Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Здравейте. Ако може малко помощ. Пуснал съм 2 сайта да се въртят в тях реклами от адсенсе.
Да обаче показателите на AWstats (от контрол панела на хостинга) и тези на Адсенсе много се различават.
Примерно за 16-ти май при Адсенсе "Показване на страници има: 4", докато AWstats отчита "76 посещения". Дори и както се приказва AWstats да отчита ботове и т.н., пак не е ли абсурдно такова разминаване. От къде идва разликата, някои може ли да ми помогне?Слагам и скреен-ове, за да добиете по ясна представа за какво говоря: Adsense fitness.pngAW stats.png
 
От: Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Винаги има разминаване!
 
От: Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Ами да, ама толкова голяма, и на кое да вярвам в крайна сметка, Адсенса си отчита май каквото иска, преди малко мръднах една реклама, и както нямаше нищо, отчете 54 Показвания.
На коя статистика да вярвам - AWStats, Аналитикс, Адсенсе....
В крайна сметка все пак искам да си следя трафика на реални потребители, досега ползвах AWStats, защото ми вършеше работа, ама сега...
 
От: Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Ами да, ама толкова голяма, и на кое да вярвам в крайна сметка, Адсенса си отчита май каквото иска, преди малко мръднах една реклама, и както нямаше нищо, отчете 54 Показвания.
На коя статистика да вярвам - AWStats, Аналитикс, Адсенсе....
В крайна сметка все пак искам да си следя трафика на реални потребители, досега ползвах AWStats, защото ми вършеше работа, ама сега...

Адсенс не ти показва трафик на "реални потребители".
 
От: Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Awstats чете логовете на сървъра, а няма по-надежден източник от лога на сървъра. Като интерфейс е дървен и определено не е за предпочитане от webmaster-ите, но за статистически данни си е ОК.
 
От: Разлика в отчитането на трафика Adsense и AwStats

Добре, а това "Показвания на страници" в Адсенсе, какво трябва да значи, как да го разбирам и какво показва?
 

Горе