Продава се: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

onlinedrehi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се разработен и посещаван онлайн магазин за - www.Onlinedrehi.com

facebook page 12000 www.facebook.com/OnlineDrehicom

Магазинът работи на 1.5.6.4 версия платформа с лесна за използване и функционална администрация и висока сигурност - Opencart.

Също така е с професионално изглеждащ дизайн и е изключително лесен за ориентация.

Работи и изглежда перфектно на всякакви смартфони и таблети.

Може да се справи с голям трафик от посетители без затруднение.

Оптимизиран е за търсачки и също така включва система за бързо поръчване без преминаване през множество сложни стъпки и процедури.

Предлага възможност за различни начини на плащане - наложен платеж, PayPal,

Възможност за разглеждане в различни валути по текущ курс, добавяне на различни начини за доставка, автоматично следене на наличности и много други. Също така, сайтът е преведен на Английски с възможност за бързо добавяне на други езици.

Цената включва домейн, сайт, хостинг, email адреси към домейна , Facebook страницата с 12000 органични харесвания и Google Analytics профил.

С евтина реклама само във Facebook сме стигали над 100 поръчки дневно.

Имам сключен договор с доставчици от България (над 3000 артикула) 20% dropshipping

Наличен стока около 7-8000 лв


цена без стока = 3500 lv

Цена с стока = срещу сената на стока коло 7-8000 лв

Onlinedrehi.com
 

Прикачени файлове

  • Capture3.jpg
    Capture3.jpg
    51.5 KB · Преглеждания: 97
  • Capture2.jpg
    Capture2.jpg
    48.6 KB · Преглеждания: 89
  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    44.6 KB · Преглеждания: 80
Последно редактирано:
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Може ли на ЛС да ми пратиш приходите месечно, както и информация относно посещенията от Google и от кои думи идват основно?
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Мен също ме интересува по кои ключови думи се класира?
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Може ли да докажете, че сте правили с ''евтина FB реклама'' по 100 поръчки дневно?
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Магазин, в който няма никаква информация за фирмата, коя е и т.нат., прави над 100 поръчки дневно. Продукти без описание...

Супер доверчили са станали клиентите явно.

Успех от мен!
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Магазин, в който няма никаква информация за фирмата, коя е и т.нат., прави над 100 поръчки дневно. Продукти без описание...

Супер доверчили са станали клиентите явно.

Успех от мен!

Не съм се занимавал с онлайн магазини, не съм гледал и този, но съм забелязал, че ops5 е професионалист и си разбира от работата. И след този негов коментар, на който се доверявам като човек, който си разбира от тематиката, си правя изводите, че автора на тема е поредния идиот, който търси "шарани" тук. Е, днес е Никулден, може и да улови някой заблуден шаран.
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Заблуден шаран за 3500 лв трудно ще се намери, никой който поне малко разбира от онлайн търговия не би рискувал толкова пара, още по-малко тук.
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Магазин, в който няма никаква информация за фирмата, коя е и т.нат., прави над 100 поръчки дневно. Продукти без описание...

Супер доверчили са станали клиентите явно.

Успех от мен!

zdraveyte

izprashtam vi screenshot ot Juni mesec, ako iskate daje moga davi izpratq screenshot ot Ekont, Виж файлът 11323
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

zdraveyte

izprashtam vi screenshot ot Juni mesec, ako iskate daje moga davi izpratq screenshot ot Ekont, Виж файлът 11323

Не го пращайте на мен. За мен няма значение колко са. Чудя се на клиентите, които купуват. Не знаят от кой купуват (няма фирма), не знаят какво купуват (няма въобще описание или е съвсем малко). Другия вариант е никой да не го интересува - гледа снимка, поръчва, като дойде от Еконт си го разглежда и ако не го кефи го връща или плаща и взима. Нямам никакъв опит в онлайн търговията с дрехи и не знам от какво се интересуват. Но ако е толкова лесна търговията, трябва да се замисля.

Как се продава такъв работещ магазин?!? При средна стойност на поръчка 15,00лв и средно 50 поръчки е дневен оборот 750,00лв. Само 10% марж са 75,00лв дневна печалба или над 2000,00лв месечно. Не знам какви разходи има магазина за поддръжка и реклама, но тия 3500,00лв се изкарват за месец и половина максимум. Честито на новия собственик на сайта.

Пак казвам успех от мен. Аз съм ЗА бизнеса на всички да върви, защото само така има ЗА всички.

P.S. Файла не може да се отвори.
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Магазин, в който няма никаква информация за фирмата, коя е и т.нат., прави над 100 поръчки дневно. Продукти без описание...

Супер доверчили са станали клиентите явно.

Успех от мен!
Мен никога не ме е интересувало кои магазин на кои е... Би ме интервсувало ако имам някакви съмнения или ако продукта е много скъп. В случая са някакви парцалки за по 50 лв [emoji2]
В смисъл от продуктите които поръчаш, проверяваш в еконта и ако всичко е ОК взимаш...
А иначе за поръчки трафик... Всичко може да се провери предполагам...

П.с. нямам нищо общо с магазина...
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Това че няма фирма на сайта е около 80% от онлайн магазините.
Онзи ден си закупих калъф за мобилният ми телефон от именно такъв сайт на стойност 50 лева и бях супер доволен от това което получих, а сайта има само мобилен телефон и бърза форма за поръчка.
Моят сайт също няма фирма и адрес ( е, аз и нищо не продавам) но работя с няколко колеги от тук, на които им плащам коректно.
Така че доводите може да са основателни, но само ако някой си търси причина да не работи.
П/п
Не познавам колегата продавач на сайта, но му желая успех, както и на всички колеги от прекрасният форум.
 
От: Разработен и посещаван онлайн магазин Onlinedrehi.com

Няма как да има качени данни за фирма и телефони за контакт, тъй като в магазина се продават реплики.
Според мен нещо вече не е наред, или ако всичко е наред за сега, то е въпрос на време този сайт да "изгори".
Аз имам някакъв интерес, но цената която бих платил е много по ниска от обявената, именно заради риска.

Не получих никакъв отговор на лични от продавача и писането на шльокавица ме кара да се откажа от преговори.
 

Горе