Предлагам: Развиване на Инстаграм акаунти

Plamen Dimitrow

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
  • Здравейте. Както някой от Вас знаят в инстаграм всяка страница винаги има възможността да бъде дадена на "човек под наем".
  • Какво значи това ? Ако искате бързо, ефективно и лесно развитие на страницата си винаги може да наемете опитен човек, който да я развива вместо Вас.
• Да следи последователите, тяхната активност, времето когато са най-активни и тн.
• Да поства в най-доброто време за дадения акаунт с перфектна точност.
• Да отговаря или да осигурява бизнес предложения/възможности
• Да трупа силно таргетирани последователи за конкретната ниша.
• Да участва в engagement групи вместо Вас!
• Да получава харесвания и коментари от силно развити страници във вашана ниша, което спомага на даден пост да се качи на Explore page и да почнат да валят гледания, последователи и тн.
• Да отговаря на всички получени съобщения и да се възползва от всеки нов вариант за развитие.
• Да следи ДМ групите и да има голяма активност в тях.
• Да качва възможно най-харесвания и уникален Viral content във вашата ниша.
• И още много опции за развитие и вдигане на engagement rate.


Аз предлагам всичко това и още много опции, който не са описани.
Какво получавате вие ?
• Фенове, който с удоволствие ще чакат всеки Ваш нов пост.
• По минимум XXX последователи на ден. Ако някой пост се качи на explore може да се стигне до XXXX фена за един ден.
• При по-развити страници броя последователи на ден се увеличават драстично.
• Възможна опция да Ви създам страница с акаунти създадени от преди 5 до 7 години, което е във ваша полза.



Как може да сте напълно сигурен, че може да очаквате коректност от мен?
Единствения начин е да ми се доверите.
Паролата и данните на акаунта не могат да бъдат сменени без да имам достъп до оригиналния емейл/номер, което е във ваша полза, защото може да сте сигурни, че няма как акаунта Ви да бъде откраднат.
• Няма опасност акаунта Ви да бъде изтрит, репортнат и тн. •

Колко акаунта развивам?•
В момента не много, имам 3 акаунта дадени ми да бъдат развити.
Всеки от тях трупа между 100 и 600 последователя на ден, но там играе роля вече и нишата.
От ~ 3 дни ми бе поръчано да развивам един неразвит и тъкмо направен акаунт за кучета и в рамките
на тези дни той достигна близо 1300 последователя и по около 500 до 1100 лайка на снимка.


•Цени•
Цената на услугата зависи от акаунта. В каква ниша е, какъв engagement
има и тн.
При повече акаунти ще получавате намаления.
•Цените са седмични•
Ако сте сигурни, че искате да ползвате услугата по-дълго време било то за 2 седмици, месец, два и тн.
ще получите процент отстъпка, която би била в голяма полза за Вас.



За повече информация и въпроси може да ми пишете на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
Ръчно ли правиш всичко, или ползваш тулове (ботове)? Прати ми и приблизителна цена, на какъв принцип работиш и т.н :)
За 1 месец направих акаунт от 0 до 4000+ абоната като всичко е таргетирано до Америка, Англия, Германия и т.н в конкретна нисша.
Въпроса ми е ще получа ли повече от това което сам съм постигнал, или не е сигурно!?

От 1 месец реално имам акаунт и нямам грам идея какво да правя в общи линии :)
 
Пратих Ви съобщение на лично.
Не е проблем последователите да бъдат таргетирани само към Английски профили и тн.
Могат и към всяка друга държава включително и България, но там вече става по-трудно и цената може да се вдигне.
Мога да развивам до 10 акаунта най-много на веднъж. За сега работя по 3 и имам още места.
Ако някой има въпроси може да се чувства свободен да ми пише на лично :)
 
Заемам се с още един акаунт и ми остават 6 места. В момента всичко е намалено и може да се възползвате :)
 
Всички акаунти с които се занимавах са готови и имам свободни места!

За 1 месец един от последните акаунти, който развивах стигна почти 7000 последователя от нулата !
 
Не е лошо да се напише дали се ползва бот за развиването на профили, дали се ползват различни IP-та при влизане на всеки един профил, понеже си написал, че развиваш по няколко профила.

Ако ти се постави цел за развиване на определен брой последователи за месец и си съгласен с този брой, а като мине месеца не си го постигнал, плащането връща ли се?

Може ли твои профили, които си развивал до сега, нещо като портфолио?

Смятам, че е най-добре да отговориш в темата за да не питат хората едно и също на ЛС.
 
Не е лошо да се напише дали се ползва бот за развиването на профили, дали се ползват различни IP-та при влизане на всеки един профил, понеже си написал, че развиваш по няколко профила.

Ако ти се постави цел за развиване на определен брой последователи за месец и си съгласен с този брой, а като мине месеца не си го постигнал, плащането връща ли се?

Може ли твои профили, които си развивал до сега, нещо като портфолио?

Смятам, че е най-добре да отговориш в темата за да не питат хората едно и също на ЛС.

Акаунтите се развиват ръчно + бот и най-вече силно добре изучени методи за развитие. Занимавам се с това от страшно много време и съм понаучил туй онуй.

Поставяне на цели не приемам. Всяка ниша и с различно търсене и гледане. Ако искаш да ти развия страница, която не е с голямо търсене няма как да гарантирам за колко време ще го развия. Плаща се седмично - с промоцията сега е месечно и до колкото се развие за този месец. Ппц правя по над 4000-5000 хиляди месечно, но може да потръгне по-силно или по-слабо.


Всички акаунти се развиват с високо-качествени проксита предназначени само за инстаграм.
 
Зависи от нишата. Утре ще почвам една поръчка на която не мога да намирам съдържание което да е подходящо така, че собственика си качва.
Сега само че правим много ремонти и след това на работа ходя да 00-01 часа и малко се забавих с тази поръчка, но от утре съм фрее и продължавам с пълни сили да развивам и петте профила, който са ми дадени :)
 
Здравей,каква е цената и какви са постиженията.Искам да развия акаунт в сферата на форекс трейдинга ,тъкмо го започнах.Имам нужда от реални последователи
 
На 16-ти август съм му изпратил 50% от сумата. Разбрахме се, че половината ги пращам преди да започне, тъй като му трябвали за ботове и не знам си какво, а втората част, след като измине първата седмица от развиването на профила. Е, изминаха вече 3 месеца, а задачата така и не бе стартирана. Останах си с удовлетворението, че не съм изпратил цялата сума :D

Та, ако някой се двоуми, дали това е правилният човек - НЕ!
 

Горе