Ревниви ли сте ?

LEONDER

New Member
Сега за мен До болка съм ревнив.Вдигам скандали бунтове и какво ли не,тенджери и чиний летят и всичко е свързано с обичта ми и ревността .Роб съм на чуствата си,а не трябва.Рева понякога Слаб ли съм-че Обичам.Прощавам изневяра -слаб ли съм?ПУСТАТА МУ ОБИЧ.Не може да се живее без нея!Ех попаднал съм подобно на КРЕТЕНА в дупка но любовна!

А вие?

Ревниви ли сте,ако видите приятелката ви,жена ви да си говори с някой друг мъж? И отдавате изцяло на мега инет проектите си, за да не станат скандали.Или по душа сте скандалджийй.Трябва ли да вярваме на жените.Прощавате ли изневяра?Как преодолявате предателството?Ревността разяжда ли чуствата ви.Ревливи ли сте ако ДАМАТА ви изостави?Все тактични въпроси- моля хора с сериозни интернет проекти ,защото могат да ги изоставят - а нема кой да им готви докато са над кодовете .


Не живея 100 живота, да отлагам за кога?!
Не живея 100 живота, ще започна от сега!
Още днес по-човешки своя свят ще подредя,
всичко и на всички ще простя!
Не живея 100 живота любовта си да пестя!
Не живея 100 живота, ще започна от сега!
Вече няма да отлагам да съм нежна с теб Любов,
не от утре, а от днес започвам нов живот!


[video=youtube;g9-y-qNj7cw]http://www.youtube.com/watch?v=g9-y-qNj7cw[/video]
 
От: Ревниви ли сте ?

LEONDER новият Даласуеб(или старият с нов ник). :D Бързо го почервенихте.

Този "Скандалджий" некакъв римлянин ще да е? :D
 
От: Ревниви ли сте ?

Аз като жена мога да кажа, че ревността спохожда и мъжете и жените. Но явно при теб като мъж, това чувство преминава леко границите, щом стигаш до чупене и сълзи. Запитвал ли си се дали имаш повод да ревнуваш? Защото ако ревнуваш без повод тогава е лошо. Един разговор на твоята дама с друг мъж, нищо не значи, както и това, че са пили кафе. Може би са колеги или е нейн приятел, когото познава отдавна. Старай се да не мислиш за това, както пишеш, отдавай се на работа, спорт, срещи с приятели. Да ревнуваш е човешко, но до определен момент. Болезнено ревнивите са несигурните хора. Вярвай в себе си повече, мисли си по често, че тя като теб друг няма да намери...ей такива позитивни неща мисли
 
От: Ревниви ли сте ?

О тук се събраха само мъже,тънкопишковци,женомразци и им личи от разстояние.Със сигурност 80% от това ,което съм писал се отнася и за тях, но о небеса те са МЪЖЕ,как ще споделят неща от рода на ОБИЧ!Нали трябва твърд КУРс към прогреса.Но с една дума женката е шията в къщи а мъжете си мислим ,че сме питела:)
humor_petel.jpg
 
От: Ревниви ли сте ?

Момко, осъзнай се докато е време. Тъй като подозирам, че скоро ще ядеш баницата, да те светна докато си още тука - ревнивия мъж е напаст, тормоз и кошмар за жена, деца, родители, роднини и всички наоколо! Виж какво стана с идиота от Смолян, бог да го прости, ревнивеца, дето се самозапали. Други ревнивци гният в затвора, защото изпотрепаха приятелките си, съпругите си и дори децата си! Влез в пътя докато е време и иди на психолог, това което описваш е патологична ревност и няма нищо общо с нормалните хора и истинската любов.
 
От: Ревниви ли сте ?

Да бе значи да им даваме да се чифтосват с наше позволение!ЙОК режем глави!Мъжа може да има много жени,Жента само един Мъж това е
:twisted:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Ревниви ли сте ?

Towa е стара муцуна, са се прави на ударен:p
 
От: Ревниви ли сте ?

ЙОК режем глави!Мъжа може да има много жени,Жента само един Мъж това е
:twisted:

Момко, ти си за психиатър! Тебе нормална жена няма да те търпи. Най-много някоя откачалка като тебе да си намериш. Добре че себеподобните се привличат - кой къв е, това намира.
 
От: Ревниви ли сте ?

Напротив ще ме търпи и тютюна не село ще ниже.Аз женката я взех девствена.Така види ли други п.шки, ще се развали луфта.Така е и при пограмистите друг сложи ли си свой код:)

Оставам с убеждението,че сте съгласни да ви изневерят и да ги търпим жените?

ЛЮБОВТА Е ЗА ОТКАЧАЛКИ с нежни и романтични души,ЛЮБОВТА Е СИЛА, другото е секс или СОКЧИКАР му викат по нашия край:lol:
 
От: Ревниви ли сте ?

Далъсе, къде се изгуби бе?
 
От: Ревниви ли сте ?

Хахахах форумът бавно става кръстоска между бг-мама, калдата и тийн проблем :D
 
От: Ревниви ли сте ?

Тамън се затъжихме за екшън и ей ти старата муцуна дойде да разнообрази сивото ежедневие във форума :)
 
От: Ревниви ли сте ?

Защо ме оприличавате с некъв си Далъс.Нито го знам, нито ми има ордените и женските скалпове на ревера:rolleyes:
 
От: Ревниви ли сте ?

Аз женката я взех девствена.
Взел те е селския козел. И не си бил девствен. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Ревниви ли сте ?

Взел те е селския козел. И не си бил девствен. ;)

Що имам чусво, че ревнуваш.По нашия край момите не се чифтосват безразборно.До сватбата не кръшкат.Пазят се за първата брачна нощ.
За това по нашия край има лаф.Мъка ми е за булката тази вечер:)

bulka-po-prashki.jpg
 
От: Ревниви ли сте ?

Що имам чусво, че ревнуваш.По нашия край момите не се чифтосват безразборно.До сватбата не кръшкат.Пазят се за първата брачна нощ.
За това по нашия край има лаф.Мъка ми е за булката тази вечер:)

Виж файлът 6348

Жал ми е за козела...
 
От: Ревниви ли сте ?

къде тъдява си видял,че се заяждам COOl ICE
пиша си и ми отговарят
Предприемачите да не би да са ВАКСАнирани от ревност:)
 
От: Ревниви ли сте ?

Ваксинирани сме, човек. Или казано, за да го разбереш - ние тук сме повод други да ревнуват, а не ние да ревнуваме. Сещаш ли се, играчи, баце. Ако някои ще бие жена си от ревност, вчера си взех много здрав колн от АРТ-а, та да си кажа. Може да го насоча и към магазика за гумени цици. В случай, че се почувства слаб и ревността му идва в повече.

За играчите, само ще кажа, че дойде топлото и що прелести се разхождат навън. Една даже за малко да ми извади окото в метрото, докато сиседях. ;)
 

Горе