Размяна на линкове за новаци

Статус
Not open for further replies.

Huk0

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Имам блог на няма и 1 месец, търся ПР7 сайтове за обмяна на линкове, искам ТОП място :p

Сега сериозно - блога е http://mebeli-furniture.blogspot.com/ все още е зелен, но въпреки това прави средно по около 40-60 уникални на ден.Търся си партньори в тази сфера или подобна.
 
От: Размяна на линкове за новаци

www.ofismebeli.com устройва ли те?
Засега дреме 2-3 години на индекс като киек, обаче ще го почваме май скоро, та ако ти се рискува - скачай у влака :)
 
От: Размяна на линкове за новаци

Скачам другарю :) Кажи ми какво трябва да направя и го имаш и без това само при теб рекламирам :eek: Преди 1 час пуснах реклама в странабг.Пускам ти линка в блога, ако имаш забележки пиши.
 
От: От: Размяна на линкове за новаци

Скачам другарю :) Кажи ми какво трябва да направя и го имаш и без това само при теб рекламирам :eek: Преди 1 час пуснах реклама в странабг.Пускам ти линка в блога, ако имаш забележки пиши.

Чакай, че ме обърка :d Ква реклама си пуснал, кво чудо, та то целият рекламен отдел е на море :)

Иначе за чейнджа предлагам най-миротворческия вариант - аз те слагам на първа страница като обещавам да не надхвърлям 30 изходящи, а ти слагаш мебелите по некакъв подобен на горното предложение начин.
 
От: От: От: Размяна на линкове за новаци

Чакай, че ме обърка :d Ква реклама си пуснал, кво чудо, та то целият рекламен отдел е на море :)

Иначе за чейнджа предлагам най-миротворческия вариант - аз те слагам на първа страница като обещавам да не надхвърлям 30 изходящи, а ти слагаш мебелите по некакъв подобен на горното предложение начин.
братле кажи ми само как може да сложите 2 тиксота на един сайт? едното на rusbg.com , другото на lekarbg.com, и двете сложени на lekarbg.com, да се вдигат посещенията :lol::lol:
И какъв рекламен отдел? Те ли отговарят за смс рекламата :lol::lol::lol:
 
От: Размяна на линкове за новаци

Понеже не знам точно критериите на правилата, то ще си позволя да попитам.
Модераторите, мога ли да ебавам този галфон (културно)? В смисъл, че е спец по тиксото, не е нещо лошо.

Досаден е просто, а вече не пуша, че да ми държи цигарата.
 
От: Размяна на линкове за новаци

Понеже не знам точно критериите на правилата, то ще си позволя да попитам.
Модераторите, мога ли да ебавам този галфон (културно)? В смисъл, че е спец по тиксото, не е нещо лошо.

Досаден е просто, а вече не пуша, че да ми държи цигарата.
Аз ти разрешавам,
но по принцип знай, че не е хубаво да се лъжат хората ...
 
От: Размяна на линкове за новаци

Е ти ако си модератор, аз просто ще забравя този форум.
Верно ли?!

Вие сте луди бе, хора. Ако не по качество, то поне се беше понапълнил сайта.
 
От: Размяна на линкове за новаци

та мъдератора да уточни с кво се лъжат хората.за последно. С каква статистика, на кой сайт и т.н., та да си го емна за последно.
 
От: Размяна на линкове за новаци

Е ти ако си модератор, аз просто ще забравя този форум.
Верно ли?!

Вие сте луди бе, хора. Ако не по качество, то поне се беше понапълнил сайта.
имам общо с модератор, колкото ти със СЕО :p
 
От: Размяна на линкове за новаци

ми начи бегам. живи и здрави.

Напоследък ще си кажа. След две-две и половина години ще навлезат силни клиенти. Не става въпрос, че суеци като теб ще ги вземат, но всяка сериозна компания оценява пазара и чрез собствени специалисти. Ниската оценка води и до намаляване на цената на моя труд, защото донякъде съм свързан и с този пазар. Тоест, вариантът е или тотално изолиране на българските специалисти (което според мен е грешно, защото много от тях могат да дадат качествен продукт) или прочистване на специализираните форуми. видях няколко добри, но в тях няма хора. Тези, пък които се пълнят, са си флъд и спам отсекъде, и то от 90-те на миналия век.
 
От: Размяна на линкове за новаци

ми начи бегам. живи и здрави.

Напоследък ще си кажа. След две-две и половина години ще навлезат силни клиенти. Не става въпрос, че суеци като теб ще ги вземат, но всяка сериозна компания оценява пазара и чрез собствени специалисти. Ниската оценка води и до намаляване на цената на моя труд, защото донякъде съм свързан и с този пазар. Тоест, вариантът е или тотално изолиране на българските специалисти (което според мен е грешно, защото много от тях могат да дадат качествен продукт) или прочистване на специализираните форуми. видях няколко добри, но в тях няма хора. Тези, пък които се пълнят, са си флъд и спам отсекъде, и то от 90-те на миналия век.
ок, спирам да се заяждам вече :wink: Ти си сериозна батка ...
Искам да ми покажеш какво си постигнал?? Покажи ми един твой сайт как се класира в гугъл
 
От: Размяна на линкове за новаци

елементарно беше да го направиш само по ника, кретен.
влачи... strana.de, strana.ru ...
 
От: От: Размяна на линкове за новаци

елементарно беше да го направиш само по ника, кретен.
влачи... strana.de, strana.ru ...
кретен ще викаш на някой друг,
и аз по каква да разбера че имаш нещо общо с тези в 2 сайта?
ето ти с моя ник - http://netsurfer.com/ и какво от това??

Живей си мизерния живот ... безинтересен си ми вече ...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе