Рекламата офлайн

Защо изобщо комуникирате с този болен мозък? Не допускате ли поне 0.001% вероятност да прихванете нещо от него? Само като му видите сайта и ви става ясно (казвам сайта щото всичките му сайтове са еднакви). Иначе пада смях с постовете му и сигурно затова не ги трият.

п.с. това ми е първи пост тука и в тази връзка: "Здравейте всички. Здравей и ти всевишни апостоле"
 
ascella каза:
Защо изобщо комуникирате с този болен мозък? Не допускате ли поне 0.001% вероятност да прихванете нещо от него? Само като му видите сайта и ви става ясно (казвам сайта щото всичките му сайтове са еднакви). Иначе пада смях с постовете му и сигурно затова не ги трият.

п.с. това ми е първи пост тука и в тази връзка: "Здравейте всички. Здравей и ти всевишни апостоле"

хаха, здрасти и добре дошъл. :)
Пожелавам ти много онлайн успехи!

Правим си гаргара с апостолчо, понеже офтопик форума не ни е достатъчен. А и няма други глупости като неговите. :lol:

п.п. апостоле.. стига copy&paste вече. :lol:
 
я сам мъжко бре:). Много професионален форум, дава ми кеф. От 1,5 години се занимавам с AdSense и SEO но има още много да уча. Преди 2 седмици се регистрирах в GENBUCKS и имам 1 продажба но още експериментирам няколко тактики и съвсем скоро ще споделя резултатите. Малко се отдалечих от темата, която трабва да се преименува на "апостол".
 
Здравейте на всички!

Скоро попаднах на този форум останах доста приятно изненадан. Поздралвления за авторите и за хората които пишат тук! Наистина полезен ресурс!

Днес обаче видях писанията на този герой на капиталистическа България, Апостол, и не можах да се стърпя да не пост-на един отговор на този маркетинг гуру.
Г-н Апостоле, като сте такъв капацитет в областа всички тук биха се радвали да споделите тайните на успеха, вместо да пускате подобни теми посветени да вашето задоволство от оралното облекчение получено от някой мазен дебел евнух в Истнабул.
Като чета по нататък вашите цинични пост-ове мисля че можете спокойно да станете откривател на нов вид маркетинг - откровения от стените на обществената тоалетна. Сигурен съм че доста хора са срещали именно там вашите духовити и оригинални писания.

Само че предназначението на този форум е друго - хората от бранша да обменят опит и взаимно да обогатяват познанията си в тази област.
Мисля че хора като вас нямят място тук. Потърсете изява и трибуна за вашите простотии на друго място! :!:
 
Re: Здравейте на всички!

eMarketer каза:
Скоро попаднах на този форум останах доста приятно изненадан. Поздралвления за авторите и за хората които пишат тук! Наистина полезен ресурс!

Днес обаче видях писанията на този герой на капиталистическа България, Апостол, и не можах да се стърпя да не пост-на един отговор на този маркетинг гуру.
Г-н Апостоле, като сте такъв капацитет в областа всички тук биха се радвали да споделите тайните на успеха, вместо да пускате подобни теми посветени да вашето задоволство от оралното облекчение получено от някой мазен дебел евнух в Истнабул.
Като чета по нататък вашите цинични пост-ове мисля че можете спокойно да станете откривател на нов вид маркетинг - откровения от стените на обществената тоалетна. Сигурен съм че доста хора са срещали именно там вашите духовити и оригинални писания.

Само че предназначението на този форум е друго - хората от бранша да обменят опит и взаимно да обогатяват познанията си в тази област.
Мисля че хора като вас нямят място тук. Потърсете изява и трибуна за вашите простотии на друго място! :!:

Много добро заключение по адрес на "апостолвщината". :lol:

Добре дошъл във форума. Пожелавам ти много онлайн успехи и страхотно прекарване тук! :wink:
Може да удариш един пост тук и да разкажеш "кой си ти и за какво се бориш". :D

Поздрави!
 
Re: Чичковите Чернобилчета

Днес намерих време да прочета цялата тема и да се посмея в този мрачен ден. Наистина Апостол май само сънува защото навсякъде, където и да чета неговите постове виждам, че те не са на това интелектуално ниво, на което той се представя.

Впечатление ми направи този пост:
apostol каза:
Апостол Апостолов е много преуспял човек, той е световна знаменитост...

Първо - защо говориш за себе си в трето лице?
Второ - кой те излъга, че си световна знаменитост? Сигурен съм, че никой извън форумите, които посещаваш не знае за теб нищичко (освен тези, които следят жълта преса и Скат)!
Трето - мисля, че ти си точно за село... започни да отглеждаш кокошки, може по-голям късмет да имаш отколкото в онлайн бизнеса, пък и пред тях не можеш да си накърниш репутацията, което тук вече си направил!
 

Горе