Разменям линкове

От: Разменям линкове

Много бързо се развиваме :)
Гледам, че грабите от Dnes.BG, все ми е тая, но чисто дружески ви съветвам да слагате по един линк към оригиналния източник - в момента даже тече нещо като акция срещу тоя тип "копирайтинг"..
 
От: От: Разменям линкове

Гледам, че грабите от Dnes.BG, все ми е тая, но чисто дружески ви съветвам да слагате по един линк към оригиналния източник - в момента даже тече нещо като акция срещу тоя тип "копирайтинг"..

да разменим линкове ?
 
От: Разменям линкове

А много бързо ли копирате?

Трудно е в такъв сайт да се създава уникално съдържание/новини още повече като нямаш хора,на които да плащаш с цел писане на новини.Така,че копирането си е вариант.Но идеята с линка е добра : ) Другият вариант е да плащаш на журналисти да пишат,а той не е евтин...
 
От: Разменям линкове

Трудно е в такъв сайт да се създава уникално съдържание/новини още повече като нямаш хора,на които да плащаш с цел писане на новини.Така,че копирането си е вариант.Но идеята с линка е добра : ) Другият вариант е да плащаш на журналисти да пишат,а той не е евтин...
Tell me something I don't know.
 
От: Разменям линкове

А много бързо ли копирате?

Всъщност имаме и доста авторски, които са доста по добри от тези на големите играчи ... много ясно, че в началото ще копираме ...

... темата не е за мнение за сайта, ами за размяна на линкове ... :evil:
 
От: От: Разменям линкове

Всъщност имаме и доста авторски, които са доста по добри от тези на големите играчи ... много ясно, че в началото ще копираме ...

... темата не е за мнение за сайта, ами за размяна на линкове ... :evil:

Според мен във всяко начало трябва да се копира докъто не ти текне нещо уникално в главата.:oops:
 
От: Разменям линкове

По добре не копирайте гоогле ще ви блокира с доблирано съдържание и аз преди копирах но сега почнах сам да ги пиша мойте
 

Горе