Търся: Регистрация вип клиент с кауза

Е как не помага , като това е въобще идеята на МЛМ бизнес модела ....

Само с продаване трудна работа и 100 лева да изкараш
Тук става въпрос за вип клиенти за помощ другото ако желаят
и какво ще и помогне тук от форума да се регнем 100 човека които после няма да пазаруваме, ако и дават по лев за нови регистрации, да ще изкара временно пари, но после мъртви души
Капка по капка вир ако желаеш помогни изобщо не си прочел и самата кауза :)
 
и какво ще и помогне тук от форума да се регнем 100 човека които после няма да пазаруваме, ако и дават по лев за нови регистрации, да ще изкара временно пари, но после мъртви души
Е тук у форума определено няма, тука все пак има само про-та.

Е и не само някой да пукне и да се регистрира няма да стане, треа да се работи с Тея хора. Да ги учих как те да изкарват пари , че да печелиш и ти .
Както казах очевадно е че ти си от хората,които явно не е имало кой да ги научи какво да правят и резултата е това.... Няма смисъл уж.


Същото е със е оня на отсрещната улица дето отвори заведение и фалира след 1 година ... Питай го дали има смисъл и дали не е изгубил време и пари ей така. Това се получава да не прозвучи като обида , но от "невежество"
 
Както казах очевадно е че ти си от хората,които явно не е имало кой да ги научи какво да правят и резултата е това.... Няма смисъл уж.

това за мен ле се отнася, че ми стана смешно малко

на авторката и прочетох каузата, но помощ не мога да ти дам тъй като имам регистрация от 1995 година там
 
Както казах очевадно е че ти си от хората,които явно не е имало кой да ги научи какво да правят и резултата е това.... Няма смисъл уж.

това за мен ле се отнася, че ми стана смешно малко

на авторката и прочетох каузата, но помощ не мога да ти дам тъй като имам регистрация от 1995 година там
Не си видял изцяло каузата
 
Бих опитала с нашите продукти: българска роза. Не се намират във всички градове. Скоро бях в Монтана и ми се наложи да търся определени продукти, като балсам за устни, за чуждестранна приятелка. Звъннах на компанията да се информирам къде в града мога да купя от техните продукти (защото в Гугъл не открих нищо). Насочиха ме към аптека Алба. За съжаление беше свършил този артикул. Продавачката беше много отзивчива и се извини, че в момента нямат от балсама. Купих си за мен рол он парфюмче с розово масло. Нямам думи да опиша трайността и уханието му.

Идеята ми е, че би могла да се свържеш с компанията и да се допиташ предлагат ли безплатни мостри или продукти с код за отстъпка. Може би ще се намери решение да продаваш като афилиейт съдружник на приятели. Ако в града ти няма местен магазин, ще е плюс за теб. :) Продуктите им са топ и родни.
 
Не си видял изцяло каузата
да така се оказа, но това което ми прати го няма в първия пост
 
линка е задължителен
 
Бих опитала с нашите продукти: българска роза. Не се намират във всички градове. Скоро бях в Монтана и ми се наложи да търся определени продукти, като балсам за устни, за чуждестранна приятелка. Звъннах на компанията да се информирам къде в града мога да купя от техните продукти (защото в Гугъл не открих нищо). Насочиха ме към аптека Алба. За съжаление беше свършил този артикул. Продавачката беше много отзивчива и се извини, че в момента нямат от балсама. Купих си за мен рол он парфюмче с розово масло. Нямам думи да опиша трайността и уханието му.

Идеята ми е, че би могла да се свържеш с компанията и да се допиташ предлагат ли безплатни мостри или продукти с код за отстъпка. Може би ще се намери решение да продаваш като афилиейт съдружник на приятели. Ако в града ти няма местен магазин, ще е плюс за теб. :) Продуктите им са топ и родни.
Благодаря за в момента ще пробвам в Орифлейм по нататък нови неща каузата е важна проблема е много сериозен ще помоля който има възможност да сподели и да помогне :)
 
Промених го :) за съжаление не се вижда линка ми
вижда се линка към каузата. Според мен има и платформи, които можеш да позлваш за целта. Например:БГ - https://timeheroes.org/bg/


Не знам дали Лео Кадели би се включил но може да говориш и с нефго дори.

Patreon, Donorbox, GoFundMe., OneCause. ..., Buy Me A Coffe, hypage и други


С удволствие бих дарил директно вместо да се регистрирам и да не купувам продукти, от което ти няма да спечелиш ( аз не ползвам такива истории подобни на орифлейм и сродни ).
 
вижда се линка към каузата. Според мен има и платформи, които можеш да позлваш за целта. Например:БГ - https://timeheroes.org/bg/


Не знам дали Лео Кадели би се включил но може да говориш и с нефго дори.

Patreon, Donorbox, GoFundMe., OneCause. ..., Buy Me A Coffe, hypage и други


С удволствие бих дарил директно вместо да се регистрирам и да не купувам продукти, от което ти няма да спечелиш ( аз не ползвам такива истории подобни на орифлейм и сродни
вижда се линка към каузата. Според мен има и платформи, които можеш да позлваш за целта. Например:БГ - https://timeheroes.org/bg/


Не знам дали Лео Кадели би се включил но може да говориш и с нефго дори.

Patreon, Donorbox, GoFundMe., OneCause. ..., Buy Me A Coffe, hypage и други


С удволствие бих дарил директно вместо да се регистрирам и да не купувам продукти, от което ти няма да спечелиш ( аз не ползвам такива истории подобни на орифлейм и сродни ).
Здравей, благодаря ти на този етап предпочитам Орифлейм искам още едно мнение на лекар и тогава ще сложа и дарителска сметка сумата която събера ще ми е от помощ докато чуя второ мнение някой ако се съмнява в това което казвам ще му предоставя изследвания и от инвитро център всичко което е описано не бих си позволила за подобни неща да лъжа на този етап искам да има нещо на среща
 
орифлейм беше на мода преди 20 години, да не те отчайвам но пари от това няма, ако някой случайно се регистрира, то е за да пазарува за него определен продукт с отстъпката за дистрибутор

същото е с ейвън, аквасорс и .. млм компании
AVON пази някакъв стандарт. Въпреки, че и там има надолу, като качество. Съдя по някои продукти, които съм вземал и още ги имам от преди 3-4 години и ги сравнявам със същите, които са в нова опаковка, със същите характеристики по етикет, но реално не са на 100% същите.
 
AVON пази някакъв стандарт. Въпреки, че и там има надолу, като качество. Съдя по някои продукти, които съм вземал и още ги имам от преди 3-4 години и ги сравнявам със същите, които са в нова опаковка, със същите характеристики по етикет, но реално не са на 100% същите.
Ще видим какво ще стане тук :) освен това повечето може да видят какви други услуги предлагам мисля, че съм се доказала
 
Бих те посъветвал да си организираш благотворителна кампания, вместо да се занимаваш насила с орифлейм и други подобни тъпотии. И да се регнем 100 човека и да вземеш 100 лева, това какво ти помага като ти трябват хиляди? По добре всеки от нас да дари по 10 лева.

Наскоро правих за жена в твоето положение кампания, целевата й сума беше от порядъка на 10,000 лева и изпълнихме около половината, другата част тя ще си я дофинансира. Обмисли идеята - вероятно имаш скрупули, смяташ, че това е просия и тн. Не е.
 
Бих те посъветвал да си организираш благотворителна кампания, вместо да се занимаваш насила с орифлейм и други подобни тъпотии. И да се регнем 100 човека и да вземеш 100 лева, това какво ти помага като ти трябват хиляди? По добре всеки от нас да дари по 10 лева.

Наскоро правих за жена в твоето положение кампания, целевата й сума беше от порядъка на 10,000 лева и изпълнихме около половината, другата част тя ще си я дофинансира. Обмисли идеята - вероятно имаш скрупули, смяташ, че това е просия и тн. Не е.
Здравей, да кофти се чувствам когато да са събера ще са от помощ за мен ще има дарителска сметка всичко е временно искам още едно мнение на лекар а през това каквото и сума за събера ще ми помогне мисля, че в форума се вижда, че съм коректна на този етап с Орифлейм поддръжка на фб страници и реклами искам да има нещо на среща
 
Бих погледнал дали няма някоя по-нова МЛМ компания с по-непознат бранд и продукти.
Сега са на "Тианде" или нещо от този род.

Да на ясно съм, че регистрация не помага
Аз нито ще се регистрирам, нито ще си поръчам нещо. Доста хора от форума също

който иска да ме подкрепи е нужно да си направи регистрация като вип клиент и когато желае може си купи нещо
Да ти е*ба и випа. По-добре тези 70 лв да ти ги превеждаме на тебе в пей пъл или там каквото имаш, а не да взимаш само процент от тях. Дай ми Пей пал мейл на лични и ще ти ги пусна там.
 
Да ти е*ба и випа. По-добре тези 70 лв да ти ги превеждаме на тебе в пей пъл или там каквото имаш, а не да взимаш само процент от тях. Дай ми Пей пал мейл на лични и ще ти ги пусна там.

вип е безплатна регистрация не платена, тия 70 лева са ако направиш поръчка на тази стойност ще ти дадат фрии доставка

бизнес акаунта им е платен

въпреки всичко да остави пейпал, револют, ипей, банка, всеки може да метне каквото прецени
 

Горе