Търся: Регистрация вип клиент с кауза

Сега са на "Тианде" или нещо от този род.


Аз нито ще се регистрирам, нито ще си поръчам нещо. Доста хора от форума също


Да ти е*ба и випа. По-добре тези 70 лв да ти ги превеждаме на тебе в пей пъл или там каквото имаш, а не да взимаш само процент от тях. Дай ми Пей пал мейл на лични и ще ти ги пусна там.
Да от една страна сте прави но просто съм свикнала да има нещо на среща както с развитието на фб страници и реклами не е проблем ще оставя PayPal ....който иска да види документи да ми каже вибер ще изпратя след това вече ще прецени дали да помогне
 
ще оставя PayPal ...
Остави го! И с малкото, което можем да направим, това да сбъднем мечтата на една жена, да стане майка, то това за нас ще бъде нещо даващо смисъл !
 
Остави го! И с малкото, което можем да направим, това да сбъднем мечтата на една жена, да стане майка, то това за нас ще бъде нещо даващо смисъл !
Имаш профила ако искаш първо там пиши за да изпратя изследвания след това вече ще решиш :) няма как ти пиша на лично тук не даде
 
Нека някой който разбира да погледне документите а ти остави тук данни за превод
 
Нека някой който разбира да погледне документите а ти остави тук данни за превод
Записах си час за второ мнение в инвитро център за съжаление е платено там в която и група да се качат изследвания ще се разбере, че има проблем просто не искам без човека който направи превода да не е видял
 
Здравейте на всички в вторник съм в друг инвитро център и ще ви държа в течение :) ако някой иска да ми помогне може и като се възползва от развитие и поддръжка на фб страници и реклами или ако има други предложения
 

Горе