Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Аз си бях купил преди време за месец. От банер 120х240 изкарах м/у 80 и 120 клика на ден. Средно ги сложи 100 на ден, при 500 000 импресии дневно.
 
От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Лично за мен , тази позиция най - голямата ако ми вкарва 15 000 клика / ден , на 100% ротация , съм готов да дам стотина лева....

ама за 500 000 импресии 42 лева , ЪпсурТ :D
 
От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Здравейте,
Гледам тук коментари много по темата :) най-вече от специалисти :) . Значи при 120х240 и 468х60 зависимост от банера се вадят от 150 до 1500 клика. (колегата с 100те клика да си види покачването на директния трафик а не само на реферала) а от 728/90 от най-тъпия банер се вадят около 500 клика докато сме стигали и до 4000. Имаше на 120х240 ... мадами.бг той примерно вадеше от 10% между 15 и 20 000 клика в продължение на 5 месеца.

Продавам импресии не кликове за хора които могат да си извадят кликове от тях.. Некадърниците имат опция гарга.биз и да си купуват кликове.

Поздрави на всички ! :)
 
От: От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Здравейте,
Гледам тук коментари много по темата :) най-вече от специалисти :) . Значи при 120х240 и 468х60 зависимост от банера се вадят от 150 до 1500 клика. (колегата с 100те клика да си види покачването на директния трафик а не само на реферала) а от 728/90 от най-тъпия банер се вадят около 500 клика докато сме стигали и до 4000. Имаше на 120х240 ... мадами.бг той примерно вадеше от 10% между 15 и 20 000 клика в продължение на 5 месеца.

Продавам импресии не кликове за хора които могат да си извадят кликове от тях.. Некадърниците имат опция гарга.биз и да си купуват кликове.

Поздрави на всички ! :)

Какви кликове ще извадиш бе специалисте ... най-големия банер - 50 000 импресии - 40 клика .... аеее егати набутвацията яка ..
 
От: От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Рекламата на клик винаги е била смешна. Реалния смисъл на рекламата е да рекламираш марка или конкретен продукт. Тези, които не представялват никаква фирма или марка, практически не рекламират нищо. Ето защо е логично да не си избиват парите, тъй като простото провлачване на трафик не води до кой знае каква полза, защото в 80-90% от случаите е еднократно. Аз лично в Замундата не бих рекламирал, тъй като от толкова много банери трудно ще бъде забелязан моя. А ако диря кликове съвсем не бих търсил аудитория, която има специална слепота за рекламите (пояснение: в warez сайтовете обикновенно толкова ги бомбят с реклами, че този тип хора е имунизиран от реклами).
 
От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

GepiMe.com не рекламира в замунда , просто замунда имат Афф акаунт в ГепиМе , Целогодишни рекламодатели в замунда са САМО И ЕДИНСТВЕННО елетронните магазини , поради факта че парите за реклама в замунда има малък шанс да се възвърнат САМО И ЕДИНСТВЕННО от електронен магазин!

Твоето твърдение за Афф акаунт в ГепиМе, САМО и ЕДИНСТВЕННО от електронен магазин доказва, че просто си пишеш глупости и по - добре спри!!!
 
От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

2luzalt.png
и тфа кво е не е ли афф линк ?! Аз от половин година не съм видял реклама там на голямата позиция освен на електронен магазин , ТУНИНГ части , Автомобилни застраховки , Форекс платформи и тем подобни ....
 

Прикачени файлове

  • 2luzalt..png
    2luzalt..png
    50.8 KB · Преглеждания: 13
Последно редактирано:
От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

Офертата валидна ли е още? Аз се интересувам - моля те пиши ми на istani123 @ hotmail TO$КА com

пиши ми и как може да стане плащането - еPay, PayPal, MoneyBookers...
 
От: От: Реклама в ЗАМУНДА 12лв. с ДДС за 500 000 импресии

колегата с 100те клика да си види покачването на директния трафик а не само на реферала ..
Разгледах си директния трафик и е скочил с около 20-30 посетители на ден. Да съм изказал някакво негативно мнение? Лично аз си взех реклама за да изградя име а не заради кликовете. Който иска реклама на клик, да си ползва Adwords. Това е положението. Който иска продажби - Adwords, който иска популярност - Импресии :)
 

Горе