Разбиха BuyHealth.eu

като знаеш че държавата ти не е нормална с законите си се съобразяваш колко и да не ти е кеф.... и се пробва да си се лобира нагоре надолу да се синхрнозира законодателството с това на ЕС накрая иначе много има потенциални неприятности както вероятно са разбрали по трудния начин ot BuyHealth.eu

ако бяха жители на друга държава на ес можеха да си продават свобдно на българи ханителни добавки и никои да не им каже и копче
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Аз съм на мнение, че със здравето на хората не бива да се играе или още повече да се печели на гърба на това. Много започвам да се притеснявам за онлайн търговията в България. От интернет освен да си купиш нещо менте то друго май не остана.

Парфюми – тестери
Лекарства – ментена
Дрехи – ментета
Лаптопи – май само това остана истинското, но кой ли знае

Още веднъж да повторя ДА ДЪРЖАВАТА НИ Е КОФА ПЪЛНИ С ЛАЙНА, но не по-малко виновен е този, който продава ментета още повече лекарства без значение дали онлайн или офлайн.
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Сори за заглавието, но го промених малко, за да не става дублиране :)
 
Re: От: Разбиха BuyHealth.eu

Аз съм на мнение, че със здравето на хората не бива да се играе или още повече да се печели на гърба на това. Много започвам да се притеснявам за онлайн търговията в България. От интернет освен да си купиш нещо менте то друго май не остана.

Парфюми – тестери
Лекарства – ментена
Дрехи – ментета
Лаптопи – май само това остана истинското, но кой ли знае

Още веднъж да повторя ДА ДЪРЖАВАТА НИ Е КОФА ПЪЛНИ С ЛАЙНА, но не по-малко виновен е този, който продава ментета още повече лекарства без значение дали онлайн или офлайн.

недей моля ти се....
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Само на мен ли ми прави впечатление, че всички граждани станаха престъпници, всяка дейност организирана престъпност и МВР супер герои?

Направими впечатление следното:

При претърсване на склад, магазин и домашен адрес, от който се управлявала фирмата, са иззети голям асортимент от фалшиви артикули от китайски произход.
Първо разбиват пък после установяват какво са разбили..."Нема такава държава!" :wink:

За пример ще дам имаше една тема ама не знам къде остана за спряни сайтове и иззети домейни от САЩ задето са продавали фалшиви стоки, за разлика обаче от БГ хората първо бяха поръчали стока, изследвали, взели прокурорска заповед и тогава действали.

Имаше един лаф на Блинки "За България или безплатно или нищо", който клони вече към "За България нищо или нищо". :wink:
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Ми не са се съобразили със закона (че е забранена продажбата на лекарства и хранителни добавки през нета) и затова сега ще го лапат. Както някой каза по-горе - по тънък лед са играли, ама тоя лед е бил с дебелина 0,00001 см май. Кофти история, ама заради пустия лобизъм на няколко групировки със свои представители във властта, обикновенните хора не могат да развиват бизнес. Пък после що сме в криза от 20 години...
 
Re: От: Разбиха BuyHealth.eu

Ми не са се съобразили със закона (че е забранена продажбата на лекарства и хранителни добавки през нета) и затова сега ще го лапат. Както някой каза по-горе - по тънък лед са играли, ама тоя лед е бил с дебелина 0,00001 см май. Кофти история, ама заради пустия лобизъм на няколко групировки със свои представители във властта, обикновенните хора не могат да развиват бизнес. Пък после що сме в криза от 20 години...

само трябва да допълниш за хранителните добавки че е забранена от българи за българи и от българи за чужбина но всеки един жител на държава в ес може да си отвори магазин хранителни добавки на български и да продава на българи и никои не може копче да му каже
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Снощи доста се ровиг за т.н Лида ,хората по форумите са полудели по нея ,а уж оригинала се продавал само в този онлайн магазин ....хмм
 
От: Разбиха BuyHealth.eu

Няма никакъв проблем да се пазаруват лекарства онлайн от Германия например: http://www.apteka.de/

Давам този сайт за пример, защото му помня адреса (рекламират го по Euronews). Вероятно има още много такива. На сайта продават и лекарства, за които се изисква рецепта (трябва да им я покажеш за да може да си купиш лекарството), което е забранено от българските закони (обаче тъй като търговецът е германска фирма може да си купиш лекарството онлайн и да ти го доставят в България).

Обаче на практика е неудобно, защото цената на стоката с транспорта от Германия вероятно ще излезе повече от цената на лекарството в българска аптека. Затова ще се налага да пълним джобовете на картела, който е платил за тези закони.

Аз лично предпочитам да си трая вместо да се опитам да променя законите. По-лесно ми е да си плащам като поп скъпи лекарства в аптеката. Да му мислят бедните - сами са си виновни (гражданите с право на глас са виновни за тези закони - същите тези, които се оплакват, че лекарствата били скъпи).
 
Последно редактирано:
От: Разбиха BuyHealth.eu

Хепи темата е стара и до колкото си спомням преди няколко месеца забраната беше премахната
 
само за хербалки падна забрната лекарства не може в бг както каза хепислакъра

но все пак генерик виагри и останалите няма да може от никаде да се купят легално в европа докато не падне патента за виаграта след две години и докато не си кръстят продукта с друго име така че да не нарушава бранда...

не разбрах тези пичове кога са ги премахнали тези продукти и дали втроия път ако са били махнати преди това наистина не им правят постановка
 

Горе