Размяна на линкове с...

miraco

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Предлагам размяна на линк с bg-obiavi.info или сайтове в сферата на стройтелството с ggconstruct.com.
 
От: Размяна на линкове с...

уникални? .
 
От: Размяна на линкове с...

Здравейте , предлагам публикуване на рекламни линкове във фейсбук страница с над 120 000 почитателя , постовете правят от 160 000 до 300 000 преглеждания на пост.​
 
От: От: Размяна на линкове с...

Страницата се продава заедно с изградена мрежа за рекламни линкове (скайп, email и Фейсбук профил)
За контакти:
Скайп: facebookreklama
 
От: Размяна на линкове с...

bg-obiavi.info има между 350 -400 уникални на ден, все пак сайта е на 7 месеца. А сайта за сухо стройтелство ggconstruct.com има средно около 40-50, уникални на ден, но излиза на първа страница на 2-3 място по дума сухо строителство.
 
От: Размяна на линкове с...

bg-obiavi.info има external links: 31 dofollow and 2 nofollow
 
От: Размяна на линкове с...

Ами има 2 nofollow, за bgtop и един мой сайт...но всичко друго си е реално. Така че който иска размяна ......
 
От: Размяна на линкове с...

Ами има 2 nofollow, за bgtop и един мой сайт...но всичко друго си е реално. Така че който иска размяна ......

Ти луд ли си? Каква размяна след като имаш 31 dofollow линка? Те да бяха 5-6 ма ти си са осрал бе. Каква ми е файдата от тоя линк? То мирише от километри на линк спам.
 
От: Размяна на линкове с...

Не зная с каква програма ги гледаш но я отвори кода на сайта и ми кажи кой от линковете в Партньори е със забрана. Не съм чак толкова луд та да искам размяна на линк при условие че всеки може да провери дали неговият линк е dofollow или nofollow. Покажи ми кой линк е забранен.
 
От: Размяна на линкове с...

Не зная с каква програма ги гледаш но я отвори кода на сайта и ми кажи кой от линковете в Партньори е със забрана. Не съм чак толкова луд та да искам размяна на линк при условие че всеки може да провери дали неговият линк е dofollow или nofollow. Покажи ми кой линк е забранен.

Ти прочете ли какво написах? Не съм ти казал че имаш 31 nofollow линка, а че имаш 31 dofollow линка. Прекалено много са за да си струва размяната. Просто ефекта от тоя линк ще е нулев за разлика от един сайт с максимум 5-6 dofollow линка.
 

Горе