Предлагам: Развиване на Инстаграм акаунти

Дискусията в 'Рекламна Борса' стартирана от Plamen Dimitrow, Юни 25, 2018.

1. Plamen Dimitrow

Plamen Dimitrow New Member

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    • Здравейте. Както някой от Вас знаят в инстаграм всяка страница винаги има възможността да бъде дадена на "човек под наем".
    • Какво значи това ? Ако искате бързо, ефективно и лесно развитие на страницата си винаги може да наемете опитен човек, който да я развива вместо Вас.
    • Да следи последователите, тяхната активност, времето когато са най-активни и тн.
    • Да поства в най-доброто време за дадения акаунт с перфектна точност.
    • Да отговаря или да осигурява бизнес предложения/възможности
    • Да трупа силно таргетирани последователи за конкретната ниша.
    • Да участва в engagement групи вместо Вас!
    • Да получава харесвания и коментари от силно развити страници във вашана ниша, което спомага на даден пост да се качи на Explore page и да почнат да валят гледания, последователи и тн.
    • Да отговаря на всички получени съобщения и да се възползва от всеки нов вариант за развитие.
    • Да следи ДМ групите и да има голяма активност в тях.
    • Да качва възможно най-харесвания и уникален Viral content във вашата ниша.
    • И още много опции за развитие и вдигане на engagement rate.

Аз предлагам всичко това и още много опции, който не са описани.
    Какво получавате вие ?
    • Фенове, който с удоволствие ще чакат всеки Ваш нов пост.
    • По минимум XXX последователи на ден. Ако някой пост се качи на explore може да се стигне до XXXX фена за един ден.
    • При по-развити страници броя последователи на ден се увеличават драстично.
    • Възможна опция да Ви създам страница с акаунти създадени от преди 5 до 7 години, което е във ваша полза.

Как може да сте напълно сигурен, че може да очаквате коректност от мен?
    Единствения начин е да ми се доверите.
    Паролата и данните на акаунта не могат да бъдат сменени без да имам достъп до оригиналния емейл/номер, което е във ваша полза, защото може да сте сигурни, че няма как акаунта Ви да бъде откраднат.
    • Няма опасност акаунта Ви да бъде изтрит, репортнат и тн. •

Колко акаунта развивам?•
    В момента не много, имам 3 акаунта дадени ми да бъдат развити.
    Всеки от тях трупа между 100 и 600 последователя на ден, но там играе роля вече и нишата.
    От ~ 3 дни ми бе поръчано да развивам един неразвит и тъкмо направен акаунт за кучета и в рамките
    на тези дни той достигна близо 1300 последователя и по около 500 до 1100 лайка на снимка.

•Цени•
    Цената на услугата зависи от акаунта. В каква ниша е, какъв engagement
    има и тн.
    При повече акаунти ще получавате намаления.
    •Цените са седмични•
    Ако сте сигурни, че искате да ползвате услугата по-дълго време било то за 2 седмици, месец, два и тн.
    ще получите процент отстъпка, която би била в голяма полза за Вас.

За повече информация и въпроси може да ми пишете на лично съобщение.

Последно редактирано: Юни 25, 2018
  2. webmast367

webmast367 Well-Known Member

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,624
    Харесвания:
    198
    Точки:
    63
    Ръчно ли правиш всичко, или ползваш тулове (ботове)? Прати ми и приблизителна цена, на какъв принцип работиш и т.н :)
    За 1 месец направих акаунт от 0 до 4000+ абоната като всичко е таргетирано до Америка, Англия, Германия и т.н в конкретна нисша.
    Въпроса ми е ще получа ли повече от това което сам съм постигнал, или не е сигурно!?

От 1 месец реално имам акаунт и нямам грам идея какво да правя в общи линии :)

3. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Пратих Ви съобщение на лично.
    Не е проблем последователите да бъдат таргетирани само към Английски профили и тн.
    Могат и към всяка друга държава включително и България, но там вече става по-трудно и цената може да се вдигне.
    Мога да развивам до 10 акаунта най-много на веднъж. За сега работя по 3 и имам още места.
    Ако някой има въпроси може да се чувства свободен да ми пише на лично :)

4. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Заемам се с още един акаунт и ми остават 6 места. В момента всичко е намалено и може да се възползвате :)

5. Maji92

Maji92 Active Member

Рег.:
    Окт 20, 2013
    Съобщения:
    814
    Харесвания:
    52
    Точки:
    28
    Можеш ли да ми изпратиш малко по-подробна информация за това как става целия процес.

Поздрави,
    М

6. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Заел съм се с още един акаунт и все още има места :)

7. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Всички акаунти с които се занимавах са готови и имам свободни места!

За 1 месец един от последните акаунти, който развивах стигна почти 7000 последователя от нулата !

8. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Промоция - За седмична цена получавате 3 седмици бонус !

9. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    641
    Харесвания:
    107
    Точки:
    43
    Не е лошо да се напише дали се ползва бот за развиването на профили, дали се ползват различни IP-та при влизане на всеки един профил, понеже си написал, че развиваш по няколко профила.

Ако ти се постави цел за развиване на определен брой последователи за месец и си съгласен с този брой, а като мине месеца не си го постигнал, плащането връща ли се?

Може ли твои профили, които си развивал до сега, нещо като портфолио?

Смятам, че е най-добре да отговориш в темата за да не питат хората едно и също на ЛС.

webmast367 харесва това.
  10. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Акаунтите се развиват ръчно + бот и най-вече силно добре изучени методи за развитие. Занимавам се с това от страшно много време и съм понаучил туй онуй.

Поставяне на цели не приемам. Всяка ниша и с различно търсене и гледане. Ако искаш да ти развия страница, която не е с голямо търсене няма как да гарантирам за колко време ще го развия. Плаща се седмично - с промоцията сега е месечно и до колкото се развие за този месец. Ппц правя по над 4000-5000 хиляди месечно, но може да потръгне по-силно или по-слабо.

Всички акаунти се развиват с високо-качествени проксита предназначени само за инстаграм.

11. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Заел съм се с 3 акаунта и имам още свободни места - пишете на лс за инфо :)

12. Dobr3w

Dobr3w Member

Рег.:
    Авг 22, 2017
    Съобщения:
    132
    Харесвания:
    15
    Точки:
    18
    Някой от форума използвал ли е услугите на @Plamen Dimitrow ? Нека изкаже едно мнение. :)

13. Теодор Мамарчев

Теодор Мамарчев Member

Рег.:
    Февру 8, 2017
    Съобщения:
    42
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    Ти ли осигуряваш съдържанието, което ще се качва?

14. Plamen Dimitrow

Рег.:
    Септ 21, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Зависи от нишата. Утре ще почвам една поръчка на която не мога да намирам съдържание което да е подходящо така, че собственика си качва.
    Сега само че правим много ремонти и след това на работа ходя да 00-01 часа и малко се забавих с тази поръчка, но от утре съм фрее и продължавам с пълни сили да развивам и петте профила, който са ми дадени :)

15. val3555

val3555 New Member

Рег.:
    Март 31, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравей,каква е цената и какви са постиженията.Искам да развия акаунт в сферата на форекс трейдинга ,тъкмо го започнах.Имам нужда от реални последователи

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice