Продава се: Разработен сайт за бижута с добра история

От: Разработен сайт за бижута с добра история

Ако все още се продава, пратете ми ЛС със възможно най-много информация, посещения, % печалба, името на сайта и т.н. благодаря!
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Кой е сайта. Защо не го кажеш публично, както каза и цената.
Пиши ми и колко посещения и пари прави на месец за тези десет месеца, има ли разтеж и какви са тенденциите
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Кой е сайта. Защо не го кажеш публично, както каза и цената.
Пиши ми и колко посещения и пари прави на месец за тези десет месеца, има ли разтеж и какви са тенденциите

Аз исках същата информация, но не я получих.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Кой е сайта. Защо не го кажеш публично, както каза и цената.
Пиши ми и колко посещения и пари прави на месец за тези десет месеца, има ли разтеж и какви са тенденциите
Сайта не искам да го кажа публично.
Ако желаеш драсни ми на ЛС ще ти отговоря на въпросите на лично.
Аз исках същата информация, но не я получих.

Ако човек има интерес към сайта, ще се интересува на лично съобщение.
Както съм написал и в началото на темата, и в няколко поста след това.
 
От: От: Разработен сайт за бижута с добра история

Сайта не искам да го кажа публично.
Ако желаеш драсни ми на ЛС ще ти отговоря на въпросите на лично.


Ако човек има интерес към сайта, ще се интересува на лично съобщение.
Както съм написал и в началото на темата, и в няколко поста след това.

Здравейте!
Имам интерес към вашия сайт и бих искал само линка към сайта за да преценя дали покрива моите критерии. За цената няма да споря. За мен един сайт или става или не.
Току що се регистрирах и установих, че не мога да изпращам лични съобщения.
Ако е възможно инфо на skype bo.marinov tel. 004915778466131 . За мен при добра сделка не би трябвало да има анонимни.
Благодаря!
 
От: От: Разработен сайт за бижута с добра история

Сайта не искам да го кажа публично.
Ако желаеш драсни ми на ЛС ще ти отговоря на въпросите на лично.
Еми прати ми ЛС с подробностите и отстъпка от цената, че аз без отстъпка не мога да направя сделка, жената ще ме бие :rolleyes:
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравейте,
моля да ми изпратите името на сайта на ЛС
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравейте,
моля да ми изпратите името на сайта на ЛС
Към момента преговарям с един колега за закупуване на сайта, ако нещата не се получат ще ти пратя данните.

Поздрави
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Сайта е запазен, в последни фази сме, за момента няма да отговарям на Лични съобщения. Ако нещата не се получат ще пиша на другите колеги проявили интерес.

Благодаря на всички,
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

прати ми лично с информация
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

И аз искам информация относно сайта!Благодаря!
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Интересувам се от сайта за бижута, може ли малко повече информация, моля?
Благодаря предварително!
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Може ли домейна да ми изпратиш на лично
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Пусни сайта на лично и малко информация за икономическите показатели средно месечни поръчки както и % печалба
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Сайта се продава за 500 лева... При сериозни хора, може да коментираме цената. Трябва да се разберете с дропшипъра при изцяло купуване на сайта.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Би ли ми изпратил и на мен да погледна сайта, както и някаква статистика за последните 2-3 месеца.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравей,
Преглеждайки темата, първата ти публикация е от преди 1 година и 4 месеца, не знам първоначалната цена на сайта, но през този период цената е била - 2500,2000,1800,1500,1000 и сега 500лв. Голяма разлика! Ако се замислиш ще си кажеш, голяма оферта, то си е направо подарък! Ако си го изработил ти този сайт и си вложил пари, мисля си че не си цениш труда. Ако този сайта изкарва пари, защо ти е да го продаваш. За мен този сайт е направен като много други тук във форума с цел да бъдат продадени на прекалено висока цена, като са изсимулирани много поръчки и големи обороти. На всичките доводите са им, че нямат време да се занимават, как един не каза че не изкарва пари или е направен с цел продажба и не е разработен и да му иска нормални пари. Какво толкова пазите в тайна какво продавате, срамуватели се, срахувате ли се? Ако толкова добре продава този сайт и има супер много поръчки, ако съм на този човек който ти дава бижутата ще го купя и ще си прибирам всичко. Помисли си много добре какво целиш и кой се опитваш да заблудиш, няма ги вече балъците които ви даваха по 2000-3000 лв. без нищо.

Оставих този коментар, защото вече ми писна да гледам как всички си продават най най вървежните проект, които изкарват хиляди левове и със сълзи ще се разделят с тях, ама просто време не им остава да ги работят.
 

Горе