Развивам Facebook страници, групи

Trav

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, предлагам реални фенове към вашата група или страница.
Феновете са:

100% реални
99% Българи
от 15 до 35 г.


1000 фена - 20 лв.
Време на изпълнение: 1-2 дни


За повече подробности или по-големи количества фенове се свържете с мен на ЛС като оставите скайп! Надявам се след всяка изпълнена поръчка всеки да остави по 1 коментар като впечатления, с които е останал.
 
Последно редактирано:
От: Развивам Facebook страници, групи

@ Trav ми изпълни поръчката която се рабрахме, доволен съм от свършеното.
Хубавото е, че плащането беше след извършена работа, а не като ония фантоми където напоследък се навъдиха във форума, земат парите и бягат.
 
От: Развивам Facebook страници, групи

здравейте, заинтересована съм от вашата услуга. за съжаленеие съм нова във форума и не ми позволяват да ви изпратя ЛС, ако можете пратете ми на ЛС вашият скайп и аз ще се свържа с вас. мерси предварително!
 
От: Развивам Facebook страници, групи

и аз съм нов потребител...така че моля вие да се свържете с мен :)
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Услугата се разраства и поръчките стават все повече. Тези дни ще имам време да изпълня още няколко. ПИШЕТЕ ЛС със СКАЙП за заинтересованите !!!
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Аз съм нова тук,но като чета има доста измами. Надявам се тази тема да не е една от тях. Бих се включила,като приключа моите сайтове/прокети!
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Може ли някой от доволните клиенти да ми прати линк на лични с постиженията и групата. Ако му се занимава,разбира се. Благодаря и успех!!
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Аз също се интересувам от развитието на група. Пиши ми на ЛС твоя скайп.
 
От: Развивам Facebook страници, групи

5 000 харесвания на страницата ми - за колко време и каква ще е цената ?
 
От: Развивам Facebook страници, групи

И аз имам интерес, пишете ми лично с повече информация. Предполагам не става дума за спам?!
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Заинтересован съм, но не мога да пиша лични
още съм нов. rossen.georgiev1
 
От: Развивам Facebook страници, групи

Момчето е измамник на дребно не си губете времето и парите
Знам за поне два случая в които не е свършил работата и мисля че е редно да пробва банана
 
От: Развивам Facebook страници, групи

то и на мен тази услуга ми се струва невъзможна почти или ще е със спам няма друг начин което е адски тъпо......става само с рекалама в facebook страница с 100к фенове примерно
 
От: От: Развивам Facebook страници, групи

Момчето е измамник на дребно не си губете времето и парите
Знам за поне два случая в които не е свършил работата и мисля че е редно да пробва банана
Поредният измамник, който набира фенове :)

то и на мен тази услуга ми се струва невъзможна почти или ще е със спам няма друг начин което е адски тъпо......става само с рекалама в facebook страница с 100к фенове примерно
Нормално е, ако търсиш 1000 фена на цена от 20 лв., да очакваш нечестни методи. Най-лесният нормален метод за набиране на фенове е чрез организиране на игра и реклама в големи страници. Така от един линк на подходящото време, в подходящото място можеш да получиш стотици фенове :)
 

Горе