи. и му казах, че ще му звъна. нали се сещата, както казвате на момиче, с което сте спали и не искате да имате нищо в бъдеще.

и нашите бизнесмени са скръп и то голяма. тъпи, ограничени и много нагли, което прави работата с тях тегава и неблагодарна, на не казвам и колко са стиснати за бизнеса си. да така е, вижте заплатите на служителите му и после вижте колата му. ще прецените много бързо за какви селяни става дума. ;)
 
От: Работа с трудни клиенти

...нали се сещата, както казвате на момиче, с което сте спали и не искате да имате нищо в бъдеще.


...и нашите бизнесмени са скръп и то голяма. тъпи, ограничени и много нагли, което прави работата с тях тегава и неблагодарна, на не казвам и колко са стиснати за бизнеса си. да така е, вижте заплатите на служителите му и после вижте колата му. ще прецените много бързо за какви селяни става дума. ;)

не ми се е случвало да спя с момиче с което после да не искам да имам нещо общо... или поне не се сещам за такава...

бих си дремнал пак със всяка една от тях. :)


ни съм тъп и ограничен, ни съм нагъл изобщо, ни съм стиснат и давам на десет човека средно над 800 лева на месец, и за половината от тях това са двойно повече пари отколкото биха получавали на друго място...
така че не обобщавай.. защото аз така мога да обобщя че българските служители и работници, са прости и мизерни, не се къпят, не си мият редовно зъбите, само гледат как да се скатаят, да те излъжат и да откраднат.

Защото докато намеря екип с който да се сработя и да ми е добре, минаха няколко години...
и оня ден пак хванах едната оффффца да се мъчи да ме краде... какво да я правя?
да и вдиган заплатата ли ?

а закона е толкова тъп и ограничен, че ако се опитам да осъдя някой който се опитва да ме окраде, ще ми побелеят косите и после аз ще изляза виновен...
 
От: Работа с трудни клиенти

не ми се е случвало да спя с момиче с което после да не искам да имам нещо общо... или поне не се сещам за такава...

бих си дремнал пак със всяка една от тях. :)

не знам, може. ама както вика един френд - толкова много има, а толкова малко време.

и аз бих повторил, ама рано или късно стигаш до тази реплика, освен ако не използваш онзи тъпия репертоар, че проблема е в теб и тя заслужава нещо по-добро. :) това ми е любимо.

или....не виждам общо бъдеще, мисля, че да сме си приятели ще е най-добре. и в следващия момента езика пак и е в гърлото ти. драми много, ситуациите, в който попадаш след това - стандартни и малко. :)

ни съм тъп и ограничен, ни съм нагъл изобщо, ни съм стиснат и давам на десет човека средно над 800 лева на месец, и за половината от тях това са двойно повече пари отколкото биха получавали на друго място...
така че не обобщавай.. защото аз така мога да обобщя че българските служители и работници, са прости и мизерни, не се къпят, не си мият редовно зъбите, само гледат как да се скатаят, да те излъжат и да откраднат.

Защото докато намеря екип с който да се сработя и да ми е добре, минаха няколко години...
и оня ден пак хванах едната оффффца да се мъчи да ме краде... какво да я правя?
да и вдиган заплатата ли ?

а закона е толкова тъп и ограничен, че ако се опитам да осъдя някой който се опитва да ме окраде, ще ми побелеят косите и после аз ще изляза виновен...

като казвам за бизнесмените, тукашните предприемачи не ги взимам в общия кюб. не за друго, а защото тук съм видял хора, с ценности, видял съм хора, от които всеки трябва да се учи, видял съм хора, които бих използвал за пример, видях всичко това и продължавам да го виждам. за това, говоря за простия и обикновен бизнесмен, който е на светлини години в мисленето от тукащните хора, посещаващи този сайт.

аз наемам също хора от тук и смея да твърдя, че се отнасям коретно. ако не беше така, нямаше да имам самочувстието да храня останала част от бизнес света. все пак реално трябва да се погледнеш ти, за да дадеш оценка да другите. иначе говорим за комплексарски синдром и дрънканици, които не са присъщи за истинските лидери. а за духачи и мишки.

моя съвет е да си ги подбираш баце, преди да ги пускаш на по-сериозно позиции. за да се е опитала, значи си я пуснал близо до изкушението и не си я проучил достатъчно добре. ;) а тя, че е мърла е отделно. някои са такива. :)
 

Горе