Размяна на линкове в Svejo

От: Размяна на линкове в Svejo

Освежих го :)
 
Последно редактирано:
От: Размяна на линкове в Svejo

Не е ли опасно да правите подобни неща и то публично?
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Не се знае кой чете форума. А ако го чете някой от админите на свежо, мислите ли че се зарадва?
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Ем да го чете бе неможе ли да разменяме? 1:1 вие несте ли чували за това?
 
От: Размяна на линкове в Svejo

стоенчо, благодаря за неутралната репутация, фен съм ти.
репутацията дето получи току що е моя.
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Хаха, може бе, разменяйте, така обаче не играете по правилата, защото манипулирате системата им за гласуване. И хайде да не ми даваш сиви репутации, за това, че ви предупреждавам :) И аз като колегата toretic върнах червенка.
 
От: Размяна на линкове в Svejo

ХаХа давайте си въобще неми дреми кви лапешки работи правите :) ммм въобще нищо няма един си направи над 200 и още нищо няма админа си знае :)
 
От: Размяна на линкове в Svejo

То какво им пречи на свежо , че им организират трафик към сайта :)

Ама може за всеки случай да се напише , ето тук (линка) има моя статия , ако ви харесва гласуцайте :) и така няма да пречи на никой и на нищо , то не че така пречи ...

:)
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Даже както казаха привличам клиенти моля да спрем до тук с споровете с спамовете като искате давайте ми шибани репутации неми пука защото сте детенца това и глупак би видял :)
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Извинявай стоенчо, не беше ли ти първия, който даде реп?
 
От: Размяна на линкове в Svejo

М на тебе може и да съм дал но ако видиш колко глупости си написани по репутацията... Както и да е стига с спама
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Ь на мен кой ми даде сиво и защо, махнах си линка, веднЪга:lol::lol::lol::lol::lol:! Че май хейта тръгна на някъде!

Не ми е ясно, защо е толкова важна за някои, тази репутация???
Печелиш някаква сео услуга или какво?
 
От: От: Размяна на линкове в Svejo

Даже както казаха привличам клиенти моля да спрем до тук с споровете с спамовете като искате давайте ми шибани репутации неми пука защото сте детенца това и глупак би видял :)

Ти не можеш още да пишеш, пък ние сме били деца...


ХаХа давайте си въобще неми дреми кви лапешки работи правите :) ммм въобще нищо няма един си направи над 200 и още нищо няма админа си знае :)


Я виж кой се пише 97!
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Ти пък, това е годината през която си е регистрирал интернет фирмата.
 
От: Размяна на линкове в Svejo

Имах проблем с компютъра и се наложи да го преинсталирам :) и сега пак съм на линиа :)
 

Горе