Реклама в ежедневник

hellsmash

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте колеги,
Предлагам реклама в ежедневник. В сайта има новини(България, свят, технологии, бизнес, спорт) и различни рубрики (кулинарна, туристическа, здраве, любопитно, авто мания, както и рубрика „Горда България“ с интересни неща от историята и различни инициативи.). Съдържанието е комбинирано, има много авторски статии в рубриките. Повечето новини са от информационни ангеции, които са партньори на сайта.
Банерите, които предлагам са следните:

  1. 728х90 px в хедъра на сайта
  2. 300х250 px в дясна странична лента до статията
  3. 220x200 px долу в ляво от статията
Платена новина, Рекламна статия или PR материал – 70 лв.
Сега малко статистики:
Месечните импресии на сайта са над 150 000, а посещенията са над 80 000. Returning visitors на ден са над 1 000 (между 1000 и 4000).

Държави:
България: 87.33 %
Великобритания: 2.57%
Германия: 2.01%
САЩ: 1.07%
Другите са само европейски държави с под 1%. При сериозен интерес ще предоставя снимки от аналитикс.

По пол:
Мъже - 54.15%
Жени - 45.85%

Възраст:
18-24 - 27.5%
25-34 - 33.5%
35-44 - 15.5%
45-54 - 12.5%
55-64 - 5.5 %
65+ - 5.5%

По градове в България:
София 78,6%
Варна 21.9%
Пловдив 20.4%
Бургас 11.5%
Стара Загора 8.2%
Велико Търново 8.1%
Добрич 7.8%
Русе 7.4%
Плевен 5.5%
Хасково 4.5%

За цена на банерите пишете при заявка колко % искате на ротационен принцип и кой (кои) места. Цената ще се определя и от продължителността на рекламата (колкото повече, толкова по-голяма отстъпка)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Реклама в ежедневник

Може ли да видя сайта?
 
От: Реклама в ежедневник

Линк и цена за 3 месеца 728х90 банер
 
От: Реклама в ежедневник

Писах лично с линк, но другата информация искам да я споделя и тук. Рекламните статии ще бъдат споделени и в социалните мрежи. Аудиторията ни във фейсбук е с около 200 000 човека. Статията няма да се оскъпи ако се напише от наши автори.
Искам и да напомня пак, че имаме интерес да разменяме линкове и статии със сайтове със подобен трафик.
Поздрави и успешен уикенд на всички :)

И мен ме интересува линк. Освен това платената статия Вие ли я подготвяте?
 
От: Реклама в ежедневник

Здравейте колеги,
Изчаквах редизайна на сайта, за да напиша този коментар. След като вече новия дизайн е готов ето и моята оферта:
Пускаме промо цени! Прикачвам снимка от статистиките на сайта за последните 3 месеца от statcounter. Снимката е направена днес.Някой статистиките от analytics съм ги дал вече в описанието по-горе.
Сайта е www.ejednevnik.com , а цените може да видите тук

traffic.jpg

Поздрави и лек ден от мен!
 
Последно редактирано:
От: Реклама в ежедневник

Колко посещения прави сайта, не колко имрресии има на месец!!! И това 15 лева на месец за 10 процента, нещо не си го измислил както трябва. Пък и 50 лева минимална поръчка.

"Месечните импресии на сайта са над 150 000, а посещенията са над 80 000. "

Ти будалкаш ли се нещо?
 
От: Реклама в ежедневник

Здравейте,
И аз имам нужда от някаква оферта.
Нашият сайт няма подобна посещаемост каквато има цитираната от Вас във вашият сайт.
Имаме желание за размяна на банери,ние имаме посещаемост между 400 и 600 уникални на ден,нашият сайт е напълно безплатен справочник за лекарствени продукти и всичко което се предлага в аптеки и дрогерии и може да се каже че сме първият независим сайт.
Моля,ако имате желание да разменим банери,да направим контакт.
Поздрави
 
От: Реклама в ежедневник

Линк и цена за 3 месеца 728х90 банер и зa бaнер 300х 240 и ротaция 50%
 

Горе