Развивам Facebook Страници

d3velop

New Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Предлагам реални фенове за фейсбук страници.
Феновете са:
100% реални потребители.
99% Българи
от 16 до 28г - Предимно

1000 фена - 20лв

За поръчка: ЛС на мен, ЛС на yavkata, Email: [email protected] и Skype: nakazatelq2900
След като се свържете с нас ще разберете кога ще можем да ви вземем :)

Досега всички поръчки който сме приели сме ги изпълнили на 100% перфекно! Няма разочеровани клиенти!
 
Последно редактирано:
От: Развивам Facebook Страници

Хахахаха! Не Виж че и на мен ми е интересно... Развивам която страница вие кажете ;-)
 
От: Развивам Facebook Страници

За ден... Харесванията зависят от името на страницата с едния клиент започнахме от 83 почитателя за 1 ден 768 събра.. Плаща се на ден не на Бройка... :)
 
От: Развивам Facebook Страници

Здравей. Стана ми интересно и на мен. Може ли няколко въпроса отностно развиването на FB страницата:

1. Само за БГ трафик ли става дума?
2. Има ли и други оферти отностно трафика?
3. Метода на набиране.

Ще се радвам да ми дадеш лично с отговорите, ако не искаш да пишеш тук. Мерси в адванс.

;)
 
От: Развивам Facebook Страници

за 10 лева сравнително новата ми страница събра 700 фена за 24 часа - идеалният кик за стартиране. Просто е факт, че страница с повече фенове след това привлича по-лесно нови и изглежда по-превликателна. Супер доволен съм и мисля да повторя.
 
От: Развивам Facebook Страници

d3velop, мисля да си поръчам. Писах ти на скайпа, имам няколко въпроса. Пиши като си онлайн.
 
От: Развивам Facebook Страници

Много доволен останах. За едно денонощие прибавих над 700 нови фена във фб страницата ми.

Работи бързо, коректно и лоялно.

Препоръчвам!
 
От: Развивам Facebook Страници

След 6.1 (22:30 ч) имаме свободни места ;-) ... Възползвайте се! Ще се изненадате от бързия резултат!
 
От: Развивам Facebook Страници

А да продаваш фейсбук страница случайно? Иначе ме пиши и мен на опашката 0898751856
 
От: Развивам Facebook Страници

запази ми едно място ще ти платя когато кажеш и само пейпал предлагам
 
От: Развивам Facebook Страници

@BlueFighter Пиши ми на Л.С за да се доразберем! И да ти обясня как точно става работата :)
 

Горе