Размяна на линкове с ПР 2 или 3

E.V.J.

New Member
Сайта е http://www.izpoved.info - 1500 уникални (най-малко) на ден. Всеки месец отбелязва към 8 до 12% растеж. Ако сте ПР2 имайте поне съизмерима посещаемост, а ако сте ПР3(4) няма особено значение. А ако сте ПР5(6) дори ще ви платя като добавка към размяната.

Т'ва е, ако има заинтересовани да пишат.
Жик, так.
 
Радвам се, че си отворил тема, та да те посрещна подобаващо.
Я ми кажи сега, на мен, колко куха лейка трябва да си, че да наспамиш една камара теми с "хмм хм хмм" и "мда продължавай така", само и само за да си пуснеш келявата обява?
До момента във форума има 23 945 теми, които пък имат 220 730 отговора (с този 220 731), та твоя бизнесменски дух и желание не успя да измисли нещо свястно за да напишеш 2 думи като хората, а трябваше да дрънкаш глупости?
Добре дошъл и не ми благодари за репутацията, тук така посрещаме, поне хората които не заслужават по-добро.
Поздрави!
А и добре дошъл.
 
От: Размяна на линкове с ПР 2 или 3

Благодаря за милите думи и топлото посрещане. (bow)
 
все пак можеше да нпишеш 5 нормални поста

този в които казваш Асенес е зле ти го оставих защото имаш право на мнения въпреки че е на ръба ама останалите нито правилото за латиницата нито нещо смислено... ако ти липсват постове винаги може да ги натрупаш в секцията за форума най долу като отговориш на анкетите и споделиш какво си отговирл а не...

като: prodyljavaite v toq duh
mdaa dosta interesno
interesno mda
hm hm hm hm hm hm

супер .....

какво да кажа че допринасят много за форума ли ? и че показват високо интелектуално ниво и трябва задължително да присъстват във форум като нашия...

и умната да няма почивка

пп в пазара на bhw които е платен на всичкото отгоре и искат 100 поста с големи букви пише

че пускането на теми в пазара е привилегия а не парво
 
Последно редактирано от модератор:

Горе