Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

gangster

New Member
Преди малко влязох и ми изквича антивирусната на Trojan Horse вероятно заради скриптовете вътре махнете ги за всеки случай. С ESET SMart Security съм.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

В темите има само текст. Риска да се заразиш от темата е същия като да се заразиш със свински грип като гледаш някой болен по новините :) .
 
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

Мен ми е ясно, че няма да се заразя, но малко е кофти като вляза и да ми вади червен прозорец "блокиране на зараза от свински грип":D
 
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

Уф боже, тоя есет работи както трябва само ако си е купен и лиценза му е платен, а не е аднат некъв фикс и т.н. булшит, земи си смени антивирусната ;)
 
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

С последната версия на 3-та съм и не е кракната платена е. От половин година съм с нея и ми държи компа чист и не съм имал проблеми. Обикновено всеки път като е изпищяла е имало причина, въпреки че този път от скрипт не можеш да се заразиш все пак е хубаво да ти каже че на скрипта не му е чиста работата щото от темата се вижда, че ако лепна подобен скрипт на сайта какви ще са последиците.:)
 
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

Oпpеделено има за какво да скочи, но то с това си се знае програмата проактивна защита - ThreatSense® технология. Реагира преди да се е заразил компа. Хубава е 3-ката, стабилно се държи. Препоръчвам 4-ката, има някои нови неща, като: блокирване на мултимедия, може да се интегрира с мейл клиентите на Microsoft и FF, самозащита, пп-гълбоко чистене, вграден SysInspector и още много такива новости. ;)
 
От: Разчистете тази тема, че ми изквича антивирусната

Oпpеделено има за какво да скочи, но то с това си се знае програмата проактивна защита - ThreatSense® технология. Реагира преди да се е заразил компа. Хубава е 3-ката, стабилно се държи. Препоръчвам 4-ката, има някои нови неща, като: блокирване на мултимедия, може да се интегрира с мейл клиентите на Microsoft и FF, самозащита, пп-гълбоко чистене, вграден SysInspector и още много такива новости. ;)

Половината работи не ги знаех.:) Харесвами това че се свързва с firefox-а(с по-новите версии) и блокира връзката като засече вирус и не позволява да се дръпне на компа. Ще мина на 4-ката като си взема нов комп до няколко седмици, че моя изгоря и сега съм с една щайга която ми отрови живота и не заслужава подобни екстри:)
 

Горе