Развивам Facebook Страници

От: Развивам Facebook Страници

Здравей , ако още се занимаваш с това моля те пиши ми на mboge abv bg (още немога да пращам лични затова пиша тук)
 
От: От: Развивам Facebook Страници

За какъв трафик става въпрос?
Интересува добавянето на англииски фенове към нова страница!
 
От: Развивам Facebook Страници

Още на 9 януари съм ти писал в Скайп. Мисля, че е крайно време да влезеш :)
 
От: Развивам Facebook Страници

Още на 9 януари съм ти писал в Скайп. Мисля, че е крайно време да влезеш :)

Аз съм му писал на 2ри декември и още не ми е отговорил
 
От: Развивам Facebook Страници

И аз чакам да ми отговори, писах му на 9. Да не се е изчерпал ресурса?
 
От: Развивам Facebook Страници

Не се е изчерпъл ресурса... скайпа ми е друг и в момента сме много заети!
Извинявам се че не съм ви отговорил но много хора станаха и гледам да ги оправя всичките :)
Пишете ми по 1 лично с това което искате за да ви предвидя и вас :) (Предлагам и пакети с фенове)
1000 фена = 20лв
500 фена - 15лв
 
От: Развивам Facebook Страници

Ок искам да купя 1000 фена, писах ти на лично за кой профил във фейсбук става въпрос. Прати ми твоя скайп да се разберем.
 
От: Развивам Facebook Страници

ИСКАМ ДА КУПЯ ПАКЕТИ С ФЕНОВЕ!!! ИМАМ НЯКОЛКО ВЪПРОСА И ТЕ ЧАКАМ В СКАЙП!

Преди да ти пиша в скайп ти бях писал ТРИ лични съобщения и нямах НИТО един отговор. Със седмица закъснение каза, че си много зает и изрично подчерта ДА ТИ ПИША НА СКАЙПА. Няма да те моля. Заинтересован съм от офертата ти, така че чакам ти да се свържеш с мен.
 
От: Развивам Facebook Страници

Интересува ме услсугата.. Не мога да пращам лични още, но ако ми дадете на лично Скайп ще се радвам да поговорим.
 
От: Развивам Facebook Страници

Направих опти да ти пиша на лично на два пъти, но и идея нямам дали си ги получил. Така че пиши ми
 
От: Развивам Facebook Страници

Аз съм доволен от работата му за един ден 1000 души харесаха моя сайт в Facebook. Препоръчвам!
 
От: Развивам Facebook Страници

Още не мога да пускам лични съобщения, а съм заинтригуван от офертата. Имам няколко страници, които се нуждаят от малко тласък :) Дай да ги почваме една след друга като ти се изчисти програмата. Пусни ми лично съобщение къде и как да ти платя!
 
От: Развивам Facebook Страници

Почти оправихме старите поръчки затова приемаме нови ;-)...
 

Горе