Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Това което целя с тази услуга е да предложа публикации на свежо съдържание на възможно най-ниска цена.

Моето предложение е:
- 8 публикации през 1,5 часа +/- 5 мин. (10:00 am.; 12:30 am.; 2:00 pm.; 4:30 pm.; 6:00 pm.; 7:30 pm.; 9:00 pm.; 10:30 pm.)
- 240+ публикации месечно.
- Тематика: забавна, развлекателна, мотиватори, демотиватори и цитати.
- Ново и свежо съдържание.
- Без тагове и скрити реклами (линкове, лога и д.р.)
- Публикациите могат да бъдат в: G+ страници, twitter профили, Facebook страници, Facebook групи и Facebook профили. В описанието по-долу под "страница" се подразбира една G+ страница, една fb страница, една fb група един fb профил или един twitter профили.

Цени:
за 1 месец: 10 лв./страница или 25 лв. за пакет от 3-те мрежи по една страница.
за 2 месеца: 15 лв./страница или 40 лв. за пакет от 3-те мрежи по една страница.
за 6 месеца: 24 лв./страница или 65 лв. за пакет от 3-те мрежи по една страница.
за 12 месеца: 42 лв./страница или 115 лв. за пакет от 3-те мрежи по една страница.

Ако поръчате публикации в над 20 страници цената е по 3 лв. на месец за страница.

* Във всеки от определените часове, ще се публикува една публикация в различните страници. Ако желаете вашите публикации да са различни, цента е 30 лв./месец за една страница.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Има ли значение дали страницата е българоезична, англоезична или важи и в двата случая?
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Да, офертата е само за български страници.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Прати ми примерни публикации. Мерси.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Демек това са автоматични неперсонализирани пращания на изображения, вицове и други забавни съдържания?
Това е много далече от "развитие"!

Бих се заинтересувала за "развитие" на социалните платформи при добавяне на линкове от сайтове, било то и пак чрез софт.
Поздрави!
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Няколко човека вече поръчаха. Ако имат желание нека да споделят какво е развитието на страниците им.

Какви по-точно линкове от сайтове искаш? Аз имам един сайт в който си публикувам забавни гиф-ове и си ги поствам в мойте страници. Ако искаш мога и във твоят да ги пускам :). Уточни какво точно искаш за да видя дали ще мога да съм ти полезен.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Ето малко статистика от страниците в който публикувам съдържание. Нека да се има на в предвид, че страниците са с различен брой фенове, някой са малки други по-големи. Също така държа да подчертая, че не предлагам чудеса за съответната цена.

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_50.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_46.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_42.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_36.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_30.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_24.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_18.png

Screenshot_from_2013_07_22_22_53_06.png


За още по-голяма сигурност предлагам 100% мъни бек за най-малкия пакет (10 лв. за 1 месец за 1 страница), ако до една седмица няма подобрение в показателите от статистиката.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Вдигам темата. Мога да поема още поръчки.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Към ръчно поддържане/развитие на фейсбук страници аз също проявявам интерес. Става дума за развитие на страница от нула с публикация на интересни теми, свързани със сайта към който ще принадлежи, както и представяне на услуги от него. И тъй като е "модерно" да се публикуват разни "умизми" и снимки на интересни животинки и подобни глупости, очевидно е неизбежно публикуването на такива и в тази страница.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Към ръчно поддържане/развитие на фейсбук страници аз също проявявам интерес. Става дума за развитие на страница от нула с публикация на интересни теми, свързани със сайта към който ще принадлежи, както и представяне на услуги от него. И тъй като е "модерно" да се публикуват разни "умизми" и снимки на интересни животинки и подобни глупости, очевидно е неизбежно публикуването на такива и в тази страница.

Това което съм предложил в офертата са само публикации. Но не е проблем към нея да добавим и взаимодействие с потребителите, допълнителна реклама и публикации тясно свързани с предоставяните услуги на съответния бизнес. За целта ще ми е необходима повече информация и съответно да обсъдим изискванията.
За по-бърза комуникация скайп: nanko.p.nanev
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Приемам нови поръчки!
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Може линк към някоя фб страница, която използва вашите услуги !
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Искам и аз да погледна някои примерни ваши публикации в страници.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Добър ден.
Смятам,че вие сигурно ще може да ми помогнете с това което съм се заел.
Ще ми трябва страница от 0 или ако има готова в която да се " продават " за момента само няколко модела часовници.
Ако си заинтересован може да говорим за нещо * какво може да предложите * пък при много добри резултати е сигурно,че ще има хубаво количество бира и за вас ;)
Очаквам ЛС
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

Имате лични съобщения. :)
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

.:Коледна промоция:.

Вземи пакт за 6 месеца и получаваш 6 месеца безплатно.

* Промоцията не важи за индивидуалните поръчки.
* Промоцията важи за поръчки направени до 30.12.2013 г.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

здравей,
имам интерес, прати ми на лични линкове да погледна примерни
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

intcomph has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Изтри някое съобщение за да мога да изпратя ново. Или ще ми трябва някакъв друг вариант за контакт.
 
От: Развитие на Facebook, G+ страница и twitter. Цените започват от 3 лв./страница

мерси , забелязах го ,
пробвай сега,
и пиши какъв достъп е необходим за тези публикации
 

Горе