Регистрация в директории

От: Регистрация в директории

явно съм писал в старата тема,

я един ъпец и тук: поръчах от TheBusiness - читава работа и в срок, естествено добавил съм му един итрейдър

поздрави
 
От: Регистрация в директории

@newebie пиши ми на скайпа да си полафим малко за събмитването :D
 
От: Регистрация в директории

явно съм писал в старата тема,

я един ъпец и тук: поръчах от TheBusiness - читава работа и в срок, естествено добавил съм му един итрейдър

поздрави

:neutral::neutral::neutral:
 
От: Регистрация в директории

Предлагам ръчна регистрация в директории
Директориите които са на английски :

PR 9 - 3 на брой
PR 8 - 24 на брой
PR 7 - 88 на брой
PR 6 - 100 на брой

ОБЩО : 215 с висок PR. ( Цена: 15лв. ) :shock:

Ако правиш читава регистрация с поне 30% листване в тея високи PR
не 15лв ами да не казвам конкретни суми каква трябва да е цената.Нищо лично,но мисля,че затова се правят трудно пари от СЕО в БГ.Но на запад знаят получаваш това,за което плащаш.

Ако наистина вършиш толкова работа за тея пари прати ми лично съобщение имам проект за СЕО услуги на по-други цени :)
 
От: Регистрация в директории

Искаш да кажеш , че не изпращам сайтовете в всички директории или какво???

Сайтовете ги изпращам ръчно , и не пропускам никакви директории...
Накрая на събмита , може да се види и по имейлите , които са получени в пощенската кутия . Е то не всички изпращат емайл , но повечето .. :)
 
От: От: Регистрация в директории

Предлагам ръчна регистрация в директории
Директориите които са на английски :

PR 9 - 3 на брой
PR 8 - 24 на брой
PR 7 - 88 на брой
PR 6 - 100 на брой

ОБЩО : 215 с висок PR. ( Цена: 15лв. ) :shock:

Ако правиш читава регистрация с поне 30% листване в тея високи PR
не 15лв ами да не казвам конкретни суми каква трябва да е цената.Нищо лично,но мисля,че затова се правят трудно пари от СЕО в БГ.Но на запад знаят получаваш това,за което плащаш.

Ако наистина вършиш толкова работа за тея пари прати ми лично съобщение имам проект за СЕО услуги на по-други цени :)

аз ще ти кажа намерих един от по на изток който субмитва в 1000 дира за 8$, е ти колко искаш да вземе за събмитване на сайт в 215 директории а? трябва ти образование ли, някакви изключителни знания ли какво? също нищо лично ама вече почвам да се дразня от дървени философи, кажи колко струва според теб тази услуга и какво повече си представяш за нея?
 
От: Регистрация в директории

Наистина повечето оферти във форуми като DP за такива услуги са със смешни цени...Друг е въпроса какво получаваш на тази смешна цена. :oops:
 
От: Регистрация в директории

темата се е поизместила малко според мен ..явно всеки различно разбира що е то услуга "регистрация в директории"
ако говорим за събмит като събмит ...10 ст. на директория нормално е да е цената ....

един от по на изток който субмитва в 1000 дира за 8$
Ако правиш читава регистрация с поне 30% листване в тея високи PR
това са някакъв друг вид услуги :)
 
Последно редактирано:
От: От: Регистрация в директории

Но на запад знаят получаваш това,за което плащаш.:)

На запад съм живяла доста време. Там обратното важи с по-голяма сила - Плащаш само това, което получаваш.

Останалото е на кредит.

А да, не мога да премълча коментара си относно тримесечните разчети на енергото (уравнения). Ми да направят изплащането на горниците веднъж на година и да ни затриват вкупом и надлежно!
 
Последно редактирано:
От: Регистрация в директории

темата се е поизместила малко според мен ..явно всеки различно разбира що е то услуга "регистрация в директории"
ако говорим за събмит като събмит ...10 ст. на директория нормално е да е цената ....

това са някакъв друг вид услуги :)

нещо не разбирам, според теб каква е разликата между това да ми вземат 8$ за 1000 и 15 лв. за 215, изключваме качеството на списъка, и акцента пада върху това колко качествено се събмитва, и как да тълкувам събтит като събмит, все е едно и също

П.П. :) а каква е връзката на енергото с регистрацията по директории?
 
От: От: Регистрация в директории

П.П. :) а каква е връзката на енергото с регистрацията по директории?

Ами връзката е, че ти се мъчиш да регистрираш по директории, за да печелиш (в общия случай). Енергото, обаче, предварително си е направило план да вземе печалбата ти, че ако има как - и отгоре. :)
 
От: Регистрация в директории

xopacuo малко по културно го давай.Много са,като теб в БГ и незнам кой е дървен философ само да ти кажа,че от 2004 съм в бизнеса ама не българския.Има цени и цени ако ме разбираш.
В България,като почна да (нашумява) СЕОто всеки собственик на мандра почна да кара секретарката да прави събмишъни в директории някой много яко беше го формулирал.Завършваше с нещо от сорта (...а най добре някое момче от блока дето разбира за 5 лева да направи СЕОто и събмишъна...)Така че и за 5 долара да ти предлага 1000 директории я видиш 5 бек линка я не.А отделно колко е мотивиран човек за тея пари да върши качествено работа.Ако говорим само за гол събмишън ок.Ама ако не са индексирани поддиректориите,където ще те аднат пак са пари на вятъра.Айде някой,който е ползвал от вас услуги за 5-10 долара да ми каже след тях колко бек линка вижда в яхууу към сайта си 1-5? :mad:
Ръчният събмит за мене е една допълнителна услуга към СЕО пакет.Ама защо ли се впрягам за БГ говорим.
 
Последно редактирано:

Горе