Разработен сайт за оналйн телевизия

avalonbss

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Няколко човека проявиха интерес, за сега свалям обявата, ще видим какво ще се разберем с тях, да не индексира излишно гуъл...


Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Разработен сайт за оналйн телевизия

По какво точно те намират в търсачките - на онлайн телевизия те виждам на трета страница до там живи хора не стигат - Има ли други думи по които да получаваш трафик от търсачки - и можеш ли да пуснеш някаква справка за кликовете от Етаргет
 
От: От: Разработен сайт за оналйн телевизия

На малко по-запознатите им е ясно, че сайтове като моя не се различават с нищо от обикновените търсачки, само предлагат линкове, ...

Значи лъжеш, че имаш сайт за онлайн телевизия! Това твоето не е сайт за онлайн телевизия, просто лъжете другите и се надявате те да ви се вържат на акъла!

Сайт за онлайн телевизия означава, в самия сайт да се гледа телевизия! А не някакви идиотщини, като "Ние сме сайт за онлайн телевизия, ама виждате ли, нямаме право и не излъчваме онлайн телевизия в сайта, а само имаме линкове към другите телевизии."
 
От: От: От: Разработен сайт за оналйн телевизия

...........
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Разработен сайт за оналйн телевизия

Нямам намерение да убеждавам никой в нищо...

Просто се дразня как се спекулира с това, гръмко заявяват, че имат сайт за онлайн телевизия, а в същото време са едва ли не сайт тип каталог: наблъскани с линкове които водят до телевизии, повечето разбира се неработещи. Потърси, огледай се и ще видиш, че съм прав и има много такива оферти.
 
От: От: От: От: От: Разработен сайт за оналйн телевизия

...........
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Разработен сайт за оналйн телевизия

Просто се дразня как се спекулира с това, гръмко заявяват, че имат сайт за онлайн телевизия, а в същото време са едва ли не сайт тип каталог: наблъскани с линкове които водят до телевизии, повечето разбира се неработещи. Потърси, огледай се и ще видиш, че съм прав и има много такива оферти.
преди време живях в чужбина и си бях направил в yola такав каталог с линкове за лична опутреба и върши работа на летището си гледах карбовски имаше 2 часа закаснение хаха. иначе, колегата е прав такав сайт който излъчва вътре и е легален няма как да имаш, но и този върши работа просто трябва да е много евтин:beer:
 

Горе