Реклама във Фейсбук страници

minch3v

Active Member
Рейтинг - 92.3%
24   2   0
Здравейте! Предлагам реклама в две Facebook страници с общо 48 000 харесвания. По-голямата е на известен български актьор, по-малката е на най-популярният български сериал през последните години(в който участва и актьорът от първата страница). Феновете са 58-61% мъже, главно българи, между 18 и 24 години.

Страницата на актьора е с 41 000 харесвания. Статистика:


kuka.png

Втората е с 13 000 харесвания. Ето и статистика за нея:

pod.png

Цените са:

1 пост - 3 лева
3 поста - 8 лева
5 поста - 12 лева
10 поста - 20 лева

За повече информация ми пишете на лично съобщение или на скайп: dancho_minchev
 
Последно редактирано:
От: Реклама във Фейсбук страници

Здравейте,
не съм сигурен дали са позволени подобни работи, но все пак.

Предполагам сте забелязали, че колегата е нов във форума, но е мой познат и гарантирам за коректността му.

Поръчате ли - смятам, че няма да сбъркате, а камоли пък да останете измамени по някакъв начин.

Поздрави! :)
 
От: Реклама във Фейсбук страници

като е нов да пусне ревюта за да понатрупа малко отзиви
 
От: Реклама във Фейсбук страници

На мен ми се вижда скъпо и надали ще се избият тези пари от толкова малко фенове.
 
От: Реклама във Фейсбук страници

Който е заинтересован да ми пише. Ще му дам повече инфо за страниците, а и можем да се разберем за цената.
 
От: Реклама във Фейсбук страници

Мене ми трябва малко повече инфо за страниците, като цяло на каква тематика са.
 
От: Реклама във Фейсбук страници

Страниците са на най-нашумелият български сериал през последните години. По-голямата е на най-известния актьор от сериала.
 
От: Реклама във Фейсбук страници

Може да направя някаква отстъпка при дългосрочна реклама. Рийча е доста добър, страницата с 30 000 харесвания има по-голям рийч от някой страници с над 50 000 харесвания. Не е за изпускане!
 

Горе