Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

jesika

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Реклама в сайт за филми 20 лева на месец - 250 000 имресии, за повече инфо на лична.
 
Последно редактирано:
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресий

имресий
Запомни колежке, никога не се пише "й" в края на думите, щото иначе звучат като римски имена. Не е нито импресий, нито статий :?
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресий

Запомни колежке, никога не се пише "й" в края на думите, щото иначе звучат като римски имена. Не е нито импресий, нито статий :?

Когато са в множествено число ;)
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресий

Когато са в множествено число ;)
Да, съгласен :)
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

Абе не знам кой ще вземе реклама ама незаконен сайт при суперхостинг нещо не ми се връзва :D По добре го премести на някой офшорен сървър за да си нямаш проблем или най добре се захвани с друга легална дейност.
Говоря за този сайт -> http://cinemax-city.com/ от тази тема -> http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56234&p=642750
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

Ох, че и скоро не е имало такива акции...
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

не знам кое е нелегално, при положение че нито 1 от филмите не е на сърварите на суперхостинг, при претенция от хората с авторски права би трябвало да се обърнат там кадето са качени самите филми, междудругото от гоогле ме известиха за 1 филми,който естествено премахнах.Който има опит в тази сфера нека даде мнение,какво трябва да предприема за да си нямам проблеми?
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

не знам кое е нелегално, при положение че нито 1 от филмите не е на сърварите на суперхостинг, при претенция от хората с авторски права би трябвало да се обърнат там кадето са качени самите филми, междудругото от гоогле ме известиха за 1 филми,който естествено премахнах.Който има опит в тази сфера нека даде мнение,какво трябва да предприема за да си нямам проблеми?

Аз имам опит в тази сфера имал съм преди време сайт за филми и ти казвам, че пак нарушаваш закона :) Няма значение дали видео файловете се хостват на твой сървър или не.
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресий

Запомни колежке, никога не се пише "й" в края на думите, щото иначе звучат като римски имена. Не е нито импресий, нито статий :?
Колега, когато поправяш хората, кажи правилни неща - думите в множествено число не завършват на "й. Според твоя коментар калций е име на римлянин :confused:
Извинявам се за офтопика, но ми е твърде неприятно, когато хората поправят други и казват глупости.
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

не знам кое е нелегално, при положение че нито 1 от филмите не е на сърварите на суперхостинг, при претенция от хората с авторски права би трябвало да се обърнат там кадето са качени самите филми, междудругото от гоогле ме известиха за 1 филми,който естествено премахнах.Който има опит в тази сфера нека даде мнение,какво трябва да предприема за да си нямам проблеми?
Някой само да подаде жалба в ГДБОП и после ще се чудиш какво става, както ти казаха колегите по-добре вземи го премести сайта в извън страната за да нямаш проблеми.
 
От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресии

не знам кое е нелегално, при положение че нито 1 от филмите не е на сърварите на суперхостинг, при претенция от хората с авторски права би трябвало да се обърнат там кадето са качени самите филми, междудругото от гоогле ме известиха за 1 филми,който естествено премахнах.Който има опит в тази сфера нека даде мнение,какво трябва да предприема за да си нямам проблеми?

Няма значение къде са филмите, ти си разпространител на пиратско съдържание, малко преувеличен пример:
Трябва да е наказва само производителя на наркотици, не и дилъра... :)
 
От: От: Реклама в сайт за филми 20 лева- 250 000 имресий

Колега, когато поправяш хората, кажи правилни неща - думите в множествено число не завършват на "й. Според твоя коментар калций е име на римлянин :confused:
Извинявам се за офтопика, но ми е твърде неприятно, когато хората поправят други и казват глупости.
Не си извинен. Ако беше прочел всички мнения, щеше да видиш, че вече са ме поправили. И щеше да видиш, че съм се съгласил с уточнението.
 

Горе