Революцията в Украйна

От: Революцията в Украйна

http://www.stihi.ru/pics/2011/03/02/9090.jpg

Е ти едно хубаво руско село - кал и мизерия. Ако в САЩ Детройт и няколко гета изглеждат така. То в Русия само Москва и няколко големи града изглеждат добре. Другото е кал и мизерия.

9090.jpg
 
От: Революцията в Украйна

Това какво общо има с тезата ти, че негрите били се интегрирали и се справяли добре. Да ти пусна ли снимки от Йоханесбург? Или искаш снимки от бурните вечери на английските младежи по големите ситита, където си серат в устите на публично място?
 
От: Революцията в Украйна

Снимката показва че в Русия дори местното "чисто" население е деградирало повече от негрите в Детройт.

Надявам се не гориш от желание да живееш сред някоя от двете групи.
 
От: Революцията в Украйна

Ти май гориш от желание да живееш сред негри. Първо не знам откъде е снимката ти, второ предполагам тия хора винаги са били бедни и не виждам как могат да го променят. За какво пропадане ми говориш? Вчера умря терористът Мандела, потърси си в тубата има един филм за престъпността в Южна Африка от тая година, да видиш в какво са преврънали проспериращия ЮАР, твоите черни събратя. Нещо като Детройт, ама в пъти по-страшно.

Колкото до Русия - смешен си. Да не ти пускам снимки от Ню Йорк с клошарите под мостовете, които спят в палатки и ядат храна от кофите за боклук. Между другото, четох скоро една статия, че САЩ е на първо място по деца бездомници.
 
От: Революцията в Украйна

Ти май гориш от желание да живееш сред негри. Първо не знам откъде е снимката ти, второ предполагам тия хора винаги са били бедни и не виждам как могат да го променят. За какво пропадане ми говориш? Вчера умря терористът Мандела, потърси си в тубата има един филм за престъпността в Южна Африка от тая година, да видиш в какво са преврънали проспериращия ЮАР, твоите черни събратя. Нещо като Детройт, ама в пъти по-страшно.

Колкото до Русия - смешен си. Да не ти пускам снимки от Ню Йорк с клошарите под мостовете, които спят в палатки и ядат храна от кофите за боклук. Между другото, четох скоро една статия, че САЩ е на първо място по деца бездомници.

Що си мислиш, че в Москва няма клошари дето да спят под мостовете и да ядат храна от кофите за боклук. :lol: :lol: :lol: :lol:


Що си мислиш, че Мандела пък има нещо общо с престъпността в ЮАР. И без него пак щеше да си има престъпност, само нямаше да има филмчета в тубата. :lol: :lol: :lol:

Съответно щеше да си мислиш, че няма престъпност. :lol: :lol: :lol:
 
От: Революцията в Украйна

Не съм казал, че няма клошари.

А престъпността е била сведена до минимум по време на предния режим. Айде, нека негър да ти го каже:

[video=youtube;j4f0INWfws0]http://www.youtube.com/watch?v=j4f0INWfws0[/video]

И не говорим за престъпност. Говорим за БРУТАЛНА престъпност, както в Детройт - най-криминалния град в щатите.
 
От: Революцията в Украйна

[video=youtube;05_yP7KdLns]http://www.youtube.com/watch?v=05_yP7KdLns&feature=youtu.be[/video]
 
От: Революцията в Украйна

Абе redrum да те питам аз сега да ми обясниш ти - уж ги разбираш.

Полша у ЕС, Украйна извън ЕС. Двете страни са горе долу еднакви по население. Украйна обаче има повече ресурси Донбас (въглища, стоманена руда). В Украйна са и най-богатите черноземни площи и на Украйна и викат житницата на Европа.

Та я ми обясни как така едните имат 4 пъти по-висок стандарт. Пък другите почти не са им мръднали заплатите от времето на соца. А да и Русия и на двете страни до време им продаваше газта за 400 долара, както и на нас (сега на Украйна им я намали).


Та ми кажи как тъй стана баце. Къде сбърка Украйна, че преди 20 години бяха на едно дереже с Полша, а сега Полша е къде напред. А Украйна и диша прахта. Хем не е в ЕС, хем се намира до необятния руски пазар и може да изнася през една граница квото си хареса за необятния руски пазар.

Почти същото положение като преди 24 години, само дето сега имат дългове горките украинци. Хем не са в ЕС, няма Сорос, няма МВФ пък са взели дългове и следващите 2 години имат да връщат дълг за 15 милиарда доларчета. Интересно а. Пък Полша няма този проблем.


Помисли си кое може да е причината за тези така "скромни и малки" разлики в стандарта на живот на украинците и поляците.
 
От: Революцията в Украйна

Maле не думай, поляците и полякините са вързали и цъфнали :lol::lol::lol:

Ходи питай някой от Полша колко и е богат и голям стандарта :lol:
 
От: Революцията в Украйна

Поляците имат поне три пъти по-висок БВП от Украйна при 7 милиона по-малко население.

38.5 население на Полша, 514 милиарда БВП
45.5 население на Украйна, 165 милиарда БВП

Данните са на световната банка.

Имаш ли нещо против полякините? Мога да те запозная с една кака, която ще ти промени мнението :)
 
От: Революцията в Украйна

Знам ги аз, понеже има някакви туристи лятото и общо взето ги знам какви са. Само не ги изкарвайте, че са много напред и много добре живеят.
 
От: Революцията в Украйна

Математик, виждали сме разни тигри, които после са се сгромолясвали, то не бяха северни, южни и квито си поискаш. Стотици милиарди са налети в полската икономика от ЕС, та за това са дръпнали напред. На Украйна не ми е известно някой да е наливал венозно 100+ милиарда евро. Толкоз за свободния ти пазар и недирижираната икономика.
 
От: Революцията в Украйна

Аз не съм казвал нищо за свободния пазар :) Та като са им дали пари, що да не ги вземат :) И на мен ти сега ако решиш да ми пратиш един чувал с пари, няма да ти го върна :D
 
От: Революцията в Украйна

Математик, виждали сме разни тигри, които после са се сгромолясвали, то не бяха северни, южни и квито си поискаш. Стотици милиарди са налети в полската икономика от ЕС, та за това са дръпнали напред. На Украйна не ми е известно някой да е наливал венозно 100+ милиарда евро. Толкоз за свободния ти пазар и недирижираната икономика.


Интересно що ги наляха в Пошла, а не в Украйна. Вземи се замисли над това.


Може би щото Полша са в ЕС, може би Полша си усвоява еврофондовете, а не им ги спират периодично като на нас. Може би щото в Полша има закони и те се спазват и инвеститорите предпочитат да инвестират там. А не, примерно в Украйна, за която не е много ясно кво ще му скимне на президента им и накъде ще обърне курса.


Или може би щото Полша спазва тъй наречените европейски ценности, пък Украйна не. Ми да, европейските ценности не става за ядене. Ама ако ги спазваш ти наливат едни пари както се изразяваш ти. Ако смея аз да се изразя - идват едни хора с пари, които инвестират, създават работни места, изнасят продукция и тека печелят и те, печелят и местните хора. Но за да дойдат хората с парите, на тях им трябва сигурност и предвидимост.
 
От: Революцията в Украйна

То тва да говориш с Тиква и с радио и с гербер е едно и също - няма файда.
 
От: Революцията в Украйна

Това в Украйна голяма пропаганда от запада ми се струва
Да правят протести и да ми развяват европейски знамена, баси облъчените марионетки
То в Брюксел протестират срещу ЕС, па тези украинци наистина голями европейци
 
От: Революцията в Украйна

На украинците в момента им прожектират тоя филм дето ние го гледахме вече

Създава се медиен герой - В ролята на Кличко

Следват безредици и протести

Медийният герой идва на власт на бял кон

След четири години го гонят с камъни и са още по бедни от колкото преди това

А народа си вика добре де как му повервахме на тоя Кличко като е прост на лейка и даже украински не знае като хората

Дето се вика гледали сме го този филм - Викат му цветна революция - Добре че последната серия дето ни я прожектират в момента в БГ е пълен фарс и никой вече и се не връзва - Тия дни щели да я свалят от екран щото журналистите били повече от протестиращите
 

Горе