Продава се: Развит Онлайн Магазин

Статус
Not open for further replies.

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
До скоро за този проект, си търсех съдружник, но поради пустия му късмет накрая, пак останах сам, поради ангажираността на човека, който намерех и дойде време да се разделим с един онлайн магазин, и да се започне с друг проект, за който се предполага, че няма да изяжда толкова много време в телефонни разговори и писане на имейли :)
Магазина е на отворената система Opencart с доста допълнителни модули и доработки.
Всички описания на продуктите са 100% уникални.
Плащано е през годините за фейсбук реклама, за статии и за банерна реклама в няколко сайта.
Това, което получавате е :
1. Цялата налична стока.
2. Всички контакти с нашите доставчици.
3. Контакти на 2-ма графични дизайнери.
3. Контактите на 2-мата човека занимаващи се с подръжката на сайта, както и нашият сео оптимизатор.
4. Служебният телефон (Карта+Апарат), фейсбук страница и скайп.
Цената, ще бъде по-договаряне.
За всякакви въпроси пишете, съобщения.
 
Как да се заинтересуваме след като дори не пише какво се продава... Каква стока се предлага в този сайт? Колко продукта? А защо не и самият сайт?
Това само тук го има и стана някаква практика. Ако влезеш в kpd има 1000 сайта за продажба но се описва какво продава, кой е сайта и повечко информация. Даже и някаква цена то е ясно, че от нея ще почне пазарлъка после.
 
Как да се заинтересуваме след като дори не пише какво се продава... Каква стока се предлага в този сайт? Колко продукта? А защо не и самият сайт?
Това само тук го има и стана някаква практика. Ако влезеш в kpd има 1000 сайта за продажба но се описва какво продава, кой е сайта и повечко информация. Даже и някаква цена то е ясно, че от нея ще почне пазарлъка после.
Съгласен съм с колегата ...
 
Пусни ми повече инфо на ЛС.
 
Не виждам да сте искали нито в темата нито на ЛС информация, за да ви я дам :) Ако нарушавам, по-някакъв начин правилата на форума, нека темата да бъде изтрита нямам против.
 
Пич, кажи в каква насоченост е магазина, защо трябва да усложняваш нещата още повече? Техника, дрехи, подаръци/сувенири или?
Ако е толкова тайно и ако е свързано с техника, имам интерес.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе