Работи ли ви epay?

mvmrik

Well-Known Member
Преди малко пробвах да правя едно плащане и ми пише, че не може да бъде обработено. Пробвах да вляза в сайта им с името и паролата и не става, изкарва ми само това <#> , без друго съобщение за грешка. Няколко пъти опитах и не мога да вляза.
 
От: Работи ли ви epay?

И при мен е така...
 
От: Работи ли ви epay?

Оправи се, явно са имали проблем. Питах, защото ми е малко спешно, домейна изтича днес, а няма от къде другаде да платя, че не съм в БГ и си викам да не е нещо от тоя електронен подпис :)
 
От: Работи ли ви epay?

Домейн да не може да се плати по начин, РАЗЛИЧЕН от PayPal? Че какъв ще да е този домейн доставчик тогава? Или пък чрез казване на роднина в BG да иде в офиса и да го заплати… или дори не роднина, а колега/приятел/партньор/познат също.

Както и да е. Не е първият бъг. Къде има доста др. неща за „изглаждане“ в тяхната система, например: касиерките.
 
От: Работи ли ви epay?

Ей каубой бягай да мамиш лапетата стига си писал глупости
Домейн да не може да се плати по начин, РАЗЛИЧЕН от PayPal? Че какъв ще да е този домейн доставчик тогава? Или пък чрез казване на роднина в BG да иде в офиса и да го заплати… или дори не роднина, а колега/приятел/партньор/познат също.

Както и да е. Не е първият бъг. Къде има доста др. неща за „изглаждане“ в тяхната система, например: касиерките.
 
От: Работи ли ви epay?

Домейн да не може да се плати по начин, РАЗЛИЧЕН от PayPal? Че какъв ще да е този домейн доставчик тогава? Или пък чрез казване на роднина в BG да иде в офиса и да го заплати… или дори не роднина, а колега/приятел/партньор/познат също.

Както и да е. Не е първият бъг. Къде има доста др. неща за „изглаждане“ в тяхната система, например: касиерките.
То че може, може, ама като имам пари само в микросметката на epay, как да го платя :) За пръв път ми се случи такова нещо, от суперхостинг е домейна и реших да го подновя, дадох на метод - epay и ми изписа "Плащането не може да бъде извършено в момента". След това не ме пускаше в сайта да се логна.

Този електронен подпис май повече проблеми създава, отколкото да помага. Уж за по-високо ниво на акаунта съм си го сложил, но колко пъти ми е пречил не е истина. Понякога съм само с телефона и не мога да се логна в epay, трябва достъп до компютър, на който да инсталирам подписа и да го нося с мен. Май имаше и друг начин за epay, трябва да ги питам как стоят нещата, защото така е неудобно, а пък ако съм най-ниското ниво, тогава имам лимит от 200 лева на ден да плащам.
 
От: Работи ли ви epay?

Вчера Easypay имаха "профилактика" , а на въпроса защо не са ни уведомили (ползваме системата за поръчки е-търговец), отговора бе :
Ами не знаехме ,че толкова време ще отнеме профилактиката :)
Only in BG :cry:
 
От: Re: От: Работи ли ви epay?

по принцип не добре така да се заяждаш с хората

Съгласен съм, че не трябва да има заяждане, ама шерифа да отговаря ей така с OFF TOPIC и то даже без да е прочел всички мнения на mvmrik (които не са много) - по-скоро неговото мога да приема за заяждане.
 
От: Работи ли ви epay?

Datamax са собственици и на онлайн услугата ePay, и на офлайн услугата EasyPay. Това, че X ден за период от Y-Z времеви период не е работила онлайн услугата, то това НЕ значи, че D нещото не може да бъде заплатено по алтернативен начин.

Споменах на каса на EasyPay, както и чрез използване на близки лица от страната, незавимо, че пари имало само в ePay микросметката. А след това се разбира, че става въпрос за SH, където има една камара възможности за разплащане, които НЕ са ограничени по държава (!).

1. Банки има и в другите държави, банков превод може да се инициира просто чрез отиване до банковия клон и внасяне на кинтите към IBAN-а на SH. И тъй като превода няма да им дойде сметката веднага, сканиране/снимане на вносната бележка и изпращането ѝ към e-mail;
2. ePay не работеше, ясно;
3. Кредитна/дебитна карта (временното ѝ използване от приятел/колега/роднина от „чужбината“, дори и непознат, а после дадени на него кинтите). Извършване на транзакцията пред него;
4. PayPal – отново от познат/роднина/приятел/колега/ЧОВЕК;
5. Пощенски запис – чрез най-близкия клон на пощата в чужбина. Подобно на Български пощи, в чужбина няма как и те да нямат подобна услуга за изпращане на кинти до чужбина. И както са посочили от SH – просто сканиране на бележката с превода и изпращането ѝ по e-mail;

Ако 1-5 не са проработили (или не проработят в бъдеще време), винаги има и 6. – както тук е било направено. Все пак не става въпрос за космическа сума, а за домейн.

ePay не е вся и вьо, както се вижда – цели 6 варианта. 7-мия е чрез използване на доверен човек/посредник, намиращ се в BG, и той да изпрати превода по начин, който си избере от 1-5.

---

И според previous poster такъв един пост се смята за „OFF-TOPIC“, а поста на uphero – ONTOPIC (т.е. поста ми се счита за „мамене на лапето“ с прякор mvmrik) o,O!? То значи нещо коренно се е променила политиката за „четене с разбиране“.

GL.
 
От: Работи ли ви epay?

Хаха, много насериозно го взехте. Имах пари в epay само, ясно че лесно щях да намеря друг начин. Просто ми стана интересно, че сайта им не работи, защото не ми се беше случвало никога до сега.
 
От: Работи ли ви epay?

Пак не работи. От 1 час се опитвам да платя едни сметки, само презарежда и накрая ми изписва, че времето за изчакване е изтекло. Не ми дава нито да си проверя наличността по картата, нито да платя. Не знам какво става с този сайт, но преди нямах никакви проблеми. Сега в рамките на 1 седмица ми се наложи 2 пъти да правя плащания и двата пъти не става.
 
От: Работи ли ви epay?

При мен си влизам в ипей без проблем.
 
От: Работи ли ви epay?

При мен си влизам в ипей без проблем.

То и аз сега влизам, но не искаше да плати. Само презарежда и пише, че времето е изтекло. Така повече от час се опитвах, докато накрая успях. Нито показваше сумата в картата, нито ставаше плащане. Пробвах и с другите карти от други банки, пак същото. Стана, но след много опити.
 
От: Работи ли ви epay?

Шерифа пък е линкнал DW.DE
:lol:
било коректна медия
ХАХАХХА
 

Горе