Размяна на платени плъгини/теми...

waldes

Well-Known Member
Мисля си.....понеже си купуваме разни теми и плъгини за разни цели в разни сайтове, та няма ли да е лошо да си шерваме подобни инвестиции.
Та идеята е да споделяме такива инвестиции, все пак нищо не губим в повечето случаи, тъй като покупките са за многократна употреба, в повечето случаи.
Ето част от покупките, които мога да предоставя аз:

Ubermenu
Special recent posts
Tumbnail gallery
Advanced Categories Widget
Малко неморално е като се погледне от една гледна точка, но пък защо да не си помогнем в това локално SEO онлайн общество:)
Заинтересуваните да пращат ЛС, ако искат някой от гореизборените плъгини.
Надявам се, че и други ще се включат със свои предложения за платени добавки, теми или каквото имат там като асортимент:)
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

ПРИВЕТСТВАМ и мога да помогна със всички теми от ElegantThemes където имам абонамент.
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Аз също ще се включа в инициативата, имам абонамент за ThemesKingdom, може да пишете тук или на лично ако има някой заитересован.
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

@waldes, може ли да ми дадеш UberMenu ?
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Аз имам нужда от plugin за рекламни карета на фона или по друг начин казано от ляво и от дясно , които се движат нагоре надолу.. Не мога да намеря такъв , а не мога да прекарам и с код.. някой ако има да сподели ще се радвам..
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Аз имам нужда от plugin за рекламни карета на фона или по друг начин казано от ляво и от дясно , които се движат нагоре надолу.. Не мога да намеря такъв , а не мога да прекарам и с код.. някой ако има да сподели ще се радвам..
То хубаво че имаш нужди, ама не се разбра какво точно предлагаш?

По темата:
Тая година съм дал над $700 за комерсиални плъгини и теми, ама няма голяма файда да ги шервам. Ъпдейтите са важни. Съпортът също. Купете си каквото ви трябва.
Колкото по-рано се усетите, че фрий даунлоудите на комерсиални софтуерни продукти са загуба на време и пари, толкоз по-добре за бизнеса ви.
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Добавям и CSSIgniter към списъка...
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Купете си каквото ви трябва.
Колкото по-рано се усетите, че фрий даунлоудите на комерсиални софтуерни продукти са загуба на време и пари, толкоз по-добре за бизнеса ви.

Доста сериозно звучиш. Това наистина ли го мислиш? Не знам какво точно имаш предвид, но аз горе-долу го разбирам така - фри темите съдържат някакъв йебан неуловим код, който: или ни прави сечено от самият разработчик; или сечено от търсачките; или някаква сечена неписана спогодба между двете. Правилно ли съм разбрал :) Ако е да, то много се чудя що аджеба бълва от фри теми и май единственият отговор намирам в метод за разчистване на конкуренция :)
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Доста сериозно звучиш. Това наистина ли го мислиш? Не знам какво точно имаш предвид, но аз горе-долу го разбирам така - фри темите съдържат някакъв йебан неуловим код, който: или ни прави сечено от самият разработчик; или сечено от търсачките; или някаква сечена неписана спогодба между двете. Правилно ли съм разбрал :) Ако е да, то много се чудя що аджеба бълва от фри теми и май единственият отговор намирам в метод за разчистване на конкуренция :)

Той си е и сериозен. Знам за поне 2 негови теми, който са от най-сваляните. За официалната дериктория на Уордпес говоря. Не си прав за безплатните теми. Повече съм виждал гадни лникове и скриптове в платени, свалени "на аванта". Сещаш се - от торенти, уарез сайтове и т.н.

Но да се върнем на темата. Генезис имам аз. Ако на някой му трябва да пише.
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Една от малкото теми, които съм купувал е именно тема на @Noke :twisted:
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Доста сериозно звучиш. Това наистина ли го мислиш? Не знам какво точно имаш предвид, но аз горе-долу го разбирам така - фри темите съдържат някакъв йебан неуловим код, който: или ни прави сечено от самият разработчик; или сечено от търсачките; или някаква сечена неписана спогодба между двете. Правилно ли съм разбрал :) Ако е да, то много се чудя що аджеба бълва от фри теми и май единственият отговор намирам в метод за разчистване на конкуренция :)
Не е заради това. Дори да има, лесно се чисти.
Пък и повечето продукти са с GPL лиценз - на практика няма легален проблем, ако докопаш нещо такова и си го ползваш.

Но точно заради това девелъпърите на такива продукти на практика не продават просто файлчета за даунлоуд. Плащаш за ъпдейти, документация, съпорт. Плащаш и един вид застраховка - прехвърляш отговорността и част от работата/стойността на сайта си на някой друг. Дори аз дето се мисля за wp ninja предпочитам да изградя сайтовете си с плъгини и теми, писани от друг, а не да си ги скалъпвам сам и да им треперя за всеки един детайл.

В реда на нещата е да дръпнеш и да тестваш безплатно, или ако просто си правиш някакви несериозни експерименти... Но при положение че имам само няколко основни сайта и ми е важно всичко да е ЖЕЛЯЗНО, как ли пък няма да инстална някой шитак от wplocker (примерно). При положение че си вложил месеци труд в един сайт, нормално е да искаш да оставиш колкото се може по-малко неща на случайността.

Резюме: като дръпнеш комерсиален WP продукт без да плащаш, дефакто получаваш само 1/10 до 1/2 от стойността му - в зависимост от знанията ти. Ако ти стига, ползвай си :) .
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Хубав отговор, а и ме успокои до някъде :rolleyes: Ши ти дам аз един зелен картон кат набера пауар :D
А верно ли си писал теми, може ли линк да видя, дори на лично
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

@Noke - така... прав си. Проблема е в това което получаваш. Като wp ninja знаеш, че е хубаво ей-така да метнеш един поглед на кода преди да го вземеш някак си.

Ето това предлагаме тук!

Навремето намерих много хубав и платен плъгин правещ XML sitemaps. Работеше на сайт тип hello world просто чудесно, но трошеше големи сайтове. Младежите правят един голяяяяяяяяяяяям стринг и си конкатинират всичко в паметта. За сайтове с 10 поста бачка. За сайт с 10+к поста сървъра се срива и почват едни комуникации с хостинга дето не са за разправяне.

Друго - темите на Елегантните са страхотни на техния сайт... на мой не мога да го изкусуря и не мога да ги докарам да изглеждат като техния. Има всякакви настройки и джиджавки дето правят кво ли не. Отделно самите теми имат дребни проблеми - примерно на началната страница нямат нито един h1 таг!

И трето - намирал съм им темите по "нелегалния" начин от небезизвестен руски сайт. И вътре се оплакваха, че инсталирали темата и ги хаквали и т.н. По едно време един младеж писа, че закупил абонамент и направил diff и видял цял един бекдор дето не бил в оригиналните файлове. Намериха ъплоадара, той каза - ми аз съм ги смъквал от XYZ и там са така.

На мен абонамента ми излезе $20 щото го имам от далечната 2010 от някаква промоция (може да е била и 2009-та). Тогава ми излезе $20 и си е избил парите многократно, сега същия струва $89.

Преди да ме обвиняваш "пиратството ограбва" само ще ти споделя че в момента сиидвам мой продукт разбит и публикуван в ThePirateBay. Проверих - няма данайски дарове, но отдолу имаше едно "please seed" и взех, че ги съжалих - та сега сиийдвам.

PS: Дай на лични да видя какви теми предлагаш?
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

То хубаво че имаш нужди, ама не се разбра какво точно предлагаш?

По темата:
Тая година съм дал над $700 за комерсиални плъгини и теми, ама няма голяма файда да ги шервам. Ъпдейтите са важни. Съпортът също. Купете си каквото ви трябва.
Колкото по-рано се усетите, че фрий даунлоудите на комерсиални софтуерни продукти са загуба на време и пари, толкоз по-добре за бизнеса ви.
Това е вярно, ъпдейтите и съпорта са много важни. Градете сайт с комерсиални плъгини, защото с безплатни такива сайта ви ще прилича на развалена туршия - ключа към бараката е в детайлите:)
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Аз търся Extranews на темфорест от доста време за тестове. Не искам и не смея да я свалям от шеринг сайтове. Ако някой я има чиста нека пусне едно ЛС може да измислим нещо
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Провери в сайта , който е дал Реминд-а

Аз търся Extranews на темфорест от доста време за тестове. Не искам и не смея да я свалям от шеринг сайтове. Ако някой я има чиста нека пусне едно ЛС може да измислим нещо
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

Провери в сайта , който е дал Реминд-а

Мерси. Там има, но версия 1.4.1, а след ъпдейт на 1.4.3 има оправени проблеми с бавно зареждане на слайда...Както и да е, то е ясно - или накрая ще ги прежаля или ще се обади някой, който е купил последната версия :)
 
От: Размяна на платени плъгини/теми...

На някой да му се намира под ръка Ninja Popups for WordPress:mrgreen:

Едит: то май не става за многократна употреба..
You are licensed to use the Item to create one single End Product for yourself or for one client (a “single application”), and the End Product can be distributed for Free.
 

Горе