jorj_97

New Member
Здравейте, разработвам проект с дългогодишна перспектива с иновативен подход за създаване на пасивен доход с възможност за унаследяване. Търся хора, които имат желание да повишат финансовото си благосъстояние. Сътрудник съм на немска фирма с дългогодишен опит в производството на различни продукти, които допринасят за нашия здравословен начин на живот. Във връзка със създалата се ситуация в много страни, работата е изключително подходяща и се извършва онлайн с възможност за различни опции. При интерес от ваша страна може да ми върнете отговор, за да ви представя подробно възможностите, които предлагаме.
 
Какъв е бизнес модела на немската компания? Да намира дистрибутори, които да намират дистрибутори?
 
Какъв е бизнес модела на немската компания? Да намира дистрибутори, които да намират дистрибутори?
Би могло да бъде и това, но аз лично не го правя, аз само пренасочвам оборот към компанията посредством препоръки.
 
Какъв е бизнес модела на немската компания? Да намира дистрибутори, които да намират дистрибутори?
Демек МЛМ. Във форум за предприемачи, трябват ни тук 2-3 кл. думи, за да се зацепи какво се изисква. :)
 

Горе