Разработен онлайн магазин за бижута

От: Разработен онлайн магазин за бижута

Може ли и на мен да пратиш на лс инфо за сайта, посещения и приходи.
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

И аз искам информация и цена.Благодаря.
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Ако може да ми изпратиш повече информация, посещения, цена и линк към сайта. Благодаря предварително.
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Проявявам интерес . Може ли инфо на Л.С. ? Поздрави!
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

- домейн .com, регистриран на 17.12.2011г, платен до 17.12.13г
- уникален дизайн на сайта
- налична стока - гривни, колиета (около 100бр + съответната подаръчна опаковка, сертификати);
- контакти на търговци за закупуване на стока на преференциални цени
- контакти на складове в страната, с които можете да работите на dropshipping с високи комисионни (в случай, че не желаете да инвестирате в стока);
- план за развитието и поддържането на целия бизнес.

Сайтът има сключени договори със сайтове за колективно пазаруване, от които можете веднага да започнете да печелите.

Сайтът е отлично разработен. Има редовни клиенти и база данни с имейли. Мотото, с което работим е „Клиентът винаги трябва да е доволен“! Нямаме никакви оплаквания и рекламации от клиенти. Следването на тази позиция, винаги ни е носела нови клиенти!
В продължение на 1 година в сайта имаше само бижута. След това добавихме и нови артикули – слънчеви очила, дрехи, бельо за отслабване / артикулите се пласират отлично/.

Сайтът е много добре оптимизиран. По много ключови думи е на първи позиции. Дневните посещения са много добри, въпреки летния период.
Сайтът разполага с активна фейсбук страница от 6 000 души, през която също се реализират продажби. Фейсбук-страницата дава отлична възмжност за популяризиране на новите артикули и по-бързото им пласиране.
Чиста средномесечна печалба – 1 200 лв.

Причината за продажба е, че ще стартирам нова дейност и няма да има кой ежедневно да поддържа и обслужва сайта.

За повече информация - на Л.С.
Аз също искам Л.С. с информация за сайта.
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Ако може да ми изпратиш повече информация, посещения, цена и линк към сайта. Благодаря предварително!
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Ако не е продаден магазина и аз ще помоля за повече информация.
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Здравей, ако е удобно, можеш ли да ми пратиш и на мен на ЛС информация относно посещенията, цената и линк към съответния сайт
 
От: Разработен онлайн магазин за бижута

Интересувам се от обявата. Моля за повече информация на ЛС. Благодаря предварително.
 

Горе