Търся: Рапър

bnice

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
За едно сако и клип ще направи, така че си е оферта. Само уредете авторските права, че като стане хит, ти да прибереш парите за пекарната, модната къща, магазина за секънд хенд и всички останали бизнеси, които си запланувал.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва да израпира седем думи акапела.

На много интересни се правите но точно ей такива осмиват форума, особено в очите на нови хора. Ясно, че всеки форум има форумни критърси.

s1yf0x

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва да израпира седем думи акапела.

На много интересни се правите но точно ей такива осмиват форума, особено в очите на нови хора. Ясно, че всеки форум има форумни критърси.
Тигре, ако не знаех че си от Сливен щях да те питам с каква нискокачествена дрога се друсаш преди всяка твоя тема в този форум. Обаче там всичко е с високо качество и за износ, и наистина не разбирам какъв ти е случая.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
57   0   0
Поръчвал съм от него - много точен и коректен. Пращаш парите по ПейПал и до ден имаш песента.
Майтапа на страна, пича го предлага това от години, сигурно е коректен, щеше да се е чуло, ако не е, а и подобна песен, със сигурност е свеж подарък и приятен спомен за някой зевзек, който не му трябва нещо конкретно материално.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Аз пък съм го "засичал" в Димитровград, той твърди, че е от Котел.. Нещо не е много ОК, странно държание. Пише ми на лични някви неща се едно се познаваме от 1000г.. Един път е мн учтив, друг път директно заплахи.. хах Търси тук от цифра време некви куци пари, а в същото време се проявява като чист прахостник и често гъзарее все едно е капо ди тути.. Знам само, че в началото съм го объркал с друг човек, може би баща му.. Тоз няма грам характера, който съм си представял.
Тей че ако е имало препоръки от моя страна, отпадат :)

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Гошо от Почивка е познато име от преди доста години и съм сигурен че доста хора го помнят, но той не може да рапира. Ако тръгна да търся по канали ентусиасти и без пари ще се намери.

desoe

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Гошо от Почивка е познато име от преди доста години и съм сигурен че доста хора го помнят, но той не може да рапира. Ако тръгна да търся по канали ентусиасти и без пари ще се намери.
Намери в социалките V:RGO и му пиши. Според мен ще се навие на 10 000 лв., така че може да стане работата.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва ми за сайта за дрехи втора ръка. Нямам никакво време, сигурен съм че ако не тук, то изобщо е пълно с квартални рапъри.

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Награда
0000310181-article3.jpg

За който ме свърже с някой хипхоп самодеец.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Тази банкнота можеш само да мечтаеш да я имаш :) А и случайно да си я наследил, ще я изпукаш за отрицателно време ;) :D

Горе