Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
7457673X.jpg


Напоследък имам време да си развивам по-редовно сайта, а с това се качват и посещенията, затова пускам предложения за реклама.

Банерите могат да са на почти всяко място, затова няма да посочвам определени. Цената варира от 20 до 40лв в зависимост от това къде ще пожелаете да е резположена рекламата.

Сайтът има около 2000 уникални посещения на ден (8000+ хита). Трафикът е голяма част от Гугъл и също от Фейсбук, почти изцяло млади хора (18-30години).

Питайте, ако имате въпроси.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Може ли да ми пратиш статистиката, както и повече информация за посетителите в сайта на ЛС
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Хах днес го разглеждах сайта ти, много е добър и доста интересни статии има в него! Успех с рекламата! :|
 
Re: От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Хах днес го разглеждах сайта ти, много е добър и доста интересни статии има в него! Успех с рекламата! :|

Сайтът наистина е уникално добър. Браво и супер, че толкова трафик прави, но определено има какво да се предложи на посетителя. Успехи в продажбата на реклама. ;)
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

УУУУникален е сайта, браво на екипа. Влязох и не искам да излизам. Успех с рекламата!
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Може ли да ми пратиш кои позиции са 20 и кои 40 ? В момента виждам само една рекламна позиция отстрани (адсенс)
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Отговорил съм на личните съобщения. Позицията в сайдбара 300х300 е заявена. Относно останалите позиции, не съм изброил, защото на практика мога да вкарам навсякъде реклама. За момента се сещам за няколко - на началната страница между модулите (както е банера на Предприемач), в статиите над заглавието или под статията, евентуално още една позиция в сайдбара малко по-долу, във футъра също може. Ако имате въпрос за друга позиция, ще го обсъдим.

Всички банери ще получат допълнително две седмици показване - тоест за платен първи месец, ще стоят месец и половина.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Взети са банери във футъра, над статиите и един в сайдбара. Остава още един в сайдбара малко по-надолу, под статиите и на началната страница между модулите, както е банера на предприемач.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Здравей,
това предложение валидно ли е още, и ако да - какви позиции има?
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Здравей, няколко човека взеха реклама. Ако имаш интерес, огледай сайта и виж дали ще си откриеш свободно място, което да ти хареса, понеже като цяло няма точно определени позиции. На първо време се сещам за свободна позиция в дясно малко по-надолу от сегашния банер, под фейсбук бокса.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Много интересен сайт, ама и много правописни грешки има
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Здравей, няколко човека взеха реклама. Ако имаш интерес, огледай сайта и виж дали ще си откриеш свободно място, което да ти хареса, понеже като цяло няма точно определени позиции. На първо време се сещам за свободна позиция в дясно малко по-надолу от сегашния банер, под фейсбук бокса.


Здравей, това място ме устройва принципно - под Фейсбук модула и над етикетите. Каква му е цената и за какъв период?
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

30лв и първия месец ще остане месец и половина. Може да ме намериш на скайп elated_m, че като гледам не можеш лични съобщения.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Има свободни позиции за реклама - над статия, под статия, в сайдбара. Ако някой има интерес, да ми пише.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Сайта Ви е удивителен. Поздравления и много успехи.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Напсоледък доближавам 3000 уникални на ден. Ако някой желае да рекламира по някакъв начин, можем да обсъдим. Има някои свободни позиции за банери, приемам и други идеи.

Untitled20140909181721.jpg
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Аз като рекламодател в този сайт държа да отбележа, че има смисъл от реклама в него.
 
От: Реклама в iskamdaznam.com - 20 до 40лв на месец

Здравей можеш ли да ми напишеш какви позиции са останали и на какви цени. Също така само с банери ли работиш ?
 

Горе