Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

IvanKarakov

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Услугата е НЕАКТИВНА.
 

Прикачени файлове

  • general view.jpg
    general view.jpg
    62.9 KB · Преглеждания: 56
  • likes.jpg
    likes.jpg
    99.7 KB · Преглеждания: 58
  • reach.jpg
    reach.jpg
    120.1 KB · Преглеждания: 32
  • talking about it.jpg
    talking about it.jpg
    114 KB · Преглеждания: 28
Последно редактирано:
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Благодаря за подробната информация. За съжаление не ми върши работа , защото мексиканците не са испанци , нито чилийците, перуанците и тн. Те са просто испано говорящи. Успех.
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Благодаря за подробната информация. За съжаление не ми върши работа , защото мексиканците не са испанци , нито чилийците, перуанците и тн. Те са просто испано говорящи. Успех.

Съжалявам, че не ти върши работа, колега. Благодаря и за уточнението, смятам, че ще е полезно и на други. Успех! :)
 
Последно редактирано:
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Ако ми хрумне нещо за Мексико с удоволствие ще пробвам услугите ти.
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Да, Мексико ще е добър таргет в случая. Надявам се да го измислиш. :)

Хубавото на тази страница е, че има много добра активност.
Минусът й е, че е фен страница и трябва да се подхожда по-хитро, но знам, че тук има достатъчно хитри хора, които знаят как да впрегнат тази голяма маса. Аз само посреднича. :)
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

По добре за тази ниша пусни две безплатни ревюта...няма да загубиш нищо, ако всичко е ОК само ще спечелиш като някой даде положителен отзив. Защото едва ли има много тук който да оптимизират за Испано говорящи.
Ако всичко както пишеш е вярно, офертата е добра но за жалост с Испанският съм скаран :).
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

По добре за тази ниша пусни две безплатни ревюта...няма да загубиш нищо, ако всичко е ОК само ще спечелиш като някой даде положителен отзив. Защото едва ли има много тук който да оптимизират за Испано говорящи.
Ако всичко както пишеш е вярно, офертата е добра но за жалост с Испанският съм скаран :).

Мисля, че цената е доста ниска, а нямам възможност да пусна безплатно ревю поради характера на моята договорка с партньора ми. Но като цяло мисля, че 5лв(ревю) за пост в 1мил+ страница е просто смешна сума. Било то и испаноговорящи.

А иначе за испанския... мисля, че някаква готина картинка, на по-прост английски би могла да пожъне успех в тази страница. Стига да се вписва добре в тематиката, която, както твърди собственика на страницата е "любов". :)

Ако имате други въпроси/предложения - насреща съм.

Успех!
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

А имаш ли идея колко са от Испания...мой познат има нов сайт за Испания за козметика.
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Ако ми дадеш някаква цифра за Испания ще взема второто ревю...
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Ако все още има ревюта искам да взема едното, ако може на ЛС да се разберем.
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Вече едно ревю беше дадено на ЛС. Реших поради интереса да дам повече от 2 ревю-та. Вечерта ще пратя ЛС на stoineff, wood и Ivo94. Повече ревю-та не се приемат към момента.

Поздрави. :)
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Вече едно ревю беше дадено на ЛС. Реших поради интереса да дам повече от 2 ревю-та. Вечерта ще пратя ЛС на stoineff, wood и Ivo94. Повече ревю-та не се приемат към момента.

Поздрави. :)
Мерси за което ;)
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

И аз мерси и ако може да погледна страницата за да си подготвя рекламния пост. Също ми прати КИН да ти пусна парите или ПП, което ти е по - удобно
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Може ли страницата на лично?
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

А имаш ли идея колко са от Испания...мой познат има нов сайт за Испания за козметика.

19 825 Likes Испания
33 031 Reach Испания
1 924 Talking about it Испания
Това е според горе посочените статистики(извлечени - 03/04/2013).

Изпратил съм ЛС със страницата на всички писали.

Да споделя и тук. -> Можем да окажем съдействие с оформяне на поста на испански език. :)
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Би трябвало да имаш превод. Когато прецениш пусни линка само ми драсни на ЛС. Някакъв час. Благодаря!
 
От: Реклама в голяма(1мил+) фейсбук фен страница. Предимно испанци.

Кога ще е активна услугата?

Здравей, колега.

Изглежда, че услугата няма да се предлага повече по ред причини. Извинявам се за което.

Направо може да се изтрие темата.

Поздрави.
 

Горе