Разговор с Радостин Валеов от target-box.com за новостите в дигиталния маркетинг

darkenergy_

Active Member
radostin_valeov_i_webselo.jpg


Поговорихме си със специалиста по дигитален маркетинг и продажби Радостин Валеов за динамиката в онлайн рекламата, големите играчи и нашето място сред тях!

Приятно четене :)

https://webselo.com/интервю-с-ради-валеов-от-target-box-com-за-дигитал/
 
radostin_valeov_i_webselo.jpg


Поговорихме си със специалиста по дигитален маркетинг и продажби Радостин Валеов за динамиката в онлайн рекламата, големите играчи и нашето място сред тях!

Приятно четене :)

https://webselo.com/интервю-с-ради-валеов-от-target-box-com-за-дигитал/

Привет, колега. Хубава е идеята, но:
Интервю не се започва никога така. Дори и като чета интервю с Лили Иванова винаги си има интро, пък какво остава, когато е с някой, който може би не познаваме. Не бях чувал за него ( което не му пречи да е успешен ), но нали целта на такова нещо е да информира? Все пак си копирайтър, според мен трябва да бъде оправено.
И другото нещо е, че не се казва "80 клиента", а "80 клиенти". Хубаво пишеш, но ти давам приятелски съвет - подобни неща правят лошо впечатление ;)
 
И не знам защо троловете пак се правят на интересни? Пак ли завиждате за нещо или просто се чудите какво да правите?
Поне разбрахме, че Риал Мъни може да състави едно граматически вярно изречение от 4 думи на английски.
 
Привет, колега. Хубава е идеята, но:
Интервю не се започва никога така. Дори и като чета интервю с Лили Иванова винаги си има интро, пък какво остава, когато е с някой, който може би не познаваме. Не бях чувал за него ( което не му пречи да е успешен ), но нали целта на такова нещо е да информира? Все пак си копирайтър, според мен трябва да бъде оправено.
И другото нещо е, че не се казва "80 клиента", а "80 клиенти". Хубаво пишеш, но ти давам приятелски съвет - подобни неща правят лошо впечатление ;)
Ивайло продължавай да четеш, а не да пишеш. Явно е трудно да се осмисли разликата между множествено число на думата и бройна форма на съществителните от мъжки род.
Не прави забележка, а виж как се гради бизнес - сайт, интервю, уникалност:
ПРОВЕРКА ТЕКСТА НА УНИКАЛЬНОСТЬ
Уникальность: 100.00%
А ти си пътувай до щатите ...
 
Ивайло продължавай да четеш, а не да пишеш. Явно е трудно да се осмисли разликата между множествено число на думата и бройна форма на съществителните от мъжки род.
Не прави забележка, а виж как се гради бизнес - сайт, интервю, уникалност:
А ти си пътувай до щатите ...
Миличък, явно не знаеш с кой говориш.
Разликата между теб и мен е, че аз давам приятелски съвет за подобряване качеството на услугата, а ти хейтиш.
Само едно ще ти кажа: За 12 години в училище не съм имал нито една оценка, по-ниска от 6 по БЕЛ. Завършил съм една от най-елитните гимназии в София, където оценките не се раздават просто ей така. На матурите в 12 клас успях да достигна 6,00 по БЕЛ. И точно ти ще ме учиш къде и какво се слага и кое как се пише?

1. Уникалността на всеки добър материал е толкова. Имам много такива.
2. Когато говорим за неодушевени предмети казваме " 80 стола, 80 хладилника ". Когато говорим за животни и хора употребяваме " 80 клиенти, 80 вълци ". Специално ще изровя учебници от 7 клас, тъй като имах период, в който преподавах БЕЛ на ученици в 7 клас за матурата и мога да кажа, че точно това беше една от уловките в теста. Дали учениците ще напишат "двама ученика" или "двама ученици". И за сведение, когато го правих най-слабият ми ученик имаше 5,700.
3. Писал съм много интервюта, затова реших да помогна на колегата да усъвършенства своето. Не виждам твоя проблем в случая?
 
Хубаво пишеш, но ти давам приятелски съвет - подобни неща правят лошо впечатление ;)

Разликата между теб и мен е, че аз давам приятелски съвет за подобряване качеството на услугата, а ти хейтиш.
Само едно ще ти кажа: За 12 години в училище не съм имал нито една оценка, по-ниска от 6 по БЕЛ. Завършил съм една от най-елитните гимназии в София, където оценките не се раздават просто ей така. На матурите в 12 клас успях да достигна 6,00 по БЕЛ. И точно ти ще ме учиш къде и какво се слага и кое как се пише?

 
@[URL='https://www.predpriemach.com/members/cross.22185/']cross [/URL]аз със сигурност не знам с кой говоря (пиша), но забележи - вместо да обсъждаме интервюто на младежа, обсъждаме твоето творчество.
Защо според теб се получава така - цял форум хейтъри преследващи единствено теб ?
Приятелски съвет /както ти се изразяваш/: чети повече отколкото пишеш.
 
Работим отвреме на време с Ради Валелов. Много е точен, радвам се че е отразен някъде. Що се отнася до интервюто - определено е добре направено. Кросчо не знам защо се опитва да дава съвети.
 
@bobbydigital - готин пич, който има фирма за дигитална реклама, и цял живот се занимава с това, и му е интересно, и разбира много, и е мой приятел!
@cross - благодаря ти. Нямам време да се обърна, разбираш ли, от това са тези елементарни пропуски. Ще ги оправя и благодаря, че ги сподели.
@PetkanDiv - той не предлага новост.
@kamentk - Ради е номер 1! :)
 
Миличък, явно не знаеш с кой говориш.
Разликата между теб и мен е, че аз давам приятелски съвет за подобряване качеството на услугата, а ти хейтиш.
Само едно ще ти кажа: За 12 години в училище не съм имал нито една оценка, по-ниска от 6 по БЕЛ. Завършил съм една от най-елитните гимназии в София, където оценките не се раздават просто ей така. На матурите в 12 клас успях да достигна 6,00 по БЕЛ. И точно ти ще ме учиш къде и какво се слага и кое как се пише?

1. Уникалността на всеки добър материал е толкова. Имам много такива.
2. Когато говорим за неодушевени предмети казваме " 80 стола, 80 хладилника ". Когато говорим за животни и хора употребяваме " 80 клиенти, 80 вълци ". Специално ще изровя учебници от 7 клас, тъй като имах период, в който преподавах БЕЛ на ученици в 7 клас за матурата и мога да кажа, че точно това беше една от уловките в теста. Дали учениците ще напишат "двама ученика" или "двама ученици". И за сведение, когато го правих най-слабият ми ученик имаше 5,700.
3. Писал съм много интервюта, затова реших да помогна на колегата да усъвършенства своето. Не виждам твоя проблем в случая?

Ивайло, земи се сопри, че вече даже не е смешно. Ти, човекът, който със зор накарах да спре да оставя интервали преди заетайките, който не можеше да членува и който и досега използва несъществуващи в българския език думи... Точно ти да поправяш майстор в словото като Кирил Новев е наглост. Само простаците използват фразите ''80 клиентИ'', ''2 бананИ'' и паразити като ''тея'', ''голями'' и ''бяли''. Мани граматическите правила - чуй колко нелепо звучи.

Учителката по БЕЛ беше майка ти, признай си? :)
 
Приятно четене
Една снимка казва много, но не мисля, че ни каниш в магазин за покупка.
Ако искаш труда ти да фата дикиш пред търсачките, давай поне 150-160 думи. На мен в този вид ми звучи като фб спамене.
 
@bobbydigital - готин пич, който има фирма за дигитална реклама, и цял живот се занимава с това, и му е интересно, и разбира много, и е мой приятел!
Може да е така, но това ме подсеща за темата в която се обсъжда seo картелът в България. @darkenergy - интервюто ти не е с лъскава фирма/специалист, затова се пораждат такива въпроси. щеше да се чете повече ако беше с някой от "сео специалистите" които го играят конкуренция и в същото време се линкват помежду си. Хубаво е, че големия специалист огнян младенов продаде сео конференцията, че да вкарат малко нови и не толкова лъскави хора.
 
Аз съм работил и с Ради и с Кирил ... и мога да посъветвам хейтващите да търсят контакти и възможности ... току виж ги открили :)
 
Последно редактирано:
Може да е така, но това ме подсеща за темата в която се обсъжда seo картелът в България. @darkenergy - интервюто ти не е с лъскава фирма/специалист, затова се пораждат такива въпроси. щеше да се чете повече ако беше с някой от "сео специалистите" които го играят конкуренция и в същото време се линкват помежду си. Хубаво е, че големия специалист огнян младенов продаде сео конференцията, че да вкарат малко нови и не толкова лъскави хора.

Значи като гледам портфолиото не съм впечатлен, известен, неизвестен важно е портфолиото. От 13 години съм в онлайн нещата и не съм го чувал този човек и тази фирма за това ми е интересно, кой е и какво е постигнал, защото порфолиото на сайта не говори много (някакви измислени сайтчета), автора на темата също ми е непознат, а по принцип, когато чета, неща свързани с онлайн бизнеса предпочитам да чета достоверни източници или доказали се специалисти.

За сео конференцията и картелите може да се говори много, лъскав не лъскав, освен портофлиото и това какво е работено и постигнато нищо друго няма значение. Я ми покажи един от лекторите който да не е значим за БГ онлайн бизнеса.

Миличък, явно не знаеш с кой говориш.
Разликата между теб и мен е, че аз давам приятелски съвет за подобряване качеството на услугата, а ти хейтиш.
Само едно ще ти кажа: За 12 години в училище не съм имал нито една оценка, по-ниска от 6 по БЕЛ. Завършил съм една от най-елитните гимназии в София, където оценките не се раздават просто ей така. На матурите в 12 клас успях да достигна 6,00 по БЕЛ. И точно ти ще ме учиш къде и какво се слага и кое как се пише?

1. Уникалността на всеки добър материал е толкова. Имам много такива.
2. Когато говорим за неодушевени предмети казваме " 80 стола, 80 хладилника ". Когато говорим за животни и хора употребяваме " 80 клиенти, 80 вълци ". Специално ще изровя учебници от 7 клас, тъй като имах период, в който преподавах БЕЛ на ученици в 7 клас за матурата и мога да кажа, че точно това беше една от уловките в теста. Дали учениците ще напишат "двама ученика" или "двама ученици". И за сведение, когато го правих най-слабият ми ученик имаше 5,700.
3. Писал съм много интервюта, затова реших да помогна на колегата да усъвършенства своето. Не виждам твоя проблем в случая?

Смешник, земи се скрии в дупката от която си изпълзял.
 
Смешник, земи се скрии в дупката от която си изпълзял.
Лесно е да го кажеш. Разбира се, когато свършат аргументите всички тролове така правят. Не съм очаквал друго, принципно такива коментари показват каква личност си. Много добре ми е ясно, че си по-нисък от мен ( и в двата смисъла ), че завиждаш и че нямаш нужните способности да обориш аргументите ми. Няма значение в коя тема, всички тролове така правите, което просто не говори добре за Вас.

За сведение - вече съм намерил своя път в живота и си го следвам. Имам ясни цели и амбиции да постигна нещо, а това да се подиграваш, че някой е бил неориентиран говори само за ниска култура и срам от нещата, през които всички сме минали. Толкова дълбоко комплексирани хора мога да видя само в този форум..

Извинение към автора на темата за спама - няма да пиша повече, ако някой иска да ми каже нещо, нека го направи на лични.
 
Лесно е да го кажеш. Разбира се, когато свършат аргументите всички тролове така правят. Не съм очаквал друго, принципно такива коментари показват каква личност си. Много добре ми е ясно, че си по-нисък от мен ( и в двата смисъла ), че завиждаш и че нямаш нужните способности да обориш аргументите ми. Няма значение в коя тема, всички тролове така правите, което просто не говори добре за Вас.

За сведение - вече съм намерил своя път в живота и си го следвам. Имам ясни цели и амбиции да постигна нещо, а това да се подиграваш, че някой е бил неориентиран говори само за ниска култура и срам от нещата, през които всички сме минали. Толкова дълбоко комплексирани хора мога да видя само в този форум..

Извинение към автора на темата за спама - няма да пиша повече, ако някой иска да ми каже нещо, нека го направи на лични.

Пич единственото което правиш е да копаеш надолу в дупката в която се намираш. Покажи портфолио и после ела пак да си говорим, трол може да викаш на майка ти, баща ти и баба ти. ясно ли е кенеф.
 

Горе