Реални резултати????

Как да няма резултат пари от нета се вадат лесно но преди да стигнеш до там трябва да четеш много!

Аз определено се занимавам с domain бизнес!

Продавам PR домайни

Вадят ми понякога до $1000 на ден зависи колко му е PR
 
Здравей, и добре дошъл при нас бате :) Надявам се тук да ти хареса и престоят да бъде приятен, а след като си в бизнеса с старите домеини си мисля че в този форум ще срещнеш и потенциални клиенти :)

Че е необходимо четене за да успееш в онлайн бизнеса съм съгласен, но не е чак толкова много и всеки който ИСКА може да се научи как става. Стига да му се чете... :)

Успех в бизнеса и се навъртаи наоколо :)
 
писали сме им отговарят с стандартната бланка :( даже в един форум през февруари се бяхме разбрали няколко души да пратим имеил да изглежда по масирано ама засега няма резултат
 
PayPal в България скоро няма да видим. Никакви масирани мейли или каквото и да било не е достатъчно за да ни изкара от черния им списък.
Това е истината :D
 
А какъв е този "Черен списък" защо сме ватре ? заради крадени акаунти
или какво?
 
докъто сарфирам из нета на доста места забелязвам надписи от сорта "бойкот срещу paypal" май яко са згафили. доста сайтове са ги махнали като метод за плащане.
 
Аз лично знам за случай в който въпросните PayPal бяха блокирали много акаунта заради някава издънка. Бяха закрити много webmasters акаунти със солидни суми в тях - и това се е случило заради някаква докладна на някиой си че има едиквоси - не съм сигурен ама беше за тези webmasters занимаващи се в Pharmacy индустрията. Абе голяма мизериям им направиха тогава. Т тази система е много коварна - не питат никои, не предопреждават никой - просто си взимат решение и се го изпълняват.

А това че повечето сайтове ги махат като опция за плащане само може да ни радва. Замислете се ако станат повече такива сайтове. Няма ли да ни пука за PayPal в БГ - НЕ. :D А иначе сме в блек листата заради красавците които откраднага много акаунти и поръчали голямата пратка радуер по интернет с акаунт на Бойнг. Идиотите не знам как са си мислили да си ги вземат в Бг, но полседиците са че Бойнг продаваха хардуер по едно време. :)
 
От: Реални резултати????

Аз лично знам за случай в който въпросните paypal бяха блокирали много акаунта заради някава издънка. Бяха закрити много webmasters акаунти със солидни суми в тях - и това се е случило заради някаква докладна на някиой си че има едиквоси - не съм сигурен ама беше за тези webmasters занимаващи се в pharmacy индустрията. Абе голяма мизериям им направиха тогава. Т тази система е много коварна - не питат никои, не предопреждават никой - просто си взимат решение и се го изпълняват.

А това че повечето сайтове ги махат като опция за плащане само може да ни радва. Замислете се ако станат повече такива сайтове. Няма ли да ни пука за paypal в БГ - НЕ. :d А иначе сме в блек листата заради красавците които откраднага много акаунти и поръчали голямата пратка радуер по интернет с акаунт на Бойнг. Идиотите не знам как са си мислили да си ги вземат в Бг, но полседиците са че Бойнг продаваха хардуер по едно време. :)


Хаха верно темата е стара ма се събарям от смях като я чета.Значи Българи поръчали Хардуер части със акаунтите на Боинг... :) Хехе ейй доскоро бяхме известни с мамата ся сме известни с хакерство и кражи..Сори ако се получава малко спам ама просто не се сдържах да постна едно коментарче. :) Иначе още си чакам парите от бъкс.то ...Има да чакам още няколко месеца, но катогледам плащат. :)
 

Горе