Редактиране на HTML кода

defteros

New Member
Може ли някой да ми каже, за какво точно се използва тази настройка във blogger.com!?
Пише че може да се редактира съдържанието на шаблона т.е. шаблона може и да не е от техните или кво:(?
Знам че за оптимизация трябва да се обърне внимание на хеад,титл и мета таговете.Нещо общо? :oops:
 
От: Редактиране на HTML кода

за каквото пише за това се използва функцията , но не може да не е от техните ........ шаблона трябва да е за blogger

готиното е че ако промениш нещо в HTML кода и не е вярно не го приема :)
 
Последно редактирано:
От: Редактиране на HTML кода

има безброй много сайтове от където може да намериш шаблони за blogger само напиши "blogger templates" в търсачката :)
избираш си шаблон какъвто на теб ти харесва , изтегляш го и го ъплоадваш

две много полезни сайтчета където ще намериш отговор на въпросите си са : bloggertricks . com и bloggertrick . com
 
От: Редактиране на HTML кода

дабре де в търсачката що не написа какво търсиш на български щеше да ти отговори :)

а иначе в подписа на някой от форума гледах сайт на български tricksforblogger . info

п.п. ако никой не чете няма да има кой да отговаря на въпроси
 
Последно редактирано:
От: Редактиране на HTML кода

Еми намери си сайтове, или блогове на който тамплейти за блогър и си мисля, че проблема ще и се реши бързо. То не ти трябва информация за това, това е като всяка платформа. В тази се интегрира по 2 начина: 1. като риплейснеш целия код или 2. като ъплоднеш целия темплейт, който е във формата на файл, който се разпознава от blogger.com.

Ето какво мога да ти препоръчам:
1. Намери си тематичен за блога ти тамплейт и си го сложи, като ползваш сърча на Google.
2. Препоръчвам ти направо ако може да използваш втория вариант, сваляне на файл и качване на блогър. Така е по-лесно, поне за мен.
3. Имай предвид, че всеки си е сложил по един линк (от създателите на тамплейта), тъй като ти идва фри. Няма безплатен обяд, както се вика. Но и често се премахва ако си имаш идея от HTML.
4. Има много невалидирани HTML щуротии, но както каза Ади, то ако не е читав няма да ти го приеме.

Усепхи, и наистина не ти трябва инфо а това. Лесно, даже и като четеш какво е написано в админа на blogger.com. ;)
 
От: Редактиране на HTML кода

Смених темплейта и отново имам въпрос. Иска ми се да променя шрифта както и да мога да подчертая отделни абзаци -но тази функия дефакто престана да същестува!? Не мога нито да променя шрифта! Някой да знае нещо?
 

Горе