Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

medi

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Предлагам ви една много добра оферта.

Аз ви слагам ваш линк в два сайта с много добра тежест. Pr 3 и Pr 2.
Вие ми слагате само един линк на друг сайт.

В сайта с Pr 3 вашият линк е много добре видим. На отлична позиция. Над 500 посещения дневно.

Сайта с Pr 2 няма никакви реклами. Много малко линкове в него и така тежеста за вашия сайт ще бъде доста добра.

Лимит : 10 линка.

Поздрави
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Прати на лично сайтовете мога да ти предложа няколко неща
 
От: От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Прати и на мен сайтовете...
 
От: От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Да спестя малко време на хората който наистина си го ценят. А ти вземи си оправи информацията в темата, защото сегашната е заблуждаваща!

Maverick каза:
Здравей,

може ли да ми пратиш кой са твоите сайтове и към кой сайт искаш да имаш линк

medi каза:
Здравей,

Сайтовете, които предлагам са *********** и ********.wordpress.com

Кажи ти какви сайтове имаш да ги разгледам.

Maverick каза:
сайтовете който ми прати са с по 32 и 11 изходящи линка в сайдбара. Какво стана с лимита от 10 линка?

medi каза:
Сайта ****** може да има много изходящи връзки но самият той има много индексирани страници над 40 000. И във всяка статия се виждат предимно линковете на приятели. Промоцията е 10 линка сега да сложа . Вече трима размениха.

и какво като има 40к индексирани? Това по никакъв начин не компенсира факта, че в сайта ще има 40 изходящи от всяка страница (поне за сега. Утре може да пуснеш пак още 10)
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Maverick и аз с това спорех с него, как може да има толкова много изходящи, ами то ни се ебе целия pr на нашите сайтове, всмисъл такъв, заеби че е PR3 - като сметнеш изходящите и на твойто линкче нищо не му остана ( 0.05 може би ). Нацакал сума ти малограмотни сайтове в тоя сайдбар- определено трябва да се направи чистка ...
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

сайт - shatri.eu/полезни-връзки.htm
e-mail: на сайта
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Имам един ПР3 и бих желал да разменим, Пиши ми ЛС
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

МЕДИ махни мойте линкове, че след 10 дни ще чистя малко линковете от моя сайт, а твоя няма място.
 
От: Размяна на линкове с два сайта Pr 3 и Pr 2

Ако може сайтовте на ЛС
 

Горе